"Little Green Man"

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Preity
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

"Little Green Man"

Postautor: Preity » 18 paź 2007

Trafiłam tu przez przypadek, kiedy szukałam informacji o dramach, a jak dobry zwyczaj nakazuje moja egzystencję w tym miejscu zacznę do przedstawienia się szacownemu zgromadzeniu.
Dawno dawno temu byłam X-philem, teraz tylko eX-philem, ale miłość do przystojnego agenta Muldera, gdzieś się jeszcze tli. Na pewno jestem otaku, na początku tylko sailorkowym, ale teraz się to rozszerzyło i z przerażeniem w oczach patrzę na kurczące się miejsce na półkach. Od dwóch lat cierpię na przypadłość zwaną bolly-manią, co powoduje że miejsce na półkach dawno mi się już skończyło i kiedyś przygniecie mnie sterta mang, anime i indyjskiej kinematografii. A na koniec jakby tego wszystkiego było mało dość pokrętnymi drogami (to chyba było nieuniknione) dopadła mnie zaraza zwana dramą. Co prawda w tym względzie jestem bardzo początkująca, ale chyba niedługo uda mi sie nadrobić straty. Jak na razie wielbię Japończyków za tokusatsu i czekam na dzień w którym najnowszy box z :love: Godzillą :love: będzie moja własnością.
O muzyce pisać nie będę bo od dłuższego czasu słucham jedynej i słusznej, chociaz czasami sięgam po coś innego dla odmiany

Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 19 paź 2007

yay, miło mi bardzo powitać na forum ;) widać, miłość do japonii aż cie rozpiera.. (no i ten bollywood.. ostatnio stał się strasznie popularny wśród polskiego fandomu O.o) a to, pewnie nie masz nic wspólnego z koreą?:) heh ^^"
a i tego.. ile masz lat ?XD i skoro zaczęłaś oglądać dramy to pewnie masz już jakąs ulubiona?:)

poza tym polecam zapoznanie sie z koreańskimi produkcjami, must see: Goong, My Name is Kim Sam Soon czy Delightful Girl Choon-Hynag ;p
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 19 paź 2007

Witam witam:) Mhhh japońskie? Jakos mnie to nie dziwi wiekszosc facetów woli japonskie dramki... moze dlatego ze koreanskie tak przyjemnie odmozdzaja? Sama nie wiem.. Zycze w kazdym razie wielu milo spedzonych chwil przed monitorkiem....
Obrazek
Awatar użytkownika
Preity
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 19 paź 2007

czerteziki pisze:Jakos mnie to nie dziwi wiekszosc facetów woli japonskie dramki...

Tylko że jest mały haczyk, a mianowicie Kopernik była kobietą i Pirx też :mrgreen:

San-chan od miłości do Japonii sie zaczęło, a Koreę zdążyłam już trochę poznać dzięki serii Przeboje Kina Azji (już zbieram na drugą serię :D). Dopiero zaczynam swoją przygodę z typowymi dramami bo do tej pory oglądałam jedynie Super Sentai. A lat mam już za dużo (moim zdaniem), ale wystarczająco by się dorobić trzech literek przed nazwiskiem :wink:
No one's got to take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Muse - Knights of Cydonia
Awatar użytkownika
Narcia
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Narcia » 19 paź 2007

^^ Witam Witam ^^

na dobre forum trafiłaś 8) tu jest wuchta informacji na temat dram, aktorów itp itd

baw sie dobrze, duuużooo pisz i często nas odwiedzaj ^^
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 19 paź 2007

Witam nową forumowiczkę i życzę miłej 'zabawy' ;),

@Narcia czy Ty jesteś gdzieś ze Śląska albo Pomorza? pytam bo napisałaś 'wuchta' (czy jakoś tak) i z tego co wiem to, to jest niemieckie słowo^^, więc jak ;)?
Archeolog to wymarzony mąż: im kobieta starsza tym bardziej się nią interesuje :P
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 19 paź 2007

Tak, mnie też ta wuchta wręcz uderzyła! ^^;

Witamy na forum. To Jakieś dziwne jest, ale dużo osób, które lubią dramy, lubi też bolly.
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 20 paź 2007

ej, w poznaniu się mówi "wuchta" ;P (my też byliśmy pod zaborami.. abubu..XD)
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Postautor: Runa » 20 paź 2007

Witamy!!!!(Zobaczymy po jakim czasie przejdziesz na koreańskie dramy ;D).
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 20 paź 2007

Runa pisze:(Zobaczymy po jakim czasie przejdziesz na koreańskie dramy ;D)

to zabrzmiało jak groźba...xDDD
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Re: "Little Green Man"

Postautor: Aragami » 20 paź 2007

Pirx pisze: Od dwóch lat cierpię na przypadłość zwaną bolly-manią,

Cóz... racja. Nie trudno zauwazyc Hrithika Roshana w twoim avatarze.
exrta 'vaganda'. Doszła kolejna osoba, która będze pisała w swoich postach jakie to ciacha nie występują w dramach bądź w filmach, etc.
Od czytania tej giga masy mozna zostac gejem.

enjoy your posting

psssyt
Co to jest 'wuchta' i dlaczego to się[spoiler2=aruznec]cholera[/spoiler2] pisdze przez 'ch' a nie 'ży' z kropką?
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 20 paź 2007

Hej!

witam serdecznie, fajnie że się przywitałaś :-)
bo niestety nie wszyscy chcą się odezwać

baw się dobrze!

ps. ja też uwielbiam Godzillę, ale tę japońską... ;)
Awatar użytkownika
makella
Oglądam regularnie xD

Postautor: makella » 20 paź 2007

Aragami, wuchta to dużo..nauczyłam się tego w tym roku:jeden znajomy Niemiec mówił na swoją przyszłą synową Wuchthummel (wucht- dużo/y, Hummel- trzmiel, no faktycznie dziewczynina przypomniała z deka to zwierzątko...kształtem, że się tak ogólnie wyrażę :P)

tam skąd pochodzę nie mówi się wuchta tylko dużo ;)
Archeolog to wymarzony mąż: im kobieta starsza tym bardziej się nią interesuje :P
Awatar użytkownika
Preity
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 20 paź 2007

Runa pisze:Witamy!!!!(Zobaczymy po jakim czasie przejdziesz na koreańskie dramy ;D).

Z chęcią się z nimi zapoznam. Na razie czytam co należy koniecznie obejrzeć, a póki co czeka mnie wieczór z "Natural City" (jak obejrzę to opiszę wrażenia).

Aragami pisze:Nie trudno zauwazyc Hrithika Roshana w twoim avatarze.

Na początku miał być zupełnie inny, ale nieco rozmiarami przekraczał limity.
Nie musisz sie obawiać o kolejne zachwyty nad urodą aktorów, ponieważ wolę oceniać ich kolejne role niż wygląd, a Hrithika lubię od czasów "Koi... Mil Gaya".

allia ta japońska to jedyna i prawdziwa, a w empiku jest właśnie box z ośmioma filmami, który zawiera również ten pierwszy od którego się wszystko zaczęło :D
No one's got to take me alive!
The time has come to make things right!
You and I must fight for our rights!
You and I must fight to survive!

Muse - Knights of Cydonia
Awatar użytkownika
Aragami
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Aragami » 20 paź 2007

W takim razie polecam Kirrish lub jak kto woli Koi... Mil Gaya 2: Krrish. Pocieszającym faktem jest to, że w 2008 roku odbędzie sie prwmiera drugiej czesc. HUla hula hulahop :excited:

apropos. Już dawno wyszedł box z wszystkimi częściami godzilli Final box (ale nie ma chyba godzilli 2000 aka millennium). W polsce masz dostępnego boxa w empiku zkilkoma tylko filmamy za 130 coś tam złotych (8 filmasów bobasow). Plus dostajesz koszulkę z jaszczurem. Niestety pocieszającą wiadomością jest, że za final box trzeba zaplacic 99750 yenów :siht:

Wróć do „Kilka słów o sobie”