helouuu ^^y

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Tamiko
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

helouuu ^^y

Postautor: Tamiko » 15 cze 2007

hey wszystkim xD
Nie ukrywam, że zapomniałam o forum. Znaczy się kiedyś się tutaj zarejestrowałam, bo szukałam wiadomosci na temat azjatyckich programów... i teraz dostałam przypomnienie, ze mnie skasują XDDD"

a więc mówią na mnie Tamiko(prawdziwe imię: Tamara). Mieszkam w Tomaszowie Mazowieckim, ale od października zmieniam lokalizacje na Poznań... mam 19lat i niedługo (lol co ja gadam mam jeszcze czas) stanę się studentką xD

Ogólnie mój styl pisania można nazwać chaotycznym, ale po przeczytaniu regulaminu boje sie moderatorów _^_ postaram się pilnować.

Kwestia dram. Ogolnie poczatkowo nie wiedziałam skąd mam brać te filmy =.= ale wyniuchałam tu na forum jedną strone. nie wiem czy mozna pisac a jesli nie to wybaczcie silentregrets... stamtąd czerpie filmy...

Zakochałam się w Nanie~ w filmie oczywiscie !! ;p chociaz Nana jakoNana nie była brzydka xD

widziałam dramy koreańskie Sang Doo Let's Go To School i A Love To Kill... to nie przypadkowe dramy, gdyż przyjaciółka ma bzika na punkcie Rain'a i chcąc sprawić jej prezent to ściągnęłam dla niej... przy okazji sama obejrzawszy XD"

Generalnie nie wiem nic na temat filmów... czasem obejrzę coś na Arirang więc będę musiała wgłębic się tutaj w tematy ^^y i mam nadzieje że mnie przyjmiecie XD i polecicie coś wartego zobaczenia :)
Teraz ściągam japoński film Lovely Complex...

Nie wiem czy mogę pisac co lubię robić i jaka jestem ;>

Chyba wystarczy, że ciesze się że jednak ruszyłam tyłek i w końcu sie wpisałam na forum XDDD"

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 15 cze 2007

Witam serdecznie i mam nadzieję, ze nasze forum pozwoli Ci pogłębić zainteresowanie serialami, filmami i Azją ^_^

Jeśi obsługujesz torrenty, to powinnaś zajrzeć na stronkę http://d-addicts.com/forum/torrents.php
tam znajdziesz większość dobra dramowego jakie się błąka po sieci.
I dobrze jest rozkminić działanie clubboxa.

Ja polecam z japońskich dramę "Kimi wa petto" zaś z koreańskich mój ukochany "Goong" (Imperial household/ princes hours)
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Re: helouuu ^^y

Postautor: mistiq » 15 cze 2007

Tamiko pisze:... i teraz dostałam przypomnienie, ze mnie skasują XDDD"

"

Hehe :D To lepiej ja zacznę coś pisać bo czeka mnie taki sam los 8)

Czyli już tak standardowo:

Witam serdecznie :wink:
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 15 cze 2007

witam

Tamiko pisze:...
Nie wiem czy mogę pisac co lubię robić i jaka jestem ;>

pisz pisz :twisted:
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 16 cze 2007

Witam witam... proponuje goongusia :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Hotarubi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Hotarubi » 16 cze 2007

Cześć:) Fajnie ,że postanowiłaś jednak wrócić do nas;) Witam bardzo,bardzo serdecznie :D

Miłego postowania na stronce życze .Pozdrawiam
"Narysowała pętlę i symbol wieczornej gwiazdy.Tajemny znak,klucz do świata basni.Jeśli zobaczysz taki znak,to świat ten jest bliżej ,niż sądzisz.Ale wejśc do niego to już zupełnie inna sprawa";) G.MASTERON
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 16 cze 2007

Ooo, obszerne posty powitalne - to lubię... tylko później nie mam się o co zapytać, o ja biedna xP

Witam Cię serdecznie na forum :D
Mam nadzieję, ze z nami zostaniesz (co często okazuje się nie takie trudne gdyż forum potrafi nieźle wciagnąć xP).

ale od października zmieniam lokalizacje na Poznań...

Nie będę ukrywać, ze ten Poznań mnie przeraża... xP

po przeczytaniu regulaminu boje sie moderatorów _^_

Nie ma się czego bać... my nie gryziemy... (bez powodu xP)
Ale poważnie - nie ma się czego bać... kwestia tylko tego, aby perfidnie regulaminu nie łamać :P

ale wyniuchałam tu na forum jedną strone. nie wiem czy mozna pisac a jesli nie to wybaczcie silentregrets... stamtąd czerpie filmy...

Zdaje się, że nia ma takiego zakazu? Albo powinnam jeszcze raz regualmin przestudiować xP
Tak czy inaczej silentregrets to dobra strona... niestety fakt, że odcinki z reguły są na MU jest dobijający ^^'

widziałam dramy koreańskie Sang Doo Let's Go To School i A Love To Kill...

Dobre pozycje... aczkolwiek nie ukrywam, ze Sang Doo mi się bardziej podobało niż a Love to Kill xP

Ja z dram to polecam tak jak reszta - Goonga... ale dorucę też My name is Kim Sam soon... to pozycję na prawdę warte obejrzenia.
No i oczywiście polecam też zapoznać się z dramami japońskimi i tajwańskimi... (z tych drugich to polecam Mars'a ).
Ja osobiście zdecydowanie wolę dramy koreańskie ale nie zamykam się na resztę ;).

Generalnie nie wiem nic na temat filmów... czasem obejrzę coś na Arirang więc będę musiała wgłębic się tutaj w tematy

Masz Arirang'a? Szczęściara... ja też chcę *-*
Niestety jestem skazana na to, co z tego programu czasem można w necie znaleźć (choć właściwie to tylko Real story o TVXQ i 300ep Showbiz oglądałam ^^').
Jakby nie było... ubolewam nad brakiem tego programu (jak kiedyś nad brakiem Hypera... Hypera mi doładowali do kablówki ostatnio wiec może za jakieś X lat dostanę i Ariranga? eh, złudne nadzieje xP)

Teraz ściągam japoński film Lovely Complex...

Hmm... nei wiem czy to dobry wybór na początek... mi się film podobał co prawda ale trzeba go traktować z przymrużeniem oka i zasiadając do oglądania nie szykować się na coś wspaniałego xP
Z filmów to ja polecam Millionaire 1st love, Temptation of Wolves... (to pierwsze to taki ewidentny wyciskacz łez... film w stylu A walk to remember.. nawet bardzo podobny ale mimo to warto obejrzeć).
W tym momencie jakoś mi inne filmy do głowy nie chcą przyjść ale jest tego sporo co trzeba by było polecić xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: atsaki787 » 17 cze 2007

Witam XD Życzę miłego postowania ... i nie musisz sie bać moderatorów jak mi nic nie zrobili to tobie pewnie tez nic nie zrobią XD
[url=http://imageshack.us][img]http://img441.imageshack.us/img441/300/beznazwy1kopiaac9en1.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Postautor: justyna2104 » 17 cze 2007

witam witam!z dram koreańskich bo tylko tych się orientuje, polecam jeszcze "My girl" i oczywiście "Full house"z Rainem...Na Arirang teraz sie niestety za dużo nie dzieje, odkąd zdjęli z anteny Drama platinum jakoś rzadziej oglądam, ale dla zasady czasami sobie popatrzę np, na Showbiz extra...bo kolejne info o koreańskich gwiazdach to nigdy info stracone :D
Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 17 cze 2007

witam serdecznie ^^
na poczatku myslalam, ze to ktos inny.. bo znam taka jedna Tamiko, znana na cala polske.. xDD
ale po przeczytaniu doszlam do wniosku, zes inna osoba.. co nie zmienia faktu, ze bardzo bardzo sie ciesze z ´nowej´osoby na forum xD
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 18 cze 2007

Witam serdecznie :)
Polecam Goonga, Hana Yori Dango, Full House, Smiling Pasta i tak dalej i tak dalej :)
Kolejna osoba po ciemnej stronie mocy :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 18 cze 2007

Przyłączam się do powitań. :D

Tamiko pisze:Ogólnie mój styl pisania można nazwać chaotycznym, ale po przeczytaniu regulaminu boje sie moderatorów _^_ postaram się pilnować.

Nie taki dia.. mod straszny, jak go malują. XD

Tamiko pisze:przyjaciółka ma bzika na punkcie Rain'a i chcąc sprawić jej prezent to ściągnęłam dla niej...

Pozdrowienia dla przyjaciółki, ja też lubię Raina. :D Choć w moim przypadku to bardziej o muzykę chodzi. :P
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Tamiko
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Tamiko » 18 cze 2007

Mam nadzieję, ze z nami zostaniesz

Aaaaaaa.... Naprawdę bardzo mi miło xD" Dziękuję za takie ciepłe przywitanie *hug hug hug* że tak teraz zarzucę żartem... moja mama też dla obych jest miła xD ale pozniej cwana bestyjaaa ;x Mamo pozdrawiam! (; *joke* XDDDD

Nie będę ukrywać, ze ten Poznań mnie przeraża... xP

a wiesz, że mnie również... ale od 1,5roku uparłam się, że chcę tam studiować (japonistyka+angielski), ze teraz nie wyobrażam sobie innej miejscówki... xD" ale to nie zmienia faktu, że ja się łatwo gubie i zasypiamw tramwajach to pojade gdzieś hen hen na drugi koniec Poznania i pozniej do mieszkania nie trafię _^_
Pochodzi ktoś z Poznania? To będę dzwonić i będziecie mi tłumaczyć xDDD hyhyhy ^^y

Generalnie lubię pisać długieeeee posty^^

bo znam taka jedna Tamiko, znana na cala polske..

Pewnie chodzi o Tamiko, która uprawia cosplay i bywa na wszystkich konwentach mangowych ;p Obiło mi się o uszy i oczy xD" Gdybym wiedziała wczesniej że jest już jakaś Tamiko to bym miała inną ksywę ;p a tak... poszłam poprostu na łatwizne i Tamiko jest poprostu podobne do mojego prawdziwego imienia xD

Z filmów to ja polecam Millionaire 1st love,

Oooo... mam to na kompie xD zapomniałam na śmierć... Czyli zapowiada sie u mnie dzisiaj przyjemny wieczór ^^y

Widzę, że tytuł Goong się czesto pojawił xD a o My Girl to słyszałam xD" tam Lee Jun Ki gra, tak? Full House?? a faktycznie to drama z Rain'em... ale baka ze mnie _^_ dziękuję za informacje xD Zaraz sprawdze czy jest na silentregrets... (;

nie musisz sie bać moderatorów jak mi nic nie zrobili to tobie pewnie tez nic nie zrobią

mnie wyrzucą za zbyt długie posty xD

ja też lubię Raina. Choć w moim przypadku to bardziej o muzykę chodzi.

A dziękuję. Przekaze pozdrowienia :))) Ona to też własnie muzyka i patrzeć 24/24 na niego xD" Yhhhh ale ja też mam podobne słabości...
Pamiętam początki jak zaczełam słuchaj j-rocka... poźniej bardziej k-pop *________* a teraz sama nie wiem xD" z k-popu ubóstwiam Super Junior~ a z j-music to Ellegarden, Alice Nine, D'espairsRay, Kagrra, Hyde, LM. C... kiedyś olbrzymia faza na Antikku Cafe(ahhh ile to czasu minęło musze chyba ich znowu zacząć słuchac xD) ... od niedawna Dragon Ash (przez ''mojego kolegę'' który kocha ten zespół ;x) . nyo i troche Gazeciarze...
W obecnej chwili naszła mnie większa ochota na filmy xD" Każdą wolną chwile poświecam czytania, który film jest warty obejrzenia _^_
Czy ja jestem jakaś chora? ;p

Masz Arirang'a? Szczęściara... ja też chcę *-*

Oj tam ^^ szczęściara xD ale można sie uzależnić ^^szkoda ze tak krótko trwa Showbiz extra i jakoś tak mało takich programów muzycznych...

anyway pozdrawiam Wszystkich serdecznie xD (troche za duzo napiałam>.<)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 18 cze 2007

Pochodzi ktoś z Poznania? To będę dzwonić i będziecie mi tłumaczyć xDDD hyhyhy ^^y

Bardzo duzo osób... dlatego własnie powiedziałam, ze Poznań mnie przeraża xP

Oooo... mam to na kompie xd zapomniałam na śmierć... Czyli zapowiada sie u mnie dzisiaj przyjemny wieczór ^^y

No to musisz obejrzeć :D
Nie ma to jak Hyun Bin + Insa w wykonaniu Wongiego xP
(to było pół żartem... to nie jedyne za co lubię ten film xP)

Ja jeszcze dorzucę coś do filmów do obejrzenia - Ima, Ai ni Yukimasu... japonski film... z tego co wiem jest w ogóle drama o takim samym tytule i w sumie fabuła też taka sama... ale ja nie oglądałam więc o dramie nic nie powiem... tak czy inaczej film oglądałam wczoraj i... wszedł do moj listy Top Movies xP
(swoja drogą zabiję Changmina za taką rekomendację, przez niego mnie łeb bolał wczoraj... i muszę się odegrać, też komuś zarekomendować! a co! xP).

Zaraz sprawdze czy jest na silentregrets... (;

Hmm... ja tego kiedyś szukałam (po wspomnianej przeze mnie rekomendacji Szynki xP) ale chyba na silentregrets nie było... ale ktoś na LJ wrzucił to na sendspace i dostałam linki wiec jakby co, to moge Ci je podrzucić na PM xP

mnie wyrzucą za zbyt długie posty xd

Ja wyrzucić nie mogę... ale jakby mogła to najpierw sama musiałabym przestać pisać tasiemce xP
(dobra, dawno w sumie juz nie pisałam tasiemców... czasem tylko coś dłuższego ale to i tak nic w porównaniu do tego co kiedyś mi sie zdarzało trzasnąć xP).

z k-popu ubóstwiam Super Junior~

Awww, SuJu... :D
Lubię ich piosenki... ale jakoś nie trudziłam sie aby zapamietać tą trzynastkę... xP
(trzeba udawać, że jest się wiernym Szynkom xP)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Atashi » 20 cze 2007

Heyka :D
Mam nadzieję,że będziesz się świetnie bawić na forum i więcej postować niż poprzednio ;) 3 maj się buziaki :**
[url=http://imageshack.us][img]http://img222.imageshack.us/img222/9296/signature02ba3.png[/img][/url]

★ [url=http://arashinews.livejournal.com/]My LJ[/url] ★ [url=http://www.lastfm.pl/user/arashinews/]My Last fm[/url] ★[url=http://xxataashixx.deviantart.com/]My Deviantart[/url] ★[url=http://arashinews.livejournal.com/13173.html]My Drama list[/url] ★

Wróć do „Kilka słów o sobie”