Cześć!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Cześć!

Postautor: Konata » 06 sty 2017

Oh! Jak miło, że ktoś czyta podobnie! Jeśli chodzi o Trylogie czasu to większość doki przeczytało jak tu jedna osoba z druga się okładkami zachwycały... Saga księzycowa mi sie podobała, chociaż nie jestem pewna czy ja to do końca doczytałam, Grę o tron pierwszy tom przemęczyłam i te wszystkie zmagania pozostawiłam mężowi, niech się jara czymś.... Szklany tron chyba nawet mam na kindlu..

A co do Shadowhuntera, Pączuszku ależ oczywiście, że to nie był serial do oglądania na poważnie! A w żadnym razie!!! To było do chichrania z lateksów i szpilek, przypiekania się różdżkami i wzdychania nad nieudolnością bohaterów i nieskładnością fabuły, jak i obserwacja powiekszających się odrostów na głowie głównej bohaterki!! Ja kochałam tam tylko i wyłącznie Bana, który mimo miłości do błyszczacych itemków i brokatu nie umywał sie do Godfreya http://24.media.tumblr.com/498617374ac0 ... o4_250.gif czyli filmowego Magnusa i wgl obejrzałam to chyba tylk dlatego że wszyscy mówli żeby tego niei robiła i ogladała Ambitnie!

A w tych książkowych klimatach może sprzedam ci Toy Wars trochę inny styl ale tak bardzo mi sie podobało <3 A z tych gniotowych to jeszcze lubiłam bardzo cykl Ilony Andrews tylko widziałam ostatnio jakieś wydania z okropnym tłumaczeniem, że czytać ciężko szło.
Aaaaaj znów się rozgadałam na dalsze wymienianie się zapraszam na czata :)

AAAaaaaah jak nie znasz tajwanów to polecę może MARS choć tematyka trudna, nawet Konat ze łzami w oczach oglądał, Summer Desire jest piękne, to zmagania co począc z nerką
i ta piosenka <mozliwe spojlery sa> , ktora min raz w tygodniu muszę przesłuchać <3, Autums Concerto i tu się w pełni objawiła moja miłość do Vanessa <miał piękne dekolty co jak wiadomo dla fabuły istotne bardzo xd > .

Nie ma co się ograniczać a tajskie produkcje jak Ci idą? Widziałaś Hormones? Cudowna seria! Polecam!

Filmy też czasem oglądasz? Mamy nawet doki wieczorki! Chociaż ostatnio Generał się nie przykłada!

Podejrzałam na mdlu, że answera 88 masz za soba, a widziałaś może wersje 97 i cudowne Seo, którego też MUSIAŁAM pokochać po tej dramie. <ciężkie życie fangirla>

Obrazek
Awatar użytkownika
PąCzek
Co to jest dorama? o_O

Postautor: PąCzek » 06 sty 2017

Konata pisze:A co do Shadowhuntera, Pączuszku ależ oczywiście, że to nie był serial do oglądania na poważnie! A w żadnym razie!!! To było do chichrania z lateksów i szpilek, przypiekania się różdżkami i wzdychania nad nieudolnością bohaterów i nieskładnością fabuły, jak i obserwacja powiekszających się odrostów na głowie głównej bohaterki!! Ja kochałam tam tylko i wyłącznie Bana, który mimo miłości do błyszczacych itemków i brokatu nie umywał sie do Godfreya http://24.media.tumblr.com/498617374ac0 ... o4_250.gif czyli filmowego Magnusa i wgl obejrzałam to chyba tylk dlatego że wszyscy mówli żeby tego niei robiła i ogladała Ambitnie!

I ta jej mina ziemniaka xxD Gdy otworzyłam gifa, od razu się zarumieniłam, ten jego uśmiech! Też kocham Bane'a z filmu, nawet chyba on jest na okładce Kronik Bane'a ( a jeśli nie, to i tak dla mnie to jest on :D ). Wczoraj się dowiedziałam, że powstał serial o siostrach Bronte ''To walk invisible'', mam nadzieję, że to będzie AMBITNE :lol: Akurat liznę mowy angielskiej.
Konata pisze: AAAaaaaah jak nie znasz tajwanów to polecę może MARS choć tematyka trudna, nawet Konat ze łzami w oczach oglądał, Summer Desire jest piękne, to zmagania co począc z nerką
i ta piosenka <mozliwe spojlery sa> , ktora min raz w tygodniu muszę przesłuchać <3, Autums Concerto i tu się w pełni objawiła moja miłość do Vanessa <miał piękne dekolty co jak wiadomo dla fabuły istotne bardzo xd > .

Dziękuję za powiększanie mi listy dram do oglądnięcia :D Piosenka trafia do moich perełek <3 Przecież trzeba mieć fajne widoki ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )
Konata pisze:Nie ma co się ograniczać a tajskie produkcje jak Ci idą? Widziałaś Hormones? Cudowna seria! Polecam!
Zobaczyłam zwiastun i...WOW. Będzie się działo.

Konata pisze:Filmy też czasem oglądasz? Mamy nawet doki wieczorki! Chociaż ostatnio Generał się nie przykłada!
No pewnie! Wyczekuję na razie Kyou no kira-kun. Czytałam kiedyś mangę i miałam bzika na niej.
Konata pisze:Podejrzałam na mdlu, że answera 88 masz za soba, a widziałaś może wersje 97 i cudowne Seo, którego też MUSIAŁAM pokochać po tej dramie. <ciężkie życie fangirla>

Zaczęłam ją oglądać, gdy robiłam pracę na TalkTalkKorea2016 (http://files.tinypic.pl/i/00856/l9wzz6a5lrfk.jpg gdybyś była ciekawa, podsyłam zdjęcie jej, nie wygrałam :< Ps. te obrazki są zrobione z kuleczek plasteliny, możesz dojrzeć tam BTS :oops: ) Byłam na 10 odcinku, gdy skończyłam pracę i zapomniałam o dramie :< Muszę ją wznowić!
Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Marie » 15 sty 2017

Trochę późno, ale i ja witam Pączku. Pisz dużo i często, baaardzo miło będzie poczytać. Akurat książek fantasy u mnie jak na lekarstwo, ale nawet fajna jest seria Becca Fitzpatrick "Szeptem", choć jeśli tak lubisz książki fantastyczne to pewnie już czytałaś. Z anime też u mnie słabo, ale znajomi miłośnicy gatunku rozpływają się nad j-dramową adaptacją mangi Kurosaki-kun no linari ni Nante Naranai, po komentarzach widzę, że jest popularna. Przydałby się odpoczynek od k-dram. Może polecisz jakieś TOP3 ulubionych filmów na podstawie mang, jeśli znasz jakieś? Serial to dla mnie za długo, ale film mógłby być?
Marie
Awatar użytkownika
PąCzek
Co to jest dorama? o_O

Postautor: PąCzek » 15 sty 2017

Marie pisze:Trochę późno, ale i ja witam Pączku. Pisz dużo i często, baaardzo miło będzie poczytać. Akurat książek fantasy u mnie jak na lekarstwo, ale nawet fajna jest seria Becca Fitzpatrick "Szeptem", choć jeśli tak lubisz książki fantastyczne to pewnie już czytałaś. Z anime też u mnie słabo, ale znajomi miłośnicy gatunku rozpływają się nad j-dramową adaptacją mangi Kurosaki-kun no linari ni Nante Naranai, po komentarzach widzę, że jest popularna. Przydałby się odpoczynek od k-dram. Może polecisz jakieś TOP3 ulubionych filmów na podstawie mang, jeśli znasz jakieś? Serial to dla mnie za długo, ale film mógłby być?

Cześć! :)
Czytałam tylko pierwszą część. Widziałam tą adaptację!\(^o^)/ Ogólnie oglądam same romansidła, więc mogę polecić ci tylko filmy romantyczne :fav:
1. The liar and his lover (Słyszałaś? Ma być koreańska drama na podstawie tej samej mangi, a głównym bohaterem ma być Lee Hyun Woo - syndrom second lead miałam, gdy oglądałam 'To the beautiful you')
2. Strobe Edge (Czytałam nawet mangę i znów miałam syndrom second lead. Głównej bohaterce trochę brak mózgu, ale jest słodka :fav: )
3. Ao Haru Ride (Już wiem dlaczego przestałam oglądać anime... W tym anime, mandze i filmie miałam znów ten sam syndrom (ಥ﹏ಥ)
Awatar użytkownika
Marie
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Marie » 16 sty 2017

Romansidła mogą być, no przecież :mrgreen: Pierwszy film widziałam i z tego co pamiętam bardzo mi się podobał, takie muzyczne klimaty. Tylko to zakończenie... . Dwa pozostałe chętnie zobaczę, nawet o nich nie słyszałam, dziękuję za tytuły :) Jeśli robią k- dramę na podstawie "The liar..." to ja jestem zaa! Muszę sobie wygooglować Lee Hyun Woo, jak to się mogło stać, że go nie kojarzę? Choociaż, jak grał w TTBY..coś już świta. To chyba głównym powinien być ktoś z w miarę dobrym wokalem. Jak już ogarnę te dwa filmy to się znowu przypomnę, w japońskich jestem zielona, a zawsze to mały odpoczynek od mojego ulubionego k- drama landu :D

Wróć do „Kilka słów o sobie”