Gabi desu wita Was :]

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
son_gabi

Gabi desu wita Was :]

Post autor: son_gabi » 13 cze 2007

Postanowiłam i ja cosik o sobie naskrobać ^^'

Imię: Gabriela
Ksywa: son_gabi, Gabiq
Hobby: w zasadzie wszystko po trochu, ale w szczególności:
- głównie j-music (ostatnio j-pop)
- azjatyckie dramy (głównie japońskie)
- filmy (głównie horrory, najlepiej też japońskie ^^')
- Japonia (i wszystko z nią związane, ale w szczególności japoński język)
- gitary elektryczne
- anioły
- demony
- vampiry
- zwierzęta
- smoki
- łucznictwo średniowieczne
- manga
- anime
- kolekcjonowanie sztucznych motyli (i rzeczy z motylami)
- kolekcjonowanie japońskich figurek (Capsule Toys, Garage Kit's etc.)
- kolorowe sparpetki ^-^'
- wschodnie sztuki walki
- rysowanie i podziwianie rysunków innych
...i wiele wiele innych.

Ulubione kapele (jest ich sporo, ale przedewszystkim):
- X-Japan (legenda japońskiego rocka...zawsze będzie moim numerem 1)
- Hideto "spoiler2" Matsumoto (Bóg gitary i głosu...mój jedyny, prawdziwy idol)
- spoiler2 with Spread Beaver
- Kanjani8 (jak narazie, zaras po X'ie i spoiler2, ta kapela jest u mnie Nr. 2 ...poza tym kocham głos Subarka ^^)
- KAT-TUN
- NewS
- Arashi
- YamaPi
- BLOOD
- Miyavi
- Gackt
- Malice Mizer
- L'Arc~en~Ciel
- Hyde
- Dir en Grey
- Fatima
- Raphael
- Buck Tick
- Boowy
- Due le Quartz
- Alice Nine
- Antique Cafe
- Panic Channel
- Judy And Mary
- Psycho Le Cemu
- Morning Musume
- Glay
- Rice
...i wiele, wiele innych znanych lub mniej znanych zespołów japońskiej sceny muzycznej

Kilka słów o mnie:
Jestem szalonym, zielonookim wampirkiem ogólnie trudnym do określenia ^^' Typowy zodiakalny skorpion...
Moje zainteresoiwania jak i charakter to różne skrajności...potrafię być miła, wesoła i przyjaźnie nastawiona do wszystkich, ale również wrednya, złośliwa i mściwa (jak to na skorpiona przystało), dlatego lepiej nie zachodzić mi sa skórę ^^'
Mam również mocno spaczone poczucie humoru ^^'
...
Moim głównym mottem jest: "Co cię nie zabije, uczyni cię silniejszym"

Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Hiiroi Karasu » 13 cze 2007

Iście niczeańskie motto XD Witam na forum oczywiście i tylko jestem ciekaw po jakim czasie przesiądziesz się z dram japońskich na koreańskie, hehe. A to tylko kwestia czasu. :D

Jak na osobę, która nie lubi o sobie pisać, udało ci się wrzucić tego całkiem sporo. :P Na gitarze elektrycznej grasz, czy tylko cię kręci fakt jej istnienia? Lubisz demony i wampiry, to może słuchasz też gothicu i (black) metalu? Cradle of Filth na pewnym etapie było nieźle wampiryczne. :D A to moja ulubiona kapela 'z dzieciństwa' heheh.
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony

Post autor: allia » 13 cze 2007

Witam na forum :)

jednak i martwe dusze czasem da sie przekonać do dyskusji ;)

baw się dobrze i życzę rozszerzenia hobby także na dramy koreańskie - naprawdę są dobre :)
Awatar użytkownika
son_gabi

Post autor: son_gabi » 13 cze 2007

Hiiroi Karasu pisze:Iście niczeańskie motto XD Witam na forum oczywiście i tylko jestem ciekaw po jakim czasie przesiądziesz się z dram japońskich na koreańskie, hehe. A to tylko kwestia czasu. :D
Raczej na odwrót, bo swoją zabawę z dramami zaczęłam właśeni od koreańskich ^^
Ale niestety nie znalazłam jeszcze do koreańskich dram polskich tłumaczeń (mój angielski leży i kwiczy ^^'), a do niektórych japońskich, tak ^^
Hiiroi Karasu pisze: Jak na osobę, która nie lubi o sobie pisać, udało ci się wrzucić tego całkiem sporo. :P Na gitarze elektrycznej grasz, czy tylko cię kręci fakt jej istnienia? Lubisz demony i wampiry, to może słuchasz też gothicu i (black) metalu? Cradle of Filth na pewnym etapie było nieźle wampiryczne. :D A to moja ulubiona kapela 'z dzieciństwa' heheh.
Tak jakoś wyszło XD
Na gitarze ucze się grać, chodź cięzko mi to idzie...mam większa miłość do samych gitar, niż do grania na nich...w taki sposób kurzą mi się cztery gitary w pokoju XD
Zresztą moje gitarki (zwłaszcza Natsu, garantowy Cort) są dla mnie świętością i mało kto może je pomacać XD
To chyba takie skrzywienie przejęte od spoiler2 XD
Co do demonów i wampirów (zwłaszcza tych drugich) to poprostu mnie kręcą (jak ogólnie "mroczna strona"), ale nie słucham gotyku, metalu, ani innych takich brzmień ^^'
Tzn., kiedyś słuchałam, ale to dawne czasy...teraz się bardziej przerzuciłam na j-pop (kapele z JE), bo dzięki nim mam niemal zawsze uśmiech na twarzy ^^'
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Post autor: Runa » 13 cze 2007

Witam i życze miłej zabawy ;P
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 13 cze 2007

witam, witam
fajnie ze coraz wiecej ludzi z podlasia sie ujawnia
i niedaj sie wrobic w Korean wave, Japan rulez
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 15 cze 2007

witam! baw się dobrze
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Post autor: mistiq » 15 cze 2007

Co tak mało osób wita nowo przybyłych :!: :?

żeby nie się nie czepiali 8) Ślicznie witam :D

Dalej użytkownicy Powitajmy son_gabi :P
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 17 cze 2007

Hejka jeszcze ja sie nie przywitałam wiec nadrabiam zaległości XD Już ciebie lubię za twój gust muzyczny ^^. A słuchasz może gazette albo dir en grey ? XD bo tak patrząc na to czego słuchasz to tam troszkę jrocka jest ^^".
Awatar użytkownika
son_gabi

Post autor: son_gabi » 17 cze 2007

atsaki787 pisze:Hejka jeszcze ja sie nie przywitałam wiec nadrabiam zaległości XD Już ciebie lubię za twój gust muzyczny ^^. A słuchasz może gazette albo dir en grey ? XD bo tak patrząc na to czego słuchasz to tam troszkę jrocka jest ^^".
Jeszcze raz wszystkich witam i dziękuje za ciepłe przyjęcie (^_^)/
...
Dir en Grey słucham (a raczej słuchałam, bo ostatnio nie mam pojęcia co wydali), ale o tym napisałam na wstępie (nieco jest tych zespołów, więc można się pogubić ^^')...
Gazette raczej nie słucham, ale to jest tylko "raczej"...bardziej to jest tak, że nie miałam kiedy ich lepiej poznać, bo mam ich od groma klipów, ale nie zdążyłam jeszcze żadnego obejrzeć ^^'
Jeszcze pare miesięcy temu słuchałam tylko rocka, nieco gotyku i ogólnie tych mocniejszych brzmień (głównie japońskich, czasami koreańskich), ale mniej więcej od lutego zostałam "zarażona" miłością do zespołów JE (Johnny's Entertainment) i wzięło mnie na całego ^^'
Po jakimś czasie stwirdziłam, że taka popowa muzyka (jeśli wogle da się ją tak określić, bo moim zdaniem jest to mieszanina różnych gatunków muzycznych) lepiej na mnie wpływa (na moje samopoczucie)...więc tak jak niegdyś słuchałam niemal non stop X'a i spoiler2 (i oczywiście innych kapel tego pokroju), to teraz non stop słucham Kanjani8 i KAT-TUN (oczywiście to tylko nieliczna częśc aktualnej mojej listy winampowej XD)...
Znów się za dużo rozpisałam (komuś się wogle chciało to czytać?) ^^'
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 17 cze 2007

(komuś się wogle chciało to czytać?) ^^'
Mi :P

No ale zacznijmy od tego, ze witam serdecznie nową duszyczkę...
Szczerze mówiąc Twój nick to mi coś mówi O.o
Raczej na odwrót, bo swoją zabawę z dramami zaczęłam właśeni od koreańskich ^^
Haha, no to ciekawe... bo własnie zazwyczaj dzieje się odwrotnie :D
Ale niestety nie znalazłam jeszcze do koreańskich dram polskich tłumaczeń (mój angielski leży i kwiczy ^^'),
Hmm... tutaj pewna grupka stara się tłumaczyć więc tam troszkę można znaleźć po pl...
A zamiast angielskiego to może jakiś inny język u Ciebie czy raczej tylko rodzimy? xP
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 17 cze 2007

Bardzo pozno ale witam:)
Awatar użytkownika
son_gabi

Devi pisze:
(komuś się wogle chciało to czytać?) ^^'
Mi :P
Masochistka :P
Devi pisze: No ale zacznijmy od tego, ze witam serdecznie nową duszyczkę...
Szczerze mówiąc Twój nick to mi coś mówi O.o
A co Ci mówi? :>
Zapewne już gdzieś się z nim spotkałaś, bo jestem na wielu stronach (chodźby na gronie, myspace, epulsie etc.) jak i na różnych forach, pomimo, że na wielu baaardzo żadko się udzielam, tudzież przestałam się udzielać...
Devi pisze: Haha, no to ciekawe... bo własnie zazwyczaj dzieje się odwrotnie :D
Domyślam się (przynajmniej z relacji znajomych), ale u mnie właśnie było na odwrót, bo początkowo miałam dostep tylko do koreańskich dram (pomimo, że już nawet nie pamiętam od czego się zaczeło ^^')
Devi pisze: Hmm... tutaj pewna grupka stara się tłumaczyć więc tam troszkę można znaleźć po pl...
Na tym forum?
Tak szczerze to szukałam, ale nie znalazłam (może dlatego, że jeszcze nie umiem do końca ogarnąć tego forum i zapewne będe potrzebowała na to jeszcze troche czasu ^^')...a mogłabym dostać jakieś namiary? ^^'
Devi pisze: A zamiast angielskiego to może jakiś inny język u Ciebie czy raczej tylko rodzimy? xP
hm...Angielski nieco rozumiem (może nawet więcej niż nieco, ale jest mi bardzo truno się nim posługiwac, bo mieszam czasy), do tego znam odrobine japoński (tylko odrobinę, bo np. oglądając coś po japońsku, czy słuchając muzyki rozumiem wyrwane z kotekstru słowa, a czasami całe zdania...) no i rosyjski, ale pomimo, że z tego języka zdawałam maturę to bardzo szybko go zapomniałam XD ...niestety tak jest jak sie czegoś nie ćwiczy :/
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 17 cze 2007

:faint: Gaaaaaabiiiiii!!!!!!!! *krzyk radosci a zarazem zdziwienia*
Pamietasz mnie??? *____* (pytam tak w razie czego, zeby nie bylo, ze sie rzucam, a ty Sanci z mafii nie poznajesz...XDD)
Teraz to mnie zdziwilas.. serio.. myslalam, ze zginelas gdzies w internecie, bo na gg sie nie odzywasz i w ogole.. hehehe, no a z tymi dramami to teraz szok totalny... XD
Ciesze sie, ze zyjesz, ze jestes, ze w ogole to ty.. i aaaaw...
no dobra, przepraszam, troche mi odwala bo hiszpanskie slonce za mocno grzeje.. XD
*scisk* ^^
Awatar użytkownika
son_gabi

San-chan pisze::faint: Gaaaaaabiiiiii!!!!!!!! *krzyk radosci a zarazem zdziwienia*
Pamietasz mnie??? *____* (pytam tak w razie czego, zeby nie bylo, ze sie rzucam, a ty Sanci z mafii nie poznajesz...XDD)
Ciebie nie da się zapomnieć XD
Poza tym cały czas mam Cię na GG :P
A że żadko się odzywam (raz na rok? XD), to już inna kwestia ^^'
San-chan pisze: Teraz to mnie zdziwilas.. serio.. myslalam, ze zginelas gdzies w internecie, bo na gg sie nie odzywasz i w ogole.. hehehe, no a z tymi dramami to teraz szok totalny... XD
Ja często jestem na GG (jako niewidoczna), ale mało z kim rozmawiam...przez szkołe miałam mało czasu do czegokolwiek...
A z tymi dramami, to czemu Cie zdziwiło? :>
Myslałaś, że tylko j-rockiem jestem poczłonięta? _^_
San-chan pisze: Ciesze sie, ze zyjesz, ze jestes, ze w ogole to ty.. i aaaaw...
no dobra, przepraszam, troche mi odwala bo hiszpanskie slonce za mocno grzeje.. XD
*scisk* ^^
A w hiszpanii to jesteś już na stałe, czy tylko na wakacje? :>
ODPOWIEDZ