zniszcz czyjeś marzenie! xP

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 17 sie 2007

Spełnione, ale będziesz się bawił z małym dzieckiem, jego rodzice, to zobaczą, a w dzisiejszych czasach każdy obcy może być pedofilem, więc Cię zaskarżą, mimo n tego, ze byłeś niewinny pójdziesz do wiezienia, a tam Cię zabiją współwięźniowie

Chciałabym, aby nikt mnie już dzisiaj nie dobijal...

Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Post autor: Runa » 17 sie 2007

Spełnione ,ale później wszyscy wokół ciebie będą żyć w takiej euforii ze sama się dobijesz ;]
Chciałabym podróżować dookoła świata.

Awatar użytkownika
Katana
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Katana » 17 sie 2007

Spełnione ale nigdy nie będziesz mogła wrócić do ojczyzny.

Chciałbym aby moja decyzja w sprawie wyboru studiów była słuszna.

Milczenie jest złotem a mowa srebrem.
Alkohol zabija powoli więc mamy dużo czasu.
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Aragami » 17 sie 2007

Jezuuu, eh
Spełnione, ale co mam teraz napisać, żeby zniszczyć twoje marzenie? Złamiesz sobie nogę i wywalą cie ze studiów. Haha
_______
psyt runa-chan. Noirika to dziewczyna :ashamed:.
_______

Chciałbym przez jeden dzień być dziewczyną Obrazek

Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 17 sie 2007

Aragami - dziękuję, że przynajmniej Ty to zauważyłeś

Hm...Zaskoczyłeś mnie...Zastanówmy się...
Spełnione, ale na drugi dzień stwierdzisz, że bardziej Ci pasowała Twoja żeńska wersja i do końca życia będziesz się źle czuł jako facet

Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Aragami » 17 sie 2007

Zauważyłęm coś jeszcze....
Nie dodałas swojego życzenia Obrazek
8)

Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 18 sie 2007

Znowu zrobiłam to samo...

Chciałabym niczego już więcej nie chcieć

Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Aragami » 18 sie 2007

niespełnione <- twoje życzenie zostało zrujnowane, więc dalsze rujnowanie nie jest konieczne.

'Chęci czegoś' jest nam potrzebna, ponieważ bez tego nie było by ciekawie w życiu~!

Ja z kolei niemiałbym nic przeciwko jakbym uwolnił się od bólu kręgosłupa.

Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Jak mogłeś - "niespełnione" :P

Gdybym niczego nie chciała żyłabym bez cierpienia, bo cierpienie bierze się z reguły z braku czegoś lub zazdrości. Byłabym człowiekiem zadowolonym z tego co mam, a to, ze życie byłoby przynudnawe - jak wiadomo nic nie jest idealne, ale biorąc pod uwagę, ze już nic bym nie chciała, to też nie pragnęłabym ciekawszego życia, bo byłabym zadowolona z tego co mam. Gdyby tak jeszcze inni mieli, to nie byłoby np. wszystkich wojen, które się odbyły i odbywają na świecie.

Jednakże skoro niespełnione moje poprzednie życzenie, to nadal mam ochotę sobie życzyć pełno różnych rzeczy, ale najpierw...

Spełnione (polecam masaż), ale gdy przestanie Cię boleć kręgosłup zacznie Cię boleć reszta ciała

Chciałabym, aby ktoś zdeklarowała się, że spróbuje sushi mojej roboty i będzie mu to jeszcze smakować

Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Podałaś bardzo dobry przykład, ale ze swojego, czyli indywidualnego punktu widzenia. Ja niestyty wiedzę to trochę inaczej. Gdybyśmy popatrzyli na ogół rzeczy to bardzo łatwo stwierdzić, iż bez 'chęci czego'ś nie było by na świecie udogodnień, jakie teraz mamy. Wszelkie nowinki technologiczne, nie tylko z dziedziny techniki ale także biologii i medycyny, staneły by w miejscu, ponieważ nikt nie chciałby aby było lepiej.
Przykład z wojnami jest może i dobry, ale ja raczej przyczynę tych wojen przypisuję naszemu prymitywnemu instynktowi zwierzęcia, który to odziedziczyliśmy po naszych przetkach. Agresja i władanie nad stadem góruje po prostu nad moralnością i sumieniem.

Z miłą chęcią spróbował bym twojego sushi, choby nawet dlatego, że nigdy nie jadłem tego przysmaku.
Czyli spełnione. Osoba zjadła by twoje sushi i docenią twoją pracę, mówiąc, że jest przepyszne ale na końcu dodała by jeszcze, że sama zrobiła by to lepiej.
haha :twisted: (o ja, nie ma nic gorszego niż przechwalanie się)

Jednym z moich marzeń jest władanie kilkoma azjatyckimi językami (powiedzmy chiński, japoński i koreański). Takie marzenie na pewno poadło już w tej zabawie, poza tym z moim podejściem do sprawy i tak jest to nierealne.
Dlatego innym moim marzeniem jest lot w kosmos. doświadczenie stanu nieważkości i ujrzenie jego ogromu z innej perspektywy.

Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Władanie nad kimś, to też chęć - chęć władzy. Wiele wojen, to chęć posiadania większego terytorium, chęć podbijania innych kultur, chęć pokazania własnej siły.
Jeśli chodzi o technikę, czy medycynę - wiadomo, ze gdyby nie "chęć", to byśmy się nie rozwijali, nie mielibyśmy najprostszych narzędzi ani leków. Jednakże trzeba zauważyć, że rozwój techniki i medycyny wiąże się z dużą liczbą ofiar - śmierć wielu ludzi, zwierząt, czy roślin. Gdyby nie chęć nigdy nie zostałaby stworzona bomba atomowa. Rozwój jest ważny, ponieważ przynosi korzyści i ratunek dla wielu osób, ale z drugiej strony trzeba pamiętać, że wiele osób zginęło przez czyjąś chęć stworzenia lub odkrycia czegoś. Wszystko ma swoje plusy i minusy.

(zaprosiłabym Cię kiedyś na sushi, ale biorąc pod uwagę, ze pewnie stwierdziłbyś, ze zrobiłbyś lepsze, to chyba tego nie zrobię. :P)

Spełnione, ale już nigdy nie wrócisz na Ziemię.

Chciałabym nauczyć się dobrze jeździć na łyżwach

Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Przecież to nie było w moim imieniu. Napisałem po prostu 'osoba'. Szkoda, ponieważ spróbowałbym sushi twojej roboty

Noirika pisze:Spełnione, ale już nigdy nie wrócisz na Ziemię.

Nie zrujnowałaś mojego marzenia :hurra:

chciałbym w końcu zjeść sushi~~!!

Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Post autor: Runa » 18 sie 2007

Przepraszam Norike ,ale już to poprawiłam <luknij na tamten post>
Spełnione ,ale do końca zycia będziesz to jadł.
Chciałabym być bogata i wyjść za przystojnego koreańskiego bizmesmena ( np. z wyglądu jak Lee Dong Wook?)

Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Spełnione, ale pralka ci się zepsuje.

chciałbym ermmm... chciałbym ... urosnąć jeszcze 2-3 cm :)

Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 19 sie 2007

Runa - spoko, tylko, że ja jestem Noirika nie Norike, ale to tak na marginesie

Aragami - zaproszę Cię na sushi, jak będę robić, tylko będziesz musiał przyjechać do Poznania i muszę sie przyznać, że jeszcze nigdy nie robiłam sushi (bo trudno znaleźć kogoś, kto chce oprócz mnie spróbować sushi mojej roboty), więc to byłby mój pierwszy raz (zastanów się czy chcesz zaryzykować).

Aragami, czy mógłbyś uzupełnić swoja poprzednia wypowiedź, bo tak nie mogę nikomu zniszczyć marzenia. Proszę :D

ODPOWIEDZ