Yamapi say hello everybody^_^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 26 maja 2007

Zresztą.. ja się nie dziwię, że Noirika i Czajka nie chcą sie kochać w szynkach.. gdybym była na ich miejscu i spotkała sie z taką mną (xd2) i ankami.. boshe, idźcie mi z tym! xDDD [/uqote]
Haha, dokładnie... u mnie by było tak samo xP
Ale z tym, że to powinno przyjśćnaturalnie, bez żadnego nakłaniania to może nie do końca prawda, ponieważ mamy sporo przypadków, gdzie osoba patrzyła na DBSK i mówiła "fuj" a jak dała im drugą szansę to jest teraz większą maniaczką ode mnie xP (o kim ja mówie... no cóż... ona pewnie wie hahaha xP).

więc może teraz każdy odreaguje oglądając np. jakąś wspaniałą dramę albo słuchając ukochanego DBSKa/Arashi/Traxa/Ich Troje

Poległam na tym i nie wiem czy warto wstawać z ziemi xP

Faktycznie niektórzy zbyt serio co niektóre rzeczy wzięli, zupełnie niepotrzebnie ^^'

Jeszcze tylko na koniec swojej wypowiedzi chciałam na coś zwrócić uwagę - tematy powitalne zazwyczaj schodzą z tematu powitania na coś zupełnie innego dlatego akurat off topy tutaj są traktowane z przymrużeniem oka bo tak na prawdę.... to już jak reguła wg mnie xP
No ale to tylko moja opinia...

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Postautor: justyna2104 » 28 maja 2007

ach widzę, że Japonia robi coraz większą furorę i fani Korei znajdą się w znacznej mniejszości...ale damy se radę ;) witam na forum! fajnie, ze grono się coraz bardziej powiększa hehe
Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Lucy-chan
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Lucy-chan » 20 lip 2007

Siemanko. Hje czy my sie nie znamy z forum Bakafansubs??
NEWS forever:*
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Re: Yamapi say hello everybody^_^

Postautor: Aragami » 23 lip 2007

Yamapi pisze: Mam na imię Milena, ale wszyscy mówią na mnie Yamapi. Ciekawe czemu??

Wydaję mi się, że wszyscy mówią do ciebie Yampai, ponieważ masz na imię Milena :victory:

Wróć do „Kilka słów o sobie”