Dante

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Dante

Postautor: Dante » 30 lip 2007

Uderzam z Łodzi. O forum dowiedziałem się od Mazura dość dawno temu przy informacjach o clubboxie, ale dopiero teraz znalazłem czas żeby się zarejestrować. Na liczniku mam sporo ponad 50 doram zaliczonych. Głównie j stuff ale i innymi dobrymi produkcjami nie gardzę. Mam nadzieje że nzajde dzięki temu forum jakis serialowy gem który przeoczyłem.

Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 30 lip 2007

Witam serdecznie :)
A jakiej muzyki słuchasz? Może też azjatyckiej?
Wracając do powitania - jak już się zarejestrowałeś to od nas nie uciekniesz - człowiek się uzależnia i już jest z nim koniec :)
Baw się dobrze :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 30 lip 2007

Witam serdecznie :woot:

widzę, że licznik już niezłą liczbę nabił :victory:
czy jakieś kdrama także oglądałeś no i czy lubisz filmy czy tylko dramy? :)

no i co w ogóle w życiu robisz? :) uczysz się/pracujesz? władasz jakimś azjatyckim językiem? XD
Awatar użytkownika
Dante
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: Dante » 30 lip 2007

Co do muzyki to słucham różnych azjatyckich wykonawców, ale nie jest to stuff który słucham najczęściej.

k-dramy oglądam tak samo produkcje z Chin.
Filmy.... filmy też na dość dużą skalę, wszystko (poza bollywoodem). Ulubiony japoński reżyser to takeshi miike(widziałem prawie wszystko co tworzył łącznie z dramą Mpd Psycho na podstawie mangi).
Co do innych spraw to w tej chwili się nie ucze bo mam wakacje ale takto laduje na studiachw tym roku. Stosunki międzynarodowe. Język to podstawy japońskiego z planami poszerzania wiedzy i dołącznia chińskiego.
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Aragami » 30 lip 2007

Się tak zastanawiam, czy tylko ja jestem tutaj jedyną osobą, która nie ma w ogóle oficjalnego kontaktu z językami azjatyckimi i jest na takim schizmatycznym kierunku =_=;

Co do tematu
Elo :D

Co do reżyserów.
Miike robi strasznie pokręcone filmy, a skoro jest on twoim ulubionym reżyserem to polecam także Shinię Tsukamoto, oraz jego ostatnią produkcję Nightmare Detective (Detektyw Koszmarów).
Przy okazji można by dodatkowo polecić innych takich jak: Takeshi Kitano, Ozu czy Kobayashi - no ale po co...
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 30 lip 2007

witaj

fajnie ze "menow" przybywa

Miike jest niezly, zwlaszcza Visitor Q, co do Nightmare Detective to anime jest lepsze

@Aragami
ja tez noga jestem z jezykow, tylko kissu zapamietalem :wink: :P
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Hiiroi Karasu » 30 lip 2007

Siema Dante. Niezle hasło. Pozwolę sobie zapożyczyć na inne fora, ale lekko zmodyfikuję: "walę z gliwic" XD :twisted:

Enjoy your stay, anyway. ;)

@wersalus: przybywa, przybywa, ale aktywnością to chyba nie przebijemy naszych pań jeszcze przez pewien czas. No może, jeśli powstanie girlsband na miarę DBSK. XD
火色い烏は新世界の神だ! ~ [url=http://www.last.fm/user/aoikarasu/]aoikarasu.last.fm[/url]

Wróć do „Kilka słów o sobie”