Cześć i czołem pytacie skąd się więęęęęłaaaaam ;)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 24 cze 2007

NIo wiec tak po pierwsze witam gorąąąąąco po drugie mie full house nudził... polecam... mhhhh My girl genialna dramka....
Tezkocham ISWACZKA MArsa A moze cos japonskiego na sprobunek jak to nikt nie polecał Hana Yori Dango? Genialna dramka.... a ipolecam sie do nagrania plytek:)

A moze z anime obejrzalam ostanio Tsubasa Chronicle zauroczyłam się muzyką........

Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 cze 2007

po drugie mie full house nudził

To kwestia gustu... mnie np. ISWAK nudził strasznie xP

nikt nie polecał Hana Yori Dango?

Faktycznie... w sumie też polecam jeśli chodzi o jap. dramy... ale tak na prawdę znowu pokazuje tu sie moja inność bo jeśli chodzi o pokazanie tej historii to bardziej mi się chyba Tajwański Meteor Garden podobał... xP

A moze z anime obejrzalam ostanio Tsubasa Chronicle zauroczyłam się muzyką........

Ja to miałam kiedyś na dysku... ale kilka epów tylko obejrzałam... później dojrzałam to na Hyperze ale... też mnie jakoś nei wciągnęło...
Z Anime to ja polecam Kimi Ga Nozomu Eien... jak dla mnie anime było po prostu świetne...
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: atsaki787 » 24 cze 2007

makella pisze:Hmmm a mogłabyś zapytać swoją koleżankę jak uzyskała ten efekt na twarzy..?(te tak jakby rozmycie/rozmazanie/mgiełka/zwał jak zwał) ma dziewczyna talent! :)

Pytalam sie jej o to i powiedziała coś podobnego co Devi...
Devi pisze:W photoshopie to jest po prostu filtry-> rozmycie...

Dla mnie nawet jakiś najprostszy program do obrabiania zdjęć to czarna magia ^^""". Ostatnio dostałam płytkę z takim programem i tylko go zainstalowałam i odinstalowałam bo nie miałam pojęcia co w nim chodzi.. pogubiłam sie w nim po prostu XDDD.
[url=http://imageshack.us][img]http://img441.imageshack.us/img441/300/beznazwy1kopiaac9en1.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 24 cze 2007

Devi pisze:Kimi Ga Nozomu Eien...

:thumb: Jak dla mnie to jest kopanie leżącego. :D Trudny temat, ale fascynujące. I takie życiowe na maxa. Gorąco polecam. Z anime polecam też Elfen Lied. :D
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

thumb Jak dla mnie to jest kopanie leżącego. Very Happy Trudny temat, ale fascynujące. I takie życiowe na maxa.

Dokładnie, dlatego właśnie bardzo lubię to anime i je chętnie polecam :)
Ale to oczywiście dla ludzi, którzy lubią takie rzeczy... bo jak ktoś woli obejrzeć komedię no to tak wtedy nie bardzo :P

Z anime polecam też Elfen Lied. Very Happy

W sumie tak, też mi się podobało :)
Choć jest trochę... hmm.. drastyczne ^^'

Pytalam sie jej o to i powiedziała coś podobnego co Devi...

Zdziwiłoby mnie jakby tak nie było xP

Ostatnio dostałam płytkę z takim programem i tylko go zainstalowałam i odinstalowałam bo nie miałam pojęcia co w nim chodzi.. pogubiłam sie w nim po prostu XDDD.

Ja pamiętam po pierwszym włączeniu photosopa spojrzałam, obśmiałam się, ze nie wiem o co tu biega i wyłączyłam... i tak dopiero po jakimś czasie do niego znowu zajrzałam... powoli udało mi się go jakoś obadać no i zaczęło coś tam powoli wychodzić xP
Pierwsze rzeczy które w nim wytworzyłam były niewątpliwie boskie choć szczerze mówiąc nie pamiętam moch pierwszych photoshopowych "prac" xP Widocznie były tak tragiczne, że wyrzuciłam je z pamięci xP
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 24 cze 2007

No to od początku:

czerteziki pisze:NIo wiec tak po pierwsze witam gorąąąąąco (...) a ipolecam sie do nagrania plytek:)

Witam również i pm już śmiegiem leci ;)

Devi pisze:
po drugie mie full house nudził

To kwestia gustu... mnie np. ISWAK nudził strasznie xP

Szczerze powiedziawszy to mnie też :ashamed: , obejrzałam tą dramę tylko dla Joe'go :twisted: (Jak jakakolwiek babka może być aż tak głupia! i NIC nie umieć! to sie nie mieści w głowie...)

Hiiroi Karasu pisze:
Devi pisze:Kimi Ga Nozomu Eien...

:thumb: Jak dla mnie to jest kopanie leżącego. :D Trudny temat, ale fascynujące. I takie życiowe na maxa. Gorąco polecam.

Brzmi niesamowicie kusząco ;)

Devi pisze:
Ostatnio dostałam płytkę z takim programem i tylko go zainstalowałam i odinstalowałam bo nie miałam pojęcia co w nim chodzi.. pogubiłam sie w nim po prostu XDDD.

Ja pamiętam po pierwszym włączeniu photosopa spojrzałam, obśmiałam się, ze nie wiem o co tu biega i wyłączyłam... i tak dopiero po jakimś czasie do niego znowu zajrzałam... powoli udało mi się go jakoś obadać no i zaczęło coś tam powoli wychodzić xP
Pierwsze rzeczy które w nim wytworzyłam były niewątpliwie boskie choć szczerze mówiąc nie pamiętam moch pierwszych photoshopowych "prac" xP Widocznie były tak tragiczne, że wyrzuciłam je z pamięci xP

lol...ja chyba cały czas jestem jeszcze na etapie obśmiania :lol: wstyd sie przyznać, ale nie wiem jak przesunąć obrazek po uprzednim wklejeniu go do innego :ashamed:
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: atsaki787 » 24 cze 2007

Devi pisze:Ja pamiętam po pierwszym włączeniu photosopa spojrzałam, obśmiałam się, ze nie wiem o co tu biega i wyłączyłam... i tak dopiero po jakimś czasie do niego znowu zajrzałam... powoli udało mi się go jakoś obadać no i zaczęło coś tam powoli wychodzić xP
Pierwsze rzeczy które w nim wytworzyłam były
niewątpliwie boskie choć szczerze mówiąc nie pamiętam moch pierwszych photoshopowych "prac" xP Widocznie były tak tragiczne, że wyrzuciłam je z pamięci xP

Ja chyba znowu zainstaluje ten program.. przekonałaś mnie do tego XDDD. Może jak sie z nim troszkę pomęczę to coś sensownego wyjdzie XD. Bo wtedy to sie zupełnie pogubiłam XD. Ja w ogóle jestem antytalentem do takich programów i zawsze mecze moich znajomych zeby mi zrobili jakiegoś fajnego avka albo banerek XD.

makella pisze:lol...ja chyba cały czas jestem jeszcze na etapie obśmiania Laughing wstyd sie przyznać, ale nie wiem jak przesunąć obrazek po uprzednim wklejeniu go do innego ashamed

A ja zupełnie NIC ^^". Chyba musi mnie ktoś nauczyć bo znowu zainstalowałam ten program i nadal sie w nim gubię.. chyba najlepiej zainwestować w photoshopa, nie? XD Nie znam sie na tym za bardzo ^^""". Ja to mam zawsze takie "dziwne" szczęście :paranoid:
[url=http://imageshack.us][img]http://img441.imageshack.us/img441/300/beznazwy1kopiaac9en1.jpg[/img][/url]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Szczerze powiedziawszy to mnie też ashamed , obejrzałam tą dramę tylko dla Joe'go Twisted Evil (Jak jakakolwiek babka może być aż tak głupia! i NIC nie umieć! to sie nie mieści w głowie...)

Mi to się akurat w głowie mieściło... jakoś mnie nie ruszyło to, ze ona taka tępa tylko... hmm.... nie wiem, po prostu mnie nudziło O.o A do tego główny bohater mi się nie podoba zbytnio - nie mój typ... czemu więc oglądałam ? Bo jak już zaczęłam to chciałam skończyć, nie lubię tak porzucać... xP

Brzmi niesamowicie kusząco Wink

Polecamy, polecamy ;)

wstyd sie przyznać, ale nie wiem jak przesunąć obrazek po uprzednim wklejeniu go do innego ashamed

E... po zaznaczeniu odpowiedniej warstwy po prostu kursorem? (tylko, ze musi byc odpowiednia opcja kursora, ze tak to nazwe, wlaczona xP) albo po prostu... strzałkami na klawiaturze hahaha

oże jak sie z nim troszkę pomęczę to coś sensownego wyjdzie xd2. Bo wtedy to sie zupełnie pogubiłam xd2.

A próbowałyście kiedyś jakieś tutoriale do photoshopa? Są takie bardziej skomplikowane dla kogoś kto się w tym łapie ale z tego co pamiętam są w necie i takie dla zupełnie początkujących...

Tutaj ( KLIK ) są jakieś takie podstawowe tutoriale w formie filmików.... nie oglądałam ich ale myślę, że możecie z tym zacząć. A ogólnie jak wpiszecie sobie w google "photoshop tutoriale" to wam powinno trochę tego wyszukać... i wtedy tylko kwestia znalezienia tego co was interesuje...
Ode mnie jeszcze dorzucę tą stroną ( KLIK 2 ). Jest tam trochę tutoriali, na początek zalecałabym tutoriale w dziale "warsztaty" bo jest tam kilka tutoriali pomocnych w posdstawach (chociażby tutorial o warstwach).

Oczywiście jakby c zawsze służę pomocą jakbyście miały jakieś pytania tylko od razu mówię, że moja wiedza jest dość ograniczona ale kto wie, może akurat będę wiedzieć xP
Jak będę umiała to pomogę (choć tak bez pokazania to raczej trudno bywa xP).

Aha... i jeszcze jedna rzecz... trzeba pamiętać, że są różne wersje photoshopa i na podstawie jakiejś wersji jest tutorial, nie koniecznie na podstawie tej, którą posiadacie... one się wiele nie różnią może ale czasami można się zaplątać (ja np. nie wiedziałam po z mianie z PS 7 na CS2 jak mam zaznaczyć warstę bo oczywiście to zmienili... musiałam po necie szukać tego xP)
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 27 cze 2007

Devi pisze:
wstyd sie przyznać, ale nie wiem jak przesunąć obrazek po uprzednim wklejeniu go do innego ashamed

E... po zaznaczeniu odpowiedniej warstwy po prostu kursorem? (tylko, ze musi byc odpowiednia opcja kursora, ze tak to nazwe, wlaczona xP) albo po prostu... strzałkami na klawiaturze hahaha

Już sama doszłam jak to sie robi ^^

A próbowałyście kiedyś jakieś tutoriale do photoshopa? Są takie bardziej skomplikowane dla kogoś kto się w tym łapie ale z tego co pamiętam są w necie i takie dla zupełnie początkujących...

Słuszałam/ widziałam/ jeszcze nie zastosowałam ;)
Jakby co to wiem już kto będzie moim guru od PS'a ^_~
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Re: Cześć i czołem pytacie skąd się więęęęęłaaaaam ;)

Postautor: aurora » 10 lip 2007

makella pisze:postcrosserką

o :D

witam ;d
>>[url=http://renifer7.livejournal.com/84953.html]Drama/movies list!!![/url]>>

[size=75][color=purple]Koktajle Molotowa moga palic tylko policyjne samochody
Mysli moga zwalac z piedestalow[/color][/size]
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 11 lip 2007

Aurora, Ty tez? :D
Archeolog to wymarzony mąż: im kobieta starsza tym bardziej się nią interesuje :P
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aurora » 11 lip 2007

Owszem, chociaz od dawna sie nie udzielalam :>
>>[url=http://renifer7.livejournal.com/84953.html]Drama/movies list!!![/url]>>

[size=75][color=purple]Koktajle Molotowa moga palic tylko policyjne samochody
Mysli moga zwalac z piedestalow[/color][/size]
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 11 lip 2007

Ja tez chwilowo mam mala przerwe, a bylas/jestes tez na glownym forum?
Archeolog to wymarzony mąż: im kobieta starsza tym bardziej się nią interesuje :P

Wróć do „Kilka słów o sobie”