Yamapi say hello everybody^_^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Post autor: czajka » 26 maja 2007

Atashi pisze:że tak powiem to chyba temat powitalny a mi się wydaje że troche zeszliście z tematu ^^
Mi o tym decydować XD

Poza tym atsaki787 wyszła tu na jakiegoś terroryste xP To były tylko delikatne preswazje :P

Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 26 maja 2007

Od razu terrorystę XD Atsaki i tak wie, że my ją lubimy XD Tak tylko czasami coś ostrzej powiemy, ale ona się do nas nie zrazi, prawda?? XD
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 26 maja 2007

Czajka.. xDDD
Tak zdecydowanie przeciąganie szynko-maniaczek na stronę arashi Ci nie szło ostatnio.. xD
Tzn. ja ich lubię ;) Ale tak samo jak ty względem szynek, posłucham i ok:P

Zresztą.. ja się nie dziwię, że Noirika i Czajka nie chcą sie kochać w szynkach.. gdybym była na ich miejscu i spotkała sie z taką mną (XD) i ankami.. boshe, idźcie mi z tym! xDDD
(ale nie byłyśmy takie złe.. ^^" poza tymi gifami w moim telefonie.. muahahah..)
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 26 maja 2007

Każdy ma jakiegoś świra :) Bardzo pozytywna cecha - tylko nie wmuszać swojego świra innym. Kto wie, może za parę lat wyjadę do Koreii, poznam Hero, zakocham się w nim, a on we mnie, pobierzemy się i będą największą fanką DBSKa ;)
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 26 maja 2007

czajka pisze:
Atashi pisze:że tak powiem to chyba temat powitalny a mi się wydaje że troche zeszliście z tematu ^^
Mi o tym decydować XD

Poza tym atsaki787 wyszła tu na jakiegoś terroryste xP To były tylko delikatne preswazje :P
Niby nie tobie ale nam wszystkim ^^ To forum ma swoje zasady i troche utrudniamy życie moderatorom.
Terrorystę? o lol boki zrywać xD mi nawet przez myśl to nie przeszło ^^ Przeciesz ta dziewczyna nikogo tu chyba nie terroryzowała ... wyraziła tylko swoją opinię i chciała kogoś zachęcić do swoich upodobań.Jeśli chodzi o mnie lubie szynki ale nie aż tak bardzo jak Arashi i mnie niczym nie zterroryzowała -.-
emenemsbis że tak powiem...na jej miejscu to bym się na was obraziła xD
Zresztą.. ja się nie dziwię, że Noirika i Czajka nie chcą sie kochać w szynkach.. gdybym była na ich miejscu i spotkała sie z taką mną (xd2) i ankami.. boshe, idźcie mi z tym! xDDD
(ale nie byłyśmy takie złe.. ^^" poza tymi gifami w moim telefonie.. muahahah..)
ekhm...w tej kwestii to chyba bardziej liczą się upodobania muzyczne niż kto się tym interesuje nie? To wolny kraj w końcu :3 Każdy kocha to co chce nikt mu nie będzie narzucał własnego zdania i wydaje mi się,że takich słów tutaj nie słyszałam O_o jedynie propozycję który chyba kiedyś każdy znas taką dawał :D
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 26 maja 2007

czajka pisze:Poza tym atsaki787 wyszła tu na jakiegoś terroryste xP
:puppy: ranisz moje uczucia nie ladnie tak! ja nie wyszlam na zadnego terroryste! byl sie tak jeszcze nie czuje :paraniod: Widze ze rozpetalam tutaj 'mala' wojne... :ashamed:
Atashi pisze:Przeciesz ta dziewczyna nikogo tu chyba nie terroryzowała ... wyraziła tylko swoją opinię i chciała kogoś zachęcić do swoich upodobań.
*wzruszona* :hug: dziekuje za obrone Atashi odnosze wrazenie ze jestem coraz bardziej ukowata....
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

emenemsbis, Atashi i atsaki787...

Umiecie czytać ze zrozumieniem?!
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 26 maja 2007

Atashi - bywa, ja nikogo nie zmuszam do lubienia mnie :]
A zresztą przeczytaj raz jeszcze co tu jest napisane, bo wydaje mi się, że czegoś nie zrozumiałaś XD
I tak jeszcze podpowiem - sprawdź kto w tym dziale jest moderatorem XD

edit
A co ma do mnie czytanie ze zrozumieniem??O_o czego ja nie zrozumiałam?? O_o Ja tylko napisałam, że po tym, co napisałam o namawianiu do słuchania szynek, czyli że ostro ją potraktowałam, to mimo tego atsaki i tak wie, że ją lubimy :roll: Chyba że ja o czymś nie wiem
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Okej, mój błąd, przepraszam :) Trochę się rozpędziłam z tym wymienianiem, ale po prostu jestem wkurzona D:

Ale to nie zmienia faktu, że Atashi i atsaki787 powinny przeczytać całego posta, a nie tylko jego początek!

Czytanie ze zrozumieniem jest wbrew pozorom przydatne.
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 26 maja 2007

Ach wiesz umiem czytać ze zrozumieniem ^^ ale to wszystko co dzieje się w tym temacie jest oburzające pod każdym względem.czajka nie mart się o mój polski ^^ Nie musisz mi na każdym kroku przypominać że mam z nim problemy... przeczytałam rzecz jasna twojego posta do końca (jak się coś zaczyna to się kończy ^^) i jestem zdania,że twoje "lekkie" perswazje uraziły ją w mniejszym czy większym stopniu.Mam dziś dobry humor więc nie chę,żeby to się zmieniło tak więc kończę spamowanie tutaj.
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 26 maja 2007

łe tej, ale macie problem xD
jakoś nie zauważyłam, żeby ktoś komuś tutaj chamsko coś wpychał.. XDD
a dyskusja na dany temat powinna być prowadzona z żartem, co nie?:D
w końcu sama siebie tutaj wyśmiałam już.. u__u'
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Atashi pisze:ale to wszystko co dzieje się w tym temacie jest oburzające pod każdym względem
Podaj choć jeden przykład, nie znajdziesz żadnego.
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 26 maja 2007

Zgadzam się z San :) Po co te nerwy - życie jest za krótkie, aby się denerwować takimi drobnostkami. Wszystko nieporozumienia chyba już zostały wyjaśnione, więc może teraz każdy odreaguje oglądając np. jakąś wspaniałą dramę albo słuchając ukochanego DBSKa/Arashi/Traxa/Ich Troje (niepotrzebne skreślić).
Koniec z FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Noirika ja czekam tylko na wyjaśnienia, co jest takie oburzające. Nie rzuca się słów na wiatr. Jak się powiedziało A to trzeba i B :)
ODPOWIEDZ