Witam ^_^

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Narcia
Już poznaję aktorów ^^"

Witam ^_^

Post autor: Narcia » 29 wrz 2007

napisałam juz kilka postów, bo nie mogłam sie powstrzymac, ale teraz chciałabym sie ze wszystkimi użytkownikami przywitac ^^
WITAM :D
jakis czas temu dowiedziałam się o tym forum ,ale brak czasu i inne przypadki sprawiły, że się od razu nie zarejestrowałam ... jestem jednak ogromnym fanem azjatyckich seriali, filmów, aktorów, aktorek itd itp że nie mogłam przepuścic takiej okazji, więc jestem ^^
nie jestem zbyt światłym, elokwentnym pisarzem, więc moje posty zapewne nie będą zbyt długie czy też błyskotliwe :lol: ale będę się starała jasno i klarownie wyrażac swoje poglądy na rózne tematy ^^
interesuje mnie wszystko co ma zwiazek z Azją, a zwłaszcza z Koreą, od kultury, języka na filmach i muzyce skończywszy ^^
i kurczę nie wiem co mam jeszcze napisac :oops: więc jakby jeszcze ktoś cos chciałby wiedziec to pytac XD

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 29 wrz 2007

Witam serdecznie na doki (hehe ;) ).
Oczywiście napisanie postów przed przywitaniem się to nie przestępstwo - ważne, że oficjalne przywitanie też jest :D

Życzę miłej zabawy na forum ;)
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Post autor: makella » 29 wrz 2007

Witam również^^.

To ja zadam kilka pytań: skąd taka miłość do Korei ;)? no i oczywiście: które dramy już widziałaś? Jakiej muzyki słuchasz (w sensie azjatyckiej)? Napisz też coś więcej o swoich zainteresowaniach^^
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 29 wrz 2007

Witam serdecznie!!!
Moje pytania pokrywałyby się z pytaniami makelli, więc ich nie potrzebnie nie piszę :)
Zyczę milej zabawy z miłymi ludźmi z tego forum.
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 29 wrz 2007

Wtam

mozesz greznac co prywatnie porabiasz no i baw sie TU dobrze
Awatar użytkownika
Narcia
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Narcia » 30 wrz 2007

Skąd taka miłośc do Korei?? Hmmm, trudne pytanie, bo tak na prawdę nigdy się nie zastanawiałam dlaczego akurat tak upodobałam sobie ten kraj. Może dlatego, że o Korei, a zwłaszcza tej Południowej, mniej sie mówi, niż np. o Japonii czy Chinach. Kultura i obyczaje są też mniej znane. A ja myślę, że są równie ciekawe.
Lubie Koreę także dlatego, że z tego kraju jest znaczna większośc zespołów, solistów itd., których słucham. Na prawdę długo by tu wymieniac, bo słucham prawie wszystkiego, zaleznie od nastroju ^^ DongBangShinKi, Super Junior, Bi, Big Bang, PARAN, Se7en, Shinhwa, SS501, Biuret, GirlFriends, Jang Woo Hyuk, F.T. Island, Lee Min Woo, Mina i Lexy, to tak skrótem ^^ przedstawiciele Korei ^^ Kocham też j-rocka: Gazette, Plastic Tree, Miyavi, Hyde, Laruku, Alice Nine i An Cafe ^^ oraz japońskiego pop: Arashi, W-inds i Morning Musume ^^ łubie także tajwański zespół Fahrenheit ^^
Co do dram to zdążyłam już obejrzec następujące: pierwsza była Full House Z Rainem, a zainteresowałam się nią tylko dlatego, że on tam grał ^^ spodobało mi się to na tyle, że zaczęłam szukac natępnych. Druga była A love to kill, a potem: Goong, Fantasy couple, My girl, Hana kimi (tajwańskie) Bad couple, Coffee Prince, a obecnie jestem w trakcie 9 ends 2 outs.
Wiele także obejrzałam już w swoim życiu filmów azjatyckich. Do moich ulubionych należą: GO, Nobody knows (jap), Maunday thursday, Project makeover, Spin kick.
Zainteresowania moje są związane z muzyką, filmami (strasznie ostro propaguję muzykę i kinematografię azjatycką wśród znajomych>_<), fotografią amatorską, obróbką różnych zdjęc w photoshopie, lubię czytac książki o kulturze krajów azjatyckich (ostatnio najwięcej o Japonii). Lubię też pisac opowiadania, ale ostatnio mam na to coraz mniej czasu =(
A tak już w ogóle to studiuję pedagogikę, ostatni rok i właśnie zaczynam pisac prace licencjacką.

No i proszę, jaki długi post >_< mam jednak nadzieję, że ci, którzy chcieli, dowiedzieli się wszystkiego ^^
Bardzo dziękuje za wszystkie powitania, już widac, że na tym forum panuje rodzinna atmosfera :wink:
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 30 wrz 2007

No i proszę, jaki długi post >_<
Haha, nie takie już to forum widziało i są one mile widziane ;)
słucham. Na prawdę długo by tu wymieniac, bo słucham prawie wszystkiego, zaleznie od nastroju ^^
Haha, to tak samo jak ja :)
pierwsza była Full House Z Rainem, a zainteresowałam się nią tylko dlatego, że on tam grał ^^ spodobało mi się to na tyle, że zaczęłam szukac natępnych. Druga była A love to kill, a potem: Goong, Fantasy couple, My girl, Hana kimi (tajwańskie) Bad couple, Coffee Prince, a obecnie jestem w trakcie 9 ends 2 outs.
To jeśli nie oglądałaś My Name is Kim Sam Soon to gorąco polecam :D Tak samo Dal Ja's Spring ^-^
Awatar użytkownika
linn.enn
Oglądam regularnie xD

Post autor: linn.enn » 01 paź 2007

Ja tylko powiem - WITAM :D my już się znamy :)

Niech Ci się dobrze u nas pisze :)
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Hiiroi Karasu » 01 paź 2007

Przyłączam się do powitań i życzę dobrej zabawy. :D

I nie przejmuj się długimi postami. Nawiasem mówiąc, nie takie one długie, a im dłuższe, tym lepsze, jeśli tylko choć połowa ma jakiś sens przyczynowo-skutkowy. XD
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 03 paź 2007

Ja też Witam Serdecznie nową duszyczkę ^^
Narcia pisze:Na prawdę długo by tu wymieniac, bo słucham prawie wszystkiego, zaleznie od nastroju ^^ DongBangShinKi, Super Junior, Bi, Big Bang, PARAN, Se7en, Shinhwa, SS501, Biuret, GirlFriends, Jang Woo Hyuk, F.T. Island, Lee Min Woo, Mina i Lexy, to tak skrótem ^^ przedstawiciele Korei ^^ Kocham też j-rocka: Gazette, Plastic Tree, Miyavi, Hyde, Laruku, Alice Nine i An Cafe ^^ oraz japońskiego pop: Arashi, W-inds i Morning Musume ^^ łubie także tajwański zespół Fahrenheit ^^
Ja też mam zawsze problem z wypisaniem moich ulubionych zespołów ^^, ale można powiedzieć, że uwielbiam ponad połowę których wymieniłaś :D
Narcia pisze:Co do dram to zdążyłam już obejrzec następujące: pierwsza była Full House Z Rainem, a zainteresowałam się nią tylko dlatego, że on tam grał ^^ spodobało mi się to na tyle, że zaczęłam szukac natępnych.
No tak gdyby nie Rain... :wink: ^^

No i mam nadzieję, że będzie Ci się z nami tutaj miło forumować ^^
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 03 paź 2007

Hej~
Miło poznać nową duszyczkę na forum :D Baw się tutaj z nami dobrze ^^
Awatar użytkownika
yuycia
Co to jest dorama? o_O

Post autor: yuycia » 04 paź 2007

I ja witam^^
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 04 paź 2007

witam witam cieplutko:)
Awatar użytkownika
Waszka
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Waszka » 05 paź 2007

Witaj ;) Miłego zwiedzania ;)
Awatar użytkownika
Narcia
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Narcia » 06 paź 2007

dziekuję wszystkim za powitania ^^ niektórych z Was kojarzę z innych forum, więc tym bardziej miło mi będzie tu przebywac ^^
ODPOWIEDZ