Hello Hello! ^^

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ishiko
Co to jest dorama? o_O

Hello Hello! ^^

Post autor: ishiko » 30 sie 2008

Witam się oficjalnie na forum! ^___^

Od jakiegoś czasu z chęcią tu zaglądam i wpadam to do jednego to do drugiego działu czytając co popadnie, jednak jakoś nie zdarzyła się jeszcze okazja, żeby napisać co nieco o sobie ^__^ A że tak jakoś nieładnie jest pojawiać się na forum i pisać incognito to kłaniam się i witam na forum publicznie ;D

Jednym z moich ulubionych zajęć odstresowujących po "ciężkim dniu" jest oglądanie k-dram lub ogólnie koreańkich filmów. Bardzo odpowiadają mi w szczególności thrillery lub filmy akcji, jednak z chęcią zasiadam też do komedii. Bardzo lubię też filmy z Hong Kongu, najchętniej z Andy Lau w roli głównej xD

Swego czasu bardzo interesowałam się jrockiem, jednak fazę wyszukiwania zespołów i słuchania czego popadnie mam już za sobą, zostałam wierna tylko ulubionym zespołom ^^

Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Post autor: wersalus » 30 sie 2008

Witam, ostatnio spory naplyw swiezej krwi na naszym forum. No i czytac zaczyna byc co. Baw sie tu dobrze i pisz duzo.
Awatar użytkownika
mistiq
Oglądam regularnie xD

Post autor: mistiq » 30 sie 2008

Witam serdecznie ;-) Bardzo fajnie ,że odpowiadają Tobie filmy akcji. Masz jakieś ulubione? ^^
Awatar użytkownika
Noemi
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Noemi » 30 sie 2008

Witam :) i życzę miłego pobytu na forum :)
Awatar użytkownika
ishiko
Co to jest dorama? o_O

Post autor: ishiko » 30 sie 2008

Dzięki za ciepłe przyjęcie ^__^v
mistiq pisze:Witam serdecznie ;-) Bardzo fajnie ,że odpowiadają Tobie filmy akcji. Masz jakieś ulubione? ^^
Tak, jednym z moich ulubionych filmów z HK jest "Infernal Affairs" (jakiś czas temu pojawiła się hollywoodzka wersja pt. "Infiltracja") z dużym naciskiem na 1 część tej trylogii ^^ Tak jak wspomniałam, bardzo lubię filmy z Andy Lau i praktycznie każdy, w którym wystepuje mogę oglądać w ciemno, bo jestem pewna, że będzie dobry :)

Jeśli zaś chodzi o koreańskie filmy to jednym z moich ulubionych jest "Bitter Sweet Life"- świetna fabuła (uwielbiam filmy o zemście ;D) i rewelacyjna muzyka. Do ulubionych spod znaku "akcja/thriller" mogę zaliczyć też "The Game" i świeżutki "Chaser" :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 30 sie 2008

Witam serdecznie na forum :D
Miło, że zerwałaś z wizerunkiem 'inkognito' hehe ^_^
Co do filmów to... czy "The Game" to chodzi o ten amerykański? (bo znam tylko taki, ale kto tam wie, może jest jeszcze inny o takim samym tytule xP). Bo jeśli tak to akurat oglądałam xP (bo reszty wymienionych niestety nie ^^')
Awatar użytkownika
ishiko
Co to jest dorama? o_O

Post autor: ishiko » 31 sie 2008

Devi pisze:Co do filmów to... czy "The Game" to chodzi o ten amerykański? (bo znam tylko taki, ale kto tam wie, może jest jeszcze inny o takim samym tytule xP). Bo jeśli tak to akurat oglądałam xP (bo reszty wymienionych niestety nie ^^')
Masz na mysli "The Game" z Michael'em Douglas'em, a ja koreański film pod tym samym tytułem, jednak o zupełnie innej treści :D Jesli nie widziałas, to szczerze polecam! ^__^
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 31 sie 2008

Mam na komputerze "The Game" , ale boję się nawet do niego zajrzec. Przeraża mnie trochę ten dziadek. Bo jak on coś tam okropnego zrobi to jak ja na niego spojrzę w dramach? 0.o
Awatar użytkownika
ishiko
Co to jest dorama? o_O

Post autor: ishiko » 31 sie 2008

Maura pisze:Mam na komputerze "The Game" , ale boję się nawet do niego zajrzec. Przeraża mnie trochę ten dziadek. Bo jak on coś tam okropnego zrobi to jak ja na niego spojrzę w dramach? 0.o
Wbrew pozorom nie dziadek jest taki przerażający ale ktoś inny... xD więc możesz śmiało oglądac, nie powinien Cię do siebie zrazić xDDD
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Post autor: Runa » 31 sie 2008

witam na forum ;D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 31 sie 2008

Masz na mysli "The Game" z Michael'em Douglas'em, a ja koreański film pod tym samym tytułem, jednak o zupełnie innej treści Very Happy Jesli nie widziałas, to szczerze polecam! ^__^
No takie miałam wrażenie, że nie o amerykański chodzi... choć tytuł i gatunek się zgadzał, dlatego spytałam xP
Co do koreańskiego filmu to fajną ma stronkę... może się pokuszę i obejrzę :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 31 sie 2008

Nie mogę znalezc napisów w jednej częścii do tego filmu . Podrzuci ktoś? :)
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Post autor: dora » 25 paź 2008

Witam na forum baw sie dobrze
ODPOWIEDZ