Witam ;-)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 03 cze 2007

witam! ja też słucham właściwie wszystkiego,no eeee...może oprócz naszego kochanego polskiego disco z pola :D ale przewijam się przez jazz,pop, hip-hop, rock do d'n'b więc mam wrażenie, że nic mi nie jest straszne hehe

Awatar użytkownika
Hotarubi
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Hotarubi » 04 cze 2007

Pozdrowionka z Olsztyna na Mazurach;) Twój opis był fakt ,rewelka!
Fajnie,że faceci też zaglądają na to forum.

Życzę dobrej zabawy na forum.Miło Cie poznać:)

A co do muzy,to słuchanie wszytskiego jest dobre ,bo czyni nas wszechstronnymi;) Choć ja nie wszytski gatunki muzyczne lubie,nie cieprie hip-hopu i muzyki disco polskiej,za techno też nazbyt nie przepadam.Reszta mi odpowiada:)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 04 cze 2007

Oo... a czy ja CIę nie widziałam już na forum? Hahahah xP
No ale w sumie mówią "lepiej późno niż wcale" xP
Witam serdecznie na forum... nie będę mówić, że jest wciągające bo pewnie już to wiesz :P
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 04 cze 2007

to i ja sie przywitam, choc jestem jednym z tych bez humoru

yoroshiku

i ponowie pytanie Allii, jakie dramy ogladales lub ogladasz? ciekawi mnie tez czy cos z azjatyckiej muzyki sluchasz czasami

sorry za dociekliwosc :)
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Post autor: mistiq » 04 cze 2007

wersalus pisze:
i ponowie pytanie Allii, jakie dramy ogladales lub ogladasz? ciekawi mnie tez czy cos z azjatyckiej muzyki sluchasz czasami

sorry za dociekliwosc :)
Nie przypadkowo nie odpisywałem ( przepraszam Allii). Szczerze mówiąc nigdy jeszcze nie oglądałem , może dlatego , że nie miałem przyjemności się z tym zetknąć cry
Szczerze mówiąc nigdy jeszcze nie oglądałem , może dlatego , że nie miałem przyjemności się z tym zetknąć :cry: . Dobrze , że trafiłem na te forum (choć dość przypadkowo) i powoli zaczynam ściągać i oglądać. Zaczynam od oglądania Kurosagiego ( nie wiem czy warto czy nie , ale od czegoś było trzeba zacząć , a że najwięcej postów miał , więc wybrałem właśnie to :D ).

A co do muzyki to nie miałem styczności , i szkoda , że dużo linków już nie działa bo z chęcią bym ściągnął cry
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 04 cze 2007

A co do muzyki to nie miałem styczności , i szkoda , że dużo linków już nie działa bo z chęcią bym ściągnął cry
Z muzyką to akurat mniejszy problem niż z dramami, zawsze latwiej ponownie zauploadować... powiedz tylko jaki rodzaj muzyki lubisz, to postaramy się coś polecić w tym gatunku :)
Nie przypadkowo nie odpisywałem ( przepraszam Allii). Szczerze mówiąc nigdy jeszcze nie oglądałem , może dlatego , że nie miałem przyjemności się z tym zetknąć cry
Spokojnie, każdy od czegoś zaczynał ;D
Grunt to się zainteresować - to już dobry start hehe ;)
nie wiem czy warto czy nie , ale od czegoś było trzeba zacząć , a że najwięcej postów miał , więc wybrałem właśnie to Very Happy
Nie wiem czy ilość postów to dobra wskazówka no ale wiadomo, że każdemu może spodobać się co innego a Tobie akurat może się Kurosagi bardzo spodobać (masło maślane - moja domena xP).
Tylko pamiętaj że jakby co to się nie zrażać tylko spróbować coś innego :D
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 05 cze 2007

tak jak rzekla Devi, pros a bedzie ci dane, ja moge wspomuc czyms z japonii, i moze napisz jakie zrodla preferujesz do sciagania, moze zaprzyjaznisz sie z clubboxem
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Post autor: mistiq » 05 cze 2007

Próbowałem , ale szybko się zniechęciłem , może drugi raz spróbuje ;-)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 05 cze 2007

Próbowałem , ale szybko się zniechęciłem , może drugi raz spróbuje
Ja tak miałam z IRC'em... za 3 czy 4 razem dopiero go oswoiłam xP
Ale niestety Clubboxa nie oswoiłam i nie oswoję bo mój system go nie lubi xP

Co do dawania i polecania to tak jak już wspominałam, przede wszystkim musimy wiedzieć co Ci odpowiada xP
Bo tak w ciemno to polecić trudno ^^'
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 05 cze 2007

A ja skleroza jedna nie przywitałam się jeszcze -_-' Tak więc witam kolejnego mężczyznę w naszym gronie XD A co do polecenia...no cóż - trudno tak na oślep, zresztą widzę, że szukasz raczej japońskich produkcji, a w tych to ja dopiero raczkuję XD (Taaa...obejrzałam dopiero GTO...a reszta czeka na stosiku, aż będę miała więcej czasu XD )
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aurora » 05 cze 2007

witam kolejnego menszczyzne ;) ;)
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Hiiroi Karasu » 05 cze 2007

mistiq pisze:Zaczynam od oglądania Kurosagi ( nie wiem czy warto czy nie , ale od czegoś było trzeba zacząć , a że najwięcej postów miał , więc wybrałem właśnie to :D )
Hehe, IMHO dobry wybór. Jedna z pierwszych japońskich, jakie widziałem, i dalej stoi u mnie w rankingu wysoko :D

Ale ogólnie, to zdradzę publiczną tajemnicę, że koreańskie dramy są średnio o wiele ciekawsze niż japońskie. A dodam, że przyszedłem tu jako maniak wszystkiego, co japońskie. XD
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony

Post autor: allia » 05 cze 2007

Hiiroi Karasu pisze:[Ale ogólnie, to zdradzę publiczną tajemnicę, że koreańskie dramy są średnio o wiele ciekawsze niż japońskie. A dodam, że przyszedłem tu jako maniak wszystkiego, co japońskie. XD
znaczy szybko się uczysz :twisted:
ODPOWIEDZ