Siema!!!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Gość

Siema!!!

Postautor: Gość » 02 sty 2006

Dobra, że niewychowana jestem już wszyscy wiedzą tak tak, a ponoć trzeba najpierw swoje zalety pokazać no nic^^' nie jestem najlepsza w te kloci soł spóźniona ale obecna Sol przedstawia się jako 19 [ło matko! zaraz 20] letnia bełchatowianinka[?] o imieniu Agnieszka. [blah! wracając do kwestii imion moja mam chciała mnie nazwać Balbina chwała bogu, że padre imię wybierał!]
W ogóle słowo jdorama usłyszałam od pewnej pętającej się tutaj duszyczki Ran. Pojęcia nie miałam co to z czym się je ani jak wygląda ;).
Do momentu aż owa dobra duszyczka przysłała mi Gokusen [za co nadal jestem jej bardzo wdzięczna, tak i jeszcze chciałam pozdrowić Anię i Basię i Kasię i II d dobra dobra styka] A przesłała bo jakoś sama nie mogłam wziąć się za zgranie.. a bo to seeda nie było a to ja ściągałam coś innego:P.
So po obejrzeniu Gokusena nabrałam ochoty na coś więcej, najpierw poszukiwałam czegoś przez aktorów ale nic nie wpadło mi w oko. No i zachęcona [ponownie] przez Ran ściągnęłam SU! [ale ktoś to kijowo podzielił tak btw:P] i dopiero po SU! się jakoś rozkręciłam i zaczęłam ściągać dramy taśmowo. Jedną skończyłam ściągać zaczynałam następną[a jak mnie denerwuje, że nie ma subów do niektórych dram*zła*] nono a czasami to po 2. Komp dyszał, sapał od przepracowania [i wieszał się co chwilę czym przyprawiał mnie o białą gorączkę] no ale największa fala przeszła i teraz już ściągam rozsądnie!^__^

Więc! Witam się kulturalnie z wami wszystkimi! I mam nadzieję na wspólną owocną przyszłość na tym forum [a jak sobie wyobrażam owocną, tego już nie wiem ;P]

Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 02 sty 2006

Mogę wiedzieć dlaczego mnie tak co chwilę wylogowywuje >.> *zła*
Awatar użytkownika
Tets

Postautor: Tets » 03 sty 2006

Hello Sol :} znamy sie z NL ne?:}
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 03 sty 2006

Sol pisze:Mogę wiedzieć dlaczego mnie tak co chwilę wylogowywuje >.> *zła*

hmmm.. to nie ja :P
ja takiego problemu nie mam.. hmm... trudno mi powiedzieć ale witamy serdecznie :D
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 03 sty 2006

Meow :3

cześć Sol :D zazdroszcze ci tego Gokusena, same bisze tam grają T.T ja tego nie widziałam xD Jak i SU :/ hm, wpadam w kompleksy przez to forum ;o;

lol. a Balbina fajne imie XD lepsze niż Kunegunda albo inna Gryzelda :P
Awatar użytkownika
Sol
Oglądam regularnie xD

Postautor: Sol » 03 sty 2006

Yep Tets - gdzieś tam się przewinąłeś czasami ;) Demo, pamiętam pamiętam i nawet jednego twojego ava O.o..

Nache młoda jesteś masz dużo czas na ściąganie dram.. ja muszę mamusię ładnie poprosić żeby większy transfer zamówiła O.o
jak bym miała na imię Balbina to bym się rzuciła z mostu ;) j/k[nie obrażając nikogo!!!]
Awatar użytkownika
kinoji
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: kinoji » 03 sty 2006

wy sie tu wszyscy znacie ;]
Balbina... fajnie byś miala na imie, oryginalnie ;p
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 04 sty 2006

Solek pisze:pamiętam i nawet jednego twojego ava O.o..

zapewne tego, którego ja [jak zawsze] mu robiłam :D

Kinek pisze:wy sie tu wszyscy znacie ;]

taaa... taka sieć xD a właściwie, to tylko ja z Tetsem, Sol i Rankiem :P. Ale z naszego kółka jeszcze pare osób pojawi się tu prędzej zy później i będzimy jedną wielką rodziną spamerów XD
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 04 sty 2006

HEJ! ^________^

Gokusen też był jedną z moich pierwszych dram. To racja, że obsada wymiata... Chociaż skrzywiło to moje wyobrażenie o Nakamie i to dziś jak ją widzę w innej roli, to czuję się dziwnie. Chociaz w Haru e Natsu była boska *-*
II my LJ II my blog II

Wróć do „Kilka słów o sobie”