konnichiwa :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 lis 2008

heh, ale nie oceniaj ich poprzez pryzmat, jak to nazwałaś, czerwonych krzykaczek Razz wiesz, fanów nikt sobie nie wybiera Razz

Ależ nawet mi do głowy nie przyszło tak oceniać xP
Ja wiem, ze Cassi jest nawiedzona... co poradzić xP Oni to oni a Cassi to Cassi xP

nie ma się co dziwić, nie wiem, czy wiele osób o niej słyszało,

Mam wrażenie, że więcej by o niej słyszało pod tym drugim tytułem xP (w sensie The Legend bo ja przyznam, że nawet nie zwróciłam uwagi na to, ze ona się nazywa Tae Wang Sa Shin Gi xP Pierwszy raz to chyba w Twoim poście zobaczyłam xP).

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 13 lis 2008

Zgadzam się z Devi. Wydaje mi się ,że ostanio, to jedyny łącznik polaków z Koreą, zwłaszcza że hatak przetłumaczył napisy (i tak wolę oglądać po angielsku) i dlatego też sięgają po nią coraz częściej znudzeni amerykańskimi produkcjami serialomaniacy<-moja własna obserwacja

Drama pojawia się pod różnymi nazwami:
+Tae Wang Sa Shin Gi -> mi się kojarzy z DBSK xD
+The Story of the First King's Four Gods -> fajna tylko weź to wszystko pisz, gdy szukasz info o dramie 8)
+The Legend
+Taioshijinki ->japońska nazwa oczywiscie, jakby to nie było, gdyby hit Yonsam'y nie trafił do Japonii xP Swoją drogą mam wrażenie, że drama była promowana z większym rozmachem właśnie tam, niźli w samej Korei. Na samym fanmeeting'u był dosłownie pełen stadion.

Co do łączności Polski z Koreą to się zdziwiłam jak na niejakim portalu plotek.pl (nie żebym specjalnie weszła, szukałam w ramach oglądania xmana info o Chae Yeon i w wynikach było TO) umieszczono zdjęcia właśnie wspomnianej Chae Yeon,Shinee, Jewelry i jeszcze tam kogoś z andotacją "Nie wiemy kim są, ale Chae Yeon jest świetna" czy coś w tym stylu. <oburzenie>
Awatar użytkownika
margol87
Co to jest dorama? o_O

Postautor: margol87 » 14 lis 2008

Maura pisze:Drama pojawia się pod różnymi nazwami:
+Tae Wang Sa Shin Gi -> mi się kojarzy z DBSK xD
+The Story of the First King's Four Gods -> fajna tylko weś to wszystko pisz, gdy szukasz info o dramie 8)
+The Legend
+Taioshijinki ->japońska nazwa oczywiscie, jakby to nie było, gdyby hit Yonsam'y nie trafił do Japonii xP Swoją drogą mam wrażenie, że drama była promowana z większym rozmachem właśnie tam, niźli w samej Korei. Na samym fanmeeting'u był dosłownie pełen stadion.

wybaczcie, ja to od razu po koreańsku tytułu się nauczyłam i dla mnie jest on najbardziej naturalny :P tym bardziej, że ten angielski tytuł ma tyyyyle wersji i jeszcze więcej :D

Wróć do „Kilka słów o sobie”