Witam się

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
yuke
Co to jest dorama? o_O

Witam się

Postautor: yuke » 31 sie 2008

Witam serdecznie,

Co raz częściej zaglądam na to forum, aby poczytać o ulubionych koreańskich filmach i dramach. Od czasu do czasu mam chęć napisać coś od siebie, dlatego też postanowiłam się przywitać. Tak więc kłaniam się i witam wszystkich forumowiczów :D

Moją pasją jest kino, także azjatyckie, ze szczególnym naciskiem na produkcje koreańskie, chociaż filmy made in China i Hong Kong też nie są mi obce. Z dramami sprawa wygląda inaczej, bo do tej pory miałam styczność tylko z produkcjami koreańskimi, ale za to poświęcam im sporo wolnego czasu (i transferu) ;)
Jak każdy, mam kilka swoich ulubionych tytułów, należą do nich takie dramy jak The Devil, Resurrection, Thank you, Robbers, Goong, Coffee Prince, My name is Kim Sam Soon czy świeżutki My sweet Seoul.

W wolnych chwilach lubię rysować na tablecie graficznym, słuchać muzyki (także azjatyckiej - z tego działu najbardziej przywiazana jestem do jrock'a, ale Jay Chou czy Wang Lee Hom też często goszczą w moim winampie) i grać w gry komputerowe (uwielbiam RPG: Morrowind, Oblivion, czy stare dobre: Fallout, Arcanum) a także Guild Wars. Pociagają mnie też książki i filmy związane z zagadnieniem "post-apocalyptic fiction".

:D

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 31 sie 2008

Witam serdecznie :D
Takie dobre powitanie, że aż sama nie wiem co napisać, haha xP
Kolejna osóbka wspominająca o My Sweet Seoul... aż na prawdę poważnie zaczynam myśleć nad obejrzeniem tego xP
No nic, trzymając się powitania - mam nadzieję, że będzie Ci się na naszym doki doki miło postowało i zostaniesz z nami ;)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Runa
Oglądam regularnie xD

Postautor: Runa » 31 sie 2008

Ta...ja też mam nadzieje że będziesz się z nami świetnie bawić ;P
Awatar użytkownika
yuke
Co to jest dorama? o_O

Postautor: yuke » 31 sie 2008

Dzięki za powitanie, ja też mam nadzieję, że się tutaj zadomowię, bo forum bardzo mi się podoba :)

Wróć do „Kilka słów o sobie”