Witam :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Midori
Co to jest dorama? o_O

Witam :)

Post autor: Midori » 05 lis 2007

Witam wszystkich! Mam na imię Karolina i mam 20 lat. Jeśli chodzi o dramy to zostałam brutalnie wciągnięta w ten nałóg jakiś czas temu (ale nie żałuję, ani trochę:D). A tak naprawdę to moja przygoda z Azją zaczęła się od muzyki i myślę, że tak szybko się nie skończy.
A jeśli chodzi o mnie to mogę jeszcze dodać, że studiuję administrację (wiem, że nie brzmi zbyt porywająco) w Poznaniu.
To chyba by było wszystko. Aha... miło mi wreszcie do was dołączyć. :D

Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 05 lis 2007

Witam Cię Midori :)
Jakoś tak głupio mi się zdaję, ze się znamy - chyba się nie mylę? ;)
A teraz serio. Cieszę się, że nareszcie się tu zapisałaś, bo długo na to czekałam. Tak w ogóle to myslałam, ze napiszesz coś bardziej twórczego, bo chyba z 30 minut to tworzyłaś (jak widac to ja w tym domu jestem od twórczego pisania - potępiona stonka, to wcale nie biedronka) ;)
Nie życzę Ci baw się dobrze, bo i tak wiem, ze będziesz (na nieszczęście albo i na szczęście znamy znamy się na wylot).
Co tam jeszcze?! Śliczny avatarek :)
Strzeż się fanek DBSK, ale o tym już wiesz. (mam nadzieję, że nie dasz się przekabacic na szynkową stronę mocy).
I to chyba na tyle :)
P.S. Mam nadzieję, ze Twoje obawy nie były uzasadnione :) W końcu nie napisałam, że jesteś rzoolem, świrem i mieszkasz w mieszkaniu Wielkich Sióstr :)
2 P.S. Pamiętaj, ze najpierw nauka, a potem doki doki :) Niaf niaf...
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 05 lis 2007

Noirika pisze: 2 P.S. Pamiętaj, ze najpierw nauka, a potem doki doki :) Niaf niaf...
Teraz to mówisz?! To już wiem, gdzie od blisko 2 lat robię błąd >_< i wszystko jasne...

Witam na forum nową koleżankę.
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony

Post autor: allia » 06 lis 2007

Witam no forum!

widzę koleżanka prawie z wydziału :P (kończyłam prawo na wydziale prawa i administracji na UG) za administratami nie przepadam ale fucha nienajgorsza :-)

pisz dużo i baw się dobrze!
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 06 lis 2007

Witam serdecznie nową duszyczkę ^^

A avatarek masz rzeczywiście śliczny *__* (no to już wiem czego słuchasz :D )
Awatar użytkownika
Midori
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Midori » 06 lis 2007

Faktycznie słycham j-rocka ale akutat Plastic Tree średnio lubię ( wybrane utwory), ale za to uważam, ze zdjęcia mają najlepsze :)
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

^ hehe ja kiedyś też średnio ich lubiłam, a teraz ich po prostu uwielbiam *___* [nawet nie wiem kiedy zmiana nastąpiła :P]
Ale to zdjęcie naprawdę jest super ^^
A to czego najwięcej z j-rocka słuchasz??
Awatar użytkownika
Midori
Co to jest dorama? o_O

A różnie zależy od humou. Ostatnio na The Gazette zaczęłam, słuchać, Hide( od niego się zaczęło, moja pierwsza miłość - azjatycka oczywiście), Girugamesh, a poza tym nie japońskie ale The Trax) i wstyd się przyznać lae mam teraz dziurę w głowie, bo będąc szczera to w pracy siedzę i powinnam pracować.. no ale cóż :)
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

^ :) Ja mam często dziurę w głowie ^^ Girugamesha uwielbiam, a ostatnio przekonałam się też do Gazette... Traxi mieli bardzo fajne piosenki na początku, a później coraz bardziej chcą chyba zrobić z nich zespół popowy ==
No nic, fajnie, że nowa fanka j-rocka do nas dołączyła ^^
A no i miłej pracy życzę (o ile to możliwe ^^)
Awatar użytkownika
Midori
Co to jest dorama? o_O

Praca jak praca, a tak w ogóle to Ty też masz bardzo ładny avatarek :D A jeśli chodzi o muzyke to mam dobre źródło, bo w związku z tym, że bardzo długo nie miałam dostępu do neta moim źródłem muzyki azjatyckiej była Noirika ( wszystko przez nią :))
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Midori pisze:Praca jak praca, a tak w ogóle to Ty też masz bardzo ładny avatarek :D
Dziękuję ^^ Miałam fazę (a właściwie jeszcze mam :D) na Hana Kimi *__*
Midori pisze:A jeśli chodzi o muzyke to mam dobre źródło, bo w związku z tym, że bardzo długo nie miałam dostępu do neta moim źródłem muzyki azjatyckiej była Noirika ( wszystko przez nią :))
Bo my tutaj na tym forum rozprzestrzeniamy takiego wirusa :twisted: Tylko cicho sza, nikomu ani słowa :wink: ^^

No tak ja tak sobie tutaj siedzę przed kompem a powinnam mykać na zajęcia z arabskiego, coby sobie trochę język połamać o.O
Awatar użytkownika
Midori
Co to jest dorama? o_O

Arabski?! Jestem pod wrażeniem, to miłych zajęć życzę :)
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 06 lis 2007

Witam :) cieplutko w to sniezne popoludnie... a wolisz k dramki czy j dramki?
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 06 lis 2007

Eliza - no wiesz - wiedzieć, że najpierw nauka, a potem doki doki to jedno, a stosowanie się do tego to drugie :) (wiem z własnego doświadczenia)

Co do muzyki to kochana Midori zapomniałaś wspomnieć o np. Buzzie, Muccu i Transfixion. A oprócz rockowych to przecież jeszcze YiDa Huang, NewS, Izi :)

A i jeszcze takie małe spostrzeżenie - Midori mówi Chilmie, ze ja, czyli Noirika zaraziła Midori azjatycka muzyką, a ja dodam, że azjatyckiej muzyki zaczęłam słuchać dzięki Chilmie :) I koło się zamyka.
Awatar użytkownika
Midori
Co to jest dorama? o_O

llia pisze:
widzę koleżanka prawie z wydziału :P (kończyłam prawo na wydziale prawa i administracji na UG) za administratami nie przepadam ale fucha nienajgorsza :-)
Nie jestem zaskoczona, ja studiuje zaocznie i tez nie lubie ludzi z dziennej admin. z prawa zreszta tez nie , ale na pewno sa wyjatki :)

Jesli chodzi o to jakie dramki lubie bardziej to sama nie wiem. Koreanskie czasem sie ciagna, ale ogolnie sa spoko. Co do japonskich wszystkie ktore widzialam mi sie podobaly ( a widzialam trzy )

Co do zespolow o ktorych zapomnialam to Noiriko musisz mi wybaczyc, ale po 6 godzinach pracy nie wszystkie kabelki lacza jak nalezy :)
ODPOWIEDZ