konnichiwa :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
margol87
Co to jest dorama? o_O

konnichiwa :)

Post autor: margol87 » 08 lis 2008

witam wszystkich użytkowników forum :) jestem Marcik :) miło mi Was poznać i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :) nie wiem, co napisać o sobie, jeśli ktoś z Was będzie chciał coś wiedzieć, o niech po prostu pyta :)

Awatar użytkownika
Yoshimitsu
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Post autor: Yoshimitsu » 10 lis 2008

Witam, witam! Przyjmujemy z otwartymi ramionami :) Masz jakieś swoje ulubione dramki? Czy dopiero wkraczasz w Ten świat? Miłej zabawy na forum^^
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 10 lis 2008

Ooo :) Hej hej :D Nowy temacik zaraz koło mojego - bo tez nowa tu jestem :) To się przywitam :) Dolączam sie do pytania o ulubione dramki. Z powitania wnioskuję ze chyba wolisz klimaty japońskie :) Ale moze sie mylę :)

A jak z muzyką?? Ja dopiero sie dokształacam w tym kierunku więc może znasz coś godnego polecenia ?? :)

To zycze ci dobrej zabawy i czekamy na następne posty :)
Awatar użytkownika
Noemi
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Noemi » 10 lis 2008

witam wszystkich nowych użytkowników :-)

Miło Was tu widzieć, cieszę się, że tyle osób interesuje się światem azjatyckiego filmu i ogólnie kultury wspaniałej ;D ^^,
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 10 lis 2008

Witam serdecznie i życzę miłej zabawy na forum ^-^
Awatar użytkownika
margol87
Co to jest dorama? o_O

Post autor: margol87 » 10 lis 2008

ulubione dramy... w zasadzie, to już parę oglądałam, ale i tak wciąż mi się wydaje, że jestem kompletnym nowicjuszem, jeśli chodzi o oglądanie :) zaczynałam od Tae Wang Sa Shin Gi i zakochałam się w tej dramie, a potem to już poszłam za ciosem i zaczęłam wgłębiać się w dramy koreańskie :) oprócz TWSSG zakochałam się w Full Housie, chociaż słyszałam, że My Girl jest lepsze, ale wszystko przede mną jeszcze :)
jeśli chodzi o muzykę, to jestem fanką DBSK i w sumie głównie ich, jesli chodzi o azjatycką muzykę i bardzo serdecznie ich polecam :) oprócz tego Rain, zwłaszcza Rainizm XD oprócz tego JJ Lin i Jay Chou, chociaż oni nie są koreańczykami :P
dzięki za miłe przyjęcie :o
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 11 lis 2008

oprócz TWSSG zakochałam się w Full Housie, chociaż słyszałam, że My Girl jest lepsze, ale wszystko przede mną jeszcze Smile
Czy ja wiem. Jak bym miała wybierać to wybrała bym chyba Full House. Także to zależy od osobistych preferencji xP
Zawsze warto samemu zobaczyć i ocenić ;)
jeśli chodzi o muzykę, to jestem fanką DBSK i w sumie głównie ich, jesli chodzi o azjatycką muzykę i bardzo serdecznie ich polecam Smile
Hmm... to ci od tych czerwonych krzykaczek ktore patrzyły sie na mnie jakby chcialy mnie zabic? Ah, to slyszalam o nich, podobno sławni bardzo? xPPPP

Taki zart oczywiscie, nie moglam sie powstrzymac xP
oprócz tego Rain, zwłaszcza Rainizm xd2
Raina w korei az za duzo, on jest tam na kazdym rogu xP
Hmm... Rainism na poczatku srednio mi lezal, ale pozniej zaczal mi sie podobac :D Czesto tak mam, z Mirotic bylo to samo xP Poza tym Rainism ma super MV ^-^
dzięki za miłe przyjęcie Surprised
My działamy taktycznie... najpierw wciągamy, a pozniej juz nie wypuszczamy!!! xP
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 11 lis 2008

zaczynałam od Tae Wang Sa Shin Gi i zakochałam się w tej dramie
:oops: Wstyd sie przyznać ale nie slyszałam nawet o tej dramie jak widac przede mną jeszcze równie dużo jak przed tobą :D

Jeśli chodzi o Full House i My girl to patrzac obiektywnie chyba sa na równym poziomie. Ale ja wolę My Girl - ale to moje własne osobiste subiektywne zdanie podyktowane dwoma bardzo subiektywnymi (męskimi dodam jeszcze :P:P:P) czynnikami które My Girl ma a Full House niestety nie.
W Full House za to sa bardzo ciekawe przykłady mody męskiej ( chyba jeszcze w żadnej dramie nie widziałam nikogo kto nosił by tak niedorzeczne ciuchy jak Rain)

Cytat:
jeśli chodzi o muzykę, to jestem fanką DBSK i w sumie głównie ich, jesli chodzi o azjatycką muzykę i bardzo serdecznie ich polecam Smile

Hmm... to ci od tych czerwonych krzykaczek ktore patrzyły sie na mnie jakby chcialy mnie zabic? Ah, to slyszalam o nich, podobno sławni bardzo? xPPPP
Devi mnie ubiegla. CHyba nie ma ani jedej osoby która by nie slyszała o DBSK, a juz na pewno nie po odwiedzeniu tego forum - patrza - ja :D
My działamy taktycznie... najpierw wciągamy, a pozniej juz nie wypuszczamy!!! xP
I uzależniamy - dodałabym jeszcze :P
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Wstyd sie przyznać ale nie slyszałam nawet o tej dramie jak widac przede mną jeszcze równie dużo jak przed tobą Very Happy
Spokojnie, ja też o tym nie słyszałam ;)
( chyba jeszcze w żadnej dramie nie widziałam nikogo kto nosił by tak niedorzeczne ciuchy jak Rain)
Nie mówi mi nic o niedorzecznych ciuchach xP KLIK Znam jednego mistrza super ubioru i mi wystarczy xP
Ale dawno oglądałam Full House więc niestety nie pamiętam ciuchów Raina tam O.o
Devi mnie ubiegla. CHyba nie ma ani jedej osoby która by nie slyszała o DBSK, a juz na pewno nie po odwiedzeniu tego forum - patrza - ja Very Happy
Oni sa wszedzie, sa jak zaraza... powinno sie na nich szczepic xP Ale akurat to, ze kazdy ich zna to chyba przesada xP
I uzależniamy - dodałabym jeszcze Razz
To tez xP
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 11 lis 2008

Niedorzeczne ciuchy nosili 'księża' z Goonga, zwłaszcza sweterki odsłaniające klatę i ten łańcuszek Yula xD, ale dramkę oczywiście polecam początkujacej, jeżeli jeszcze nie widziałaś (słyszeć to pewnie już słyszałaś^)

Ostatnio w wakacje przypomniałam sobie i My Girl i Full House i obydwie uwielbiam. Nadal śmieszą, może już mniej irytują (obydwie dramy oglądałam w "początkach") wątki od odcinka 12 (Jak to zwykle bywa....) 8) Polecam Polecam

Zamiłowanie do Tae Wang Sa Shin Gi (aka The Legend) również podzielam, jedna z moich ulubionych ;]

No i witam na forum (:
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Niedorzeczne ciuchy nosili 'księża' z Goonga, zwłaszcza sweterki odsłaniające klatę
Ale ja własnie te sweterki mialam na myśli mówiąc o niedorzecznosci ciuchów Raina :D Zwłaszcza taki jeden fioletowy chyba który miał na sobie w pierwszym odcinku. No i kolorystyka była czasem zabójcza... Przykładowo - rózowo zielona koszula a do tego białe spodnie z dresu... blaah :P
Oni sa wszedzie, sa jak zaraza... powinno sie na nich szczepic xP Ale akurat to, ze kazdy ich zna to chyba przesada xP
Mówiac każdy mialam na mysli tych wszytskich którzy w mniejszym bądz wiekszym stopniu interesuja sie kultura azjatycką :P :P
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Niedorzeczne ciuchy nosili 'księża' z Goonga, zwłaszcza sweterki odsłaniające klatę i ten łańcuszek Yula xd,
Zgadzam się jak najbardziej xP A że to była moja pierwsza drama z jaką w ogóle miałam styczność to mnie trochę znieczuliła na te wszystkie kosmiczne ciuchy xP
Tae Wang Sa Shin Gi (aka The Legend)
Aaaaah... to o to chodzi... no to tak, słyszałam o tym. Ale i tak nie oglądałam xP
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 11 lis 2008

Devi pisze:
Niedorzeczne ciuchy nosili 'księża' z Goonga, zwłaszcza sweterki odsłaniające klatę i ten łańcuszek Yula xd,
Zgadzam się jak najbardziej xP A że to była moja pierwsza drama z jaką w ogóle miałam styczność to mnie trochę znieczuliła na te wszystkie kosmiczne ciuchy xP
Moja również very first XD
Ciuchy chiuchami, i tak je wszystkie (trzy.dramy) kocham xD Moje pierwsze trzy: Goong, Full House, My Girl potem Kim Sam-Soon i Coffee Prince... a potem to już wszystko jak leciało 8) sentyment ahh Ale z drugiej strony wielu koreomaniaków tak zaczyna xD
Margol87,długa droga przed Tobą , ot co.
:wink:
Ps Uwielbiałam płaszcze Lee Dong Wook'a w My Girl ^^
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Moje pierwsze trzy: Goong, Full House, My Girl potem Kim Sam-Soon i Coffee Prince... a potem to już wszystko jak leciało
A u mnie było dokładnie odwrotnie czyli Coffee Prince, MNIKSS, My girl, Full House, Goong :) Ale to prawda że do pierwszych dramek ma sie największy sentyment:)

Ale Lee Dong Wook tez na początku nie wygladał szczególnie zachecajaco - te jego apaszki, szale czy jak to nazwać... chociaz generalnie Koreańczycy mają talent do wiązania róznych rzeczy na szyi i czasemi wyglada to zabójczo :D Ale tu sie nie popisali i w pierwszych odcinkach zawsze mu coś tak niefajnie zawiązali na szyi... No ale później sie chłopak wyrobił i... co tam płaszcze - ja uwielbiałam całego Lee Dong Wook'a :giggle:
Awatar użytkownika
margol87
Co to jest dorama? o_O

Post autor: margol87 » 13 lis 2008

Devi pisze:
to ci od tych czerwonych krzykaczek ktore patrzyły sie na mnie jakby chcialy mnie zabic?
heh, ale nie oceniaj ich poprzez pryzmat, jak to nazwałaś, czerwonych krzykaczek :P wiesz, fanów nikt sobie nie wybiera :P
Devi pisze: zgadzam się :D

uuuu, brzmi groźnie :P mówisz, że wciąż jeszcze mam szansę uciec, jakby co? ;P
daydreamer4 pisze::oops: Wstyd sie przyznać ale nie slyszałam nawet o tej dramie jak widac przede mną jeszcze równie dużo jak przed tobą :D
nie ma się co dziwić, nie wiem, czy wiele osób o niej słyszało, trafiłam na nią właśnie przez DBSK, bo mają na OST (zresztą bardzo klimatycznym) swoją piosenkę :o
ciuchy Raina w Full Housie to była porażka! Ładnie wyglądał tylko jak jej się już na poważnie oświadczał :D ech, mam słabość do kolesi w marynarach :P a poza tym Rain był tam uroczy, jak tak zagubiony mały chłopiec XD
Maura pisze:Niedorzeczne ciuchy nosili 'księża' z Goonga, zwłaszcza sweterki odsłaniające klatę i ten łańcuszek Yula xD, ale dramkę oczywiście polecam początkujacej, jeżeli jeszcze nie widziałaś (słyszeć to pewnie już słyszałaś^)
no słyszałam i mam zamiar sprawdzić juz niedługo, zaraz po tej całej kolejce innych rzeczy, które muszę obejrzeć ;)
Maura pisze:Zamiłowanie do Tae Wang Sa Shin Gi (aka The Legend) również podzielam, jedna z moich ulubionych ;]

No i witam na forum (:
chociaż ktoś :)
Maura pisze: Margol87,długa droga przed Tobą , ot co.
Wiem wiem.... ale postaram się Was nie zawieść ^^
daydreamer4 pisze: wiązania róznych rzeczy na szyi i czasemi wyglada to zabójczo
I to DOSŁOWNIE zabójczo ;)
ODPOWIEDZ