Ohayoo!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Ohayoo!

Postautor: Tsukush » 02 gru 2008

Witam wszystkich ! Od dziś jestem nowym użytkownikiem na tym forum! Długo szukałam odpowniedniego i o to po wyczerpującej pracy udało mi sie !

Jako że jestem nowa to należałoby powiedzieć pare słów o sobie. Jak zapewne każdy z was Kocham Japonie i wszystko co jest z nia związane tu mogłabym pisać wieleeeee możecie mi wieżyć, w skrócie bedzie to tyle : Od ponad roku Japonia zatrówa mi życie (oczywiscie w pozytywny sposób), zaczęło się od pewnej Dramki... Nobuta Wo Produce do dziś mam do niej wielki sentyment, potem to już lecialo od NEWSa sie zaczęło tu też by moża wiele napisać ale nie chce was zanudzać rzeczami ktore sami juz wiecie najlepiej jak to Japonia działa na ludzi :)
NEWS, KAT-TUN, Kanjani8, Super Junior, DBSK, to są właśnie moje kochane zespoły bez których nie mogę żyć!
Kocham Japonie za to, że dała mi poznać moim zdaniem dwóch najwiekszych wokalistów Japońskich czyli Gackt i Hyde , to jest poprpstu coś pięknego.... Nie omieszkam dodać tu rownież Miyavke :D :D ten człowiek to zamało powiedziane!
[color=purpurowy]To o muzyce by było na tyle bo mi nie starczy za chwile strony :p Co do Dram to jak już wspominałam zaczęło sie od Nobuty i tak już lecą po kolei nie wiem swojej ulubionej bo jak dlamnie każda jest nie doopisania! Aktualnie jestem w trakcie ogłądania nowej Darmy z Kame 1 pound of gospel, ogłądam ją na raty bo się boję że sie za szybko skończy:p Ok To może by było na tyle o mnie bo nie będzie wam sie chciało tyle czytaća mogłabym jeszcze wieleee napisać :) Mam nadzieję , że bedzie nam sie dobrze współpracowało na Forum zgróry mówie ze nie wiem czy mi wyszedl kolor ale to pierwszy raz także wybaczycie mi to mam nadzieje a propos miał byc purpurowy ale znając moje zdolności będzie pewnie czarny ..... No to do pózniej :) !

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 02 gru 2008

Witam serdecznie :D
Mam nadzieję, ze będziesz się tu dobrze bawić ;)
(przepraszam, ze tak malo ambitnie tym razem ale jestem malo tworcza dzisiaj.... *zasnęła z głową na biurku*) xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Hargrimm
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Hargrimm » 05 gru 2008

Witaj,

Bedziesz tu pasowala idealnie. ;D

Avatar jest w deche, taki "dramkowy". Sama robilas?

No i nie krepuj sie, napisz cos wiecej o sobie. Bardzo fajnie czyta sie Twoje wypowiedzi.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 05 gru 2008

Avatarek jest mojej twórczości sama osobiście go skopiowałam od kogoś tam gdzieś kiedys xD heh a Ten Yuya co tam sobie głowka przewraca do z DVD Newsa tego najnowszego mam nadzieję ze wszyscy widzieli Pacyfikatora xD a co do mnie to hm.... moje życie raczej bylo dość monotonne dopóki nie zaczęłam interesować się Japonią... Jrock to nie jest jedyny co kocham jest jeszcze wiele innych rzeczy... no ale nie bedę zanudzała:) w ogóle chodze tak sobie po forum i jakoś tak mało moge wynaleść , bo mało jest wsumie,nie wiele osób ie udziela nie wiem czemu skoro to takie fajne forim xD
Awatar użytkownika
Hargrimm
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Hargrimm » 05 gru 2008

Na razie napisalas jedynie o swoich zainteresowaniach, a nic wiecej o sobie, np. Ile masz lat? Gdzie egzystujesz? Co robisz na codzien? Jak wygladasz? I pamietaj, ze jedno zdjecie wystarcza za 1000 slow, czy jakos tak. ;]
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Pisze jedynie o moich zainteresowaniach bo Japonia to właśnie cała Ja :) mam 19 lat i aktualnie studiuję Pedagogike kierunek Wczesna Edukacja i Nauczania Przedszkolne, studiuję to ponieważ musiałam się czymś zająć ale to nie jest moje powołania... Inaczej mówiąc zaczęłam naukę Japońskiego i mam zamiar starać się o stypendium naukowe , jest taka możliwość ponieważ od pary lat nasza kochana Polska współpracuje z Ambasaną w Japoni Dzieki czemu mamy Ambasadę nasza Japońską w Warszawie procedura jest ciekawa uczysz sie rok zdajesz egzamin: Japoński na podstawie, angielski i jakiś przedmiot do wybory w moim przypadku będzie to Biologia noi przy odrobinie szcześcia jedziesz do Japonii na 5letnie studia! Mam zamiar się starać aż do skutku , takich stypendiów mamy rocznie 100 i nie są one do końca zawsze wykorzystane także myślę że bedę miala szanse:) Tak omnie co by tu jeszcze ...hmmm.... nie mam pojęcia zdjęcia swojego nie chce dawać juz wole Japońców xD heh są raczej bardziej efektowni xD
Tsukush
Przyklejony do ekranu

A swoja dorgą jestem ciekawa czy już słuchałeś Gackta??xD
Awatar użytkownika
Hargrimm
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Hargrimm » 06 gru 2008

Jeszcze nie, ale mam juz na dysku "Love Letter". ;]
A moze ogladasz jakies ambitniejsze produkcje niz dramy? Niedawno rozmawialismy na forum o Kurosawie.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 07 gru 2008

Oczywiście że oglądam:) zależy jeszcze o co dokładnie masz na myśli czy chodzi Ci o Azjatyckie przypadki czy o cos innego xD a Ty co oglądasz??co lubisz konkretnie Japońskiego czy Koreańskiego?? ja tak tylko o sobie pisze:p
Awatar użytkownika
Hargrimm
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Hargrimm » 07 gru 2008

Mialem na mysli stare filmy japonskie, zwlaszcza z lat 50. i 60., kiedy ta kinematografia przezywala rozkwit. Ogladam zwlaszcza filmy wyrezyserowane przez Kurosawe, Kobayashiego, Inagakiego, Okamoto, Shindo, Shinody. Wiele z nich to filmy samurajskie. Jesli kochasz Japonie miloscia prawdziwa, jak piszesz, to na pewno ich znasz. :twisted:

Co do filmow koreanskich... nie wiem, czy w ogole jakis ogladalem.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 07 gru 2008

Hmm.... zapomniałeś dodać Takeshiego Kitano xD co do Koreańskich jak napisałes to ja tez nie wiele ogladałam jedyne co to Horroru oglądałam naprawde dobre koreańskie Horrory.
Awatar użytkownika
Hargrimm
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Hargrimm » 08 gru 2008

Nie ogladalem za wiele filmow Kitano. Ciagle przede mna "Lalki" i "Hana-bi", co niedlugo zamierzam nadrobic.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 08 gru 2008

Ja ogolnie narazie nie mam czasu na oglądanie czego kolwiek niestety..... a jestem ciekawa czy sluchales juz Gacktai jakie są Twoje wrażenia?:)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 12 gru 2008

Witam na forum :)
Nie było mnie tutaj jakiś czas ale dzisiaj weszłam na chwilkę i przeczytałam kilka twoich postów. I normalnie dołączyl do nas prawdziwy wulkan energii :D
Więc nie będę ci nawet życzyć dobrej zabawy bo już i tak widzę, że świetnie się bawisz :victory:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 12 gru 2008

Dzięki Bardzo! Aż mi sie miło zrobiło :) Ciesze się że są ta tym forum tak świeti ludzie którzy coś docienią :) xD i cieszę się że do nas wróciłaś xD powiedz coś szybko o sobie żebym wiedziała co nie co:) Żebyśmy mgogły podyskutować o naszych pupilkach xD

Wróć do „Kilka słów o sobie”