Witam :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 06 lis 2007

Witam serdecznie!
Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić i zostaniesz z nami (chociażby nawet w nielicznych przerwach w nauce hahaha xP)
studiuję administrację (wiem, że nie brzmi zbyt porywająco) w Poznaniu.
Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Poznań to zuuuo... xP
Strzeż się fanek DBSK, ale o tym już wiesz. (mam nadzieję, że nie dasz się przekabacic na szynkową stronę mocy).
Hahahaha, co za anty reklama xP
Ja jestem grzeczna O.o
To one! >.<
Teraz to mówisz?! To już wiem, gdzie od blisko 2 lat robię błąd >_< i wszystko jasne...
Kurde... rozwiązanie problemu było takie banalne! xP

Awatar użytkownika
Midori
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Midori » 07 lis 2007

Midori pisze:... Hide( od niego się zaczęło, moja pierwsza miłość - azjatycka oczywiście), Girugamesh, a poza tym... :)
Miało być Hyde oczywiście

A jeśli chodzi o Poznań to po pewnym czasie człowiek zaczyna sie przyzwyczajać do tego miesta, a nawet lubić. No a fakt, że studia czasem mogłyby buć ciekawsze... tutaj już chyba miasto ani uczelnia nie mają wielkiego znaczenia :)[/quote]
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Post autor: Runa » 07 lis 2007

witamy na forum ;P
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 07 lis 2007

A jeśli chodzi o Poznań to po pewnym czasie człowiek zaczyna sie przyzwyczajać do tego miesta, a nawet lubić. No a fakt, że studia czasem mogłyby buć ciekawsze... tutaj już chyba miasto ani uczelnia nie mają wielkiego znaczenia Smile
Haha, nie no. Mi ogólnie chodziło o fakt, że kto nie przyjdzie na forum to co 2 osoba jest z Poznania... xP
ODPOWIEDZ