Mootyl

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Mootyl

Post autor: mootyl » 28 sie 2007

No więc tak: jestem tu od jakiegoś czasu, ale nie wpadłem na pomysł aby napisać o sobie o_O! Więc trzeba to nadrobić!

Nazywam się Bartek i mam 16 lat. Coś czuję, że jestem tu najmłodszy!
Jestem zainteresowany w Korei Południowej! Uwielbiam koreański, ich muzykę, filmy i dramy.

Jestem z Lęborka. Moje miasto sobie leży na pomorzu między Słupskiem, a Gdańskiem:D

Mam nadzieję, że nikogo nie denerwuję na tym forum, a wręcz na odwrót;)

Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 28 sie 2007

Nie jesteś tu najmłodszy ;) Najmłodsza jest chyba Lusia - ona ma 14 lat :D (chyba jej nie odjęłam lat, co??O.o") . Mnie nie denerwujesz, ale nie wiem jak z resztą :P Tak dziwnie cię witać, jak już tyle twoich wypowiedzi czytałam O.o
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 28 sie 2007

Wiem:D
W ogóle nie pomyślałem aby założyć ten topic:)
Tak dzisiaj na to wpadłem!
WOW! Nie jestem najmłodszy... hehe co za ulga!
I to dobrze, że chociaż ciebie nie denerwuje!
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 28 sie 2007

tutaj ludzi tylko denerwuja straszelne :P mody od ortografi :twisted:

witaj
od dawmna siedzisz w TYM interesie? i co Ciebie skusilo
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Hiiroi Karasu » 28 sie 2007

Właśnie! A strasznych modów denerwuje gdy ktoś uzurpuje sobie ich prawo do bycia denerwującym. :twisted:

mootyl, nawet się nie zorientowałem, że się nie przedstawiałeś, bo się już przyzwyczaiłem do twojej obecności. XD No ale witam witam. :D
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Aragami » 29 sie 2007

Ja też się nie przedstawiłem ^s^ ... .._ .._ ___ . <- to alfabet morsa.

A po motylu mogę stwierdzić, że jest jednym z nielicznych, normalnych 16-to latków. To znaczy stwierdzam po jego wypowiedziach i zainteresowaniach.
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Hiiroi Karasu » 29 sie 2007

Tak nawiasem mówiąc, to ja też się nie przedstawiłem do tej pory. Ale za to niektórzy zdążyli mnie już poznać w realu. XD
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Post autor: mootyl » 29 sie 2007

No... a wszyscy mówią, że nienormalny jestem! :)
Moja przygoda z Koreą zaczęła się normalnie, poprzez Japonię. Oglądałem kiedyś anime i tak szperając po internecie znalazłem koreański film "A Moment To Remember" zakochałem się w nim i zacząłem ściągać więcej, potem muzykę i trafiłem na Full House. Obejrzałem i znalazłem to piękne forum!! *_*
No ale według mnie trochę za późno się tu znalazłem:(
Jestem tu od czerwca, a przygodę z Koreą zacząłem w grudniu ubiegłego roku:D

Nom i dopiero teraz się przedstawiam:( Po dwóch miesiącach:D Ale mam nadzieję, że się do mnie przyzwyczailiście.... heh:D No i dzięki za komplement:D W końcu ktoś powiedział, że jestem normalny i mój świat to nie tylko "chińczyki"<-- mam niedouczonych kolegów:P ... i skośne oczy. Moja mama powiedziała kiedyś: "Ci się już robią skośne oczy od tych filmów" ... hehe:D
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 29 sie 2007

mootyl pisze:"Ci się już robią skośne oczy od tych filmów"
uslyszalem kiedys chyba jeden z glupszych textow w zyciu

pije piwo z kumplami, temat dziewczyny, ja mowie ze podobaja mi sie azjatki, no i slysze text
Spoiler! Ty, ale wiesz, ze one mają w poprzek?
:?

z tymi "chińczykami" juz tak jest
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Nie tylko tobie mówią, że jesteś nienormalny. U mnie też nikt w rodzinie nie toleruje moich zainteresowań. Nie mówię tylko o filmach czy serialach azjatyckich. Mówię o wszystkim. Nie ważne, co to będzie, zawsze jest negowane. Kwestia przyzwyczajenia.

Ja swoją przygodę zacząłem trochę od innej strony. Najpierw wciągnęły mnie filmy. Wszelkiej maści filmy azjatyckie. Najbardziej lubię czarno-białe, nieskażone współczesnością, produkcje. Na końcu są koreańczyki, ze swym jakże amerykańskim podejściem do wszystkiego. Wiesz... strasznie mnie wqr....ia ameryka, dlatego nie toleruję wszystkich, którzy ją naśladują. Japońcy też to robią, ale to właśnie Japonia w głównej mierze stała się obiektem moich zainteresowań. Oglądałem sporadycznie Anime, ale tylko pełnometrażowe. Pierwszą odcinkową produkcją był Full Metal Alchemist, a potem Odrzucona ksiazniczka (albo odwrotnie). A z dramami to jest fajna historia.
Spodobał mi się jeden teledysk Morning Musume, więc siupp... na google i szukamy. Znalazłem fanowską stronę, która zajmowała się subowaniem i karaoke. W zasobach miała także coś dziwnego... jakieś nobuta, nobuta wo produce? Ściągnąłem sądząc, że to jakiś teledysk... oglądam, a tu koniec – odcinek skończył się, a akcja urwała się w 1/4. Dlatego musiałem sięgnąć po kolejne odcinki i tak trafiłem na D-addict.com :D etc... etc..
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

hehe... słyszałem kiedyś to też:)
Denerwują mnie czasem takie teksty, w moim otoczeniu wiele osób uważa Azjatów za gorszych... a nie wiem czemu!?
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 29 sie 2007

Aragami pisze:Nie tylko tobie mówią, że jesteś nienormalny...
na moja rodzine pod tym wzgledem nie moge narzekac, rodzenstwo czasami cos obejrzy z mojej filmoteki, kuzynka nawet doramy oglada, dwuletnia bratanica przychodzi i jak chce teledyski ogladac mowi "włąć pajajaj" i wtedy slychac w calym domu Mini Moni i inne fasolki z H!P
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

Moja rodzina nie jest źle nastawiona do tego;)
Ja akurat uważam, że Koreańczyki są mistrzami w robieniu filmów i dram!:D

Mój tata zakochał się w "Full House"! Musiałem dla niego tłumaczyć napisy na polski o_O! Zdarzało się tak, że nawet 2 odc. dziennie bo mój tata był tak niecierpliwy.

Mojej mamie spodobało się pełno filmów. Najlepiej polubiła: "My Tutor Friend" i serial "Dal Ja's Spring" ale nie dokończyła go (i miała mi to za złe) bo nie chciało mi się tłumaczyć subów.

Z moja siostrą jest inaczej. Czasem coś obejrzy i udaje, że tego nie lubi, ale mi sie zdaje, że jednak tak. Wytyka to, że rzadko się całują i filmy są za długie i o niczym -_-! ... zarażona Ameryką, której tak jak ty Aragami nienawidzę! KOREA THE BEST!
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

2 odcinki dziennie? Nie... to jest niemożliwe : )
A tak przy okazji Doki doki to po części strona funsabberska... więc jak masz napisy do Full house to wrzuć je na jakiegoś serva, hmm ?
Awatar użytkownika
mootyl
Doramowy maniak

o_O z tymi subami raczej nie:P
Chyba jeżeli zrobię poprawkę!
Jest w nich wiele błędów:D
Ale jak poprawię to chętnie wrzucę:D
ODPOWIEDZ