Ohayoo!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Yoshiko » 12 gru 2008

Też się cieszę, że mamy nowe aktywne forumowiczki bo ostatnio jakoś za spokojnie było. Trzeba odświeżyć i uaktualnic forum aby wieczorem po obejrzeniu kiutnych fotek i wesołych rozmowach dobrze się spało oraz to forum było największym i najlepszym polskim forum :mrgreen: Dawajcie z siebie jak najwięcej ja też się postaram :kya:

Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 12 gru 2008

Tsukush, ja też sie cieszę że sie cieszysz :thumb: Ale chyba będe cie musiała rozczarować... Jeśli chodzi o muzykę - zwłaszcza pop, to jestem daleko w tyle za dinozaurami :P Dopiero po dołaczeniu do tego forum zaczełam sie zapoznawać z nią bliżej, narazie dopiero z DBSK ale wciąż mnóstwo rzeczy przede mną. Oczywiście słyszałam o Kat-tun, Newsach i innych, tylko że chwilowo musze się skupić na innych ważnych rzeczach, no ale przeciez co się odwlecze to nie uciecze :twisted:

Znowu mnie jakiś tydzień nie będzie ale potem święta będą to wrócę na pewno, bo jestem uzależniona, a to forum jak napisała Yoshiko jest najlepsze :D Bezbłednie poprawia humor i w ogóle :mrgreen:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 12 gru 2008

Oj no tak to być nie może :P Jak tylko będziesz miała czas to zaglądaj i czytaj jakie pierdołki my tu wypisujemy:P DBSK dobry wybor xD jeżeli mi sie uda to podeśle Ci pare linków z ich występów na żywo a jest na co popatrzeć xD Nie mam tyvch linków teraz musze od koleżanki pozyczyć bo Ona zawsze mi ściąga i na płytke odrazu nagrywa także ja nie muszę wiele robić ale poproszę ja o te linki :) Jak będziesz miała chwilkę wolną to zapraszam Cię również żebyś sobie przesłuchała i obejrzała nową pioseneczkę KAT-TUN w dziale Muzykui wkleiłam teledysk także ściagaj i oglądaj! A może masz jakiegoś ulubieńca?? Ja to mam ze 40 heh wciąż nie mogę się zdecydować ... ale raczej góruje nad wszystkimi Ryo Nishikido z NEWSa xD ahhh..... Oj bo się tu rozpłynę za chwilę :P
Awatar użytkownika
Yoshiko
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Yoshiko » 12 gru 2008

Ja tez powklejam muze.

Wybrac 1 ulubienca oj cięzko jest, ja mam ich wieeelu od Kat-Tun po Arashi oraz F4 czy Fahrenheit (jeśli chodzi o męskie zespoły).A DBSK nie znam wiec chetnie poznam i posłucham jak ktos by sie pofatygował i wkleił cos o nich xD
A jeśli chodzi o Jchłopaków to czyzby tylko mi tak oczy latały, że kojarzę ich tak wielu? Dziewczyny proszę, oglądajcie dramy, filmy i piszcie swoje wrażenia o chłopakach na forum, co wam sie w nich podoba a co nie. Będą śmiechy xD
Te dziewczyny, które mają bardziej rozeznanie w korean or Taiwan boys proszę niech piszą i zakładają topiki. To ma być najlepsze forum.

Od siebie to kojarze chłopaków z F4 (meteor garden) i Fahrenheith oraz Hyun Bin9Kim sam soon), Jae He(Witch Yoohe), Lee Joon ki(Time between dog & Wolf), Lee Tae sung(9 end 2 outs), Lee Wan(Snow White), Joo Ji Hoon(Goong), Kim Jeong Hoon(Goong), Bi Rain, Gong Yoo (Coffe Prince), Mike He(bullfighting), Joe Cheng(Its tarted with a kiss). To chyba tyle :P
Tsukush
Przyklejony do ekranu

To jest dlamnie sama przyjemnośc pisać o moich pupilkach xD DBSK niech będzie moim zadaniem postaram sie zeby sie każdy w nich zakochał pokolei xD a z tych co wymieniłąs to ja tylko sluchałam Bi Rain i no niczego sobie jest...... xD
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 12 gru 2008

Aaaa! Jesteście złe, złe, złe! :D:D Ja muszę sie uczyć... ale biorąc pod uwagę ze i tak co chwilę wchodzę na forum i myśle o tym co napisać to juz w końcu napiszę :D

Ja też mam wielu ulubieńców, przeważnie jest tak że jeśli oglądam dramę lub film i ktoś mi sie spodoba to zostaje moim ulubieńcem na najbliższy tydzień :P I dlatego teraz mam na tapecie Lee Min Ki :D:D No i zauważam u siebie wszyskie niepokojące objawy fangirlingu na punkcie Kim Hyun Joong'a lidera SS501, na którego czekam z niecierpliwością w Boys Before Flowers. No bo on jest taaaaaki śliiiiiiiiczny :melt:

Jeśli chodzi o Japonię to tam w ogóle jest zatrzęsienie przystojniaków ale moja "prawdziwa wielką miłością" jest Eita. Odkąd zobaczylam go w Nodame Cantabile z ta blond czupryną - wpadłam :D:D Uwielbiam go, chociaż właściwie nie umiem powiedzieć za co :) Przyznaję on jakoś powalająco przepiękny nie jest no i ma (skądinąd urocze) odstajace uszy ale ja go kocham i już. Też nie zauważyłam żeby był o nim topic na forum więc moze w przyszłości go dołożę.
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Ależ jak najbardziej sie z Tobą zgadzam lider SS501 to takie ciacho.... aleeee lider DBSK o matko ja go nie moge dosłownie oglądać bo aż mnie cos boli i wykręca na boki :P chce założyć o nich temat ale teraz tez nie mam zabardzo czas bo mam mały reoncik w pokoju:p ale dziś już będzie po także wieczorem się tym zajmie xD Co do forum to też strasznie lubie na nim siedzieć wkońcu widze ze nie tylko ja oszalałam i że jest ktoś kto lubi to co ja!! to fajne uczucie... Musze leciec teraz bo mi żyć w domu nie dadzą !Ittikimasuuuuuuu :):):):):)
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 26 lut 2009

Witam i życzę miłej zabawy wulkanie energii:)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Ohayoo!

Post autor: Azzel » 29 sty 2011

Haha, witaj wulkanie ;D niech ci sie już nigdy do Junhyunga łosoś nie przyczepi, bisty ci życie umilają a teen topy je obrzydzają ;p mnie tu nie było, ale jestem, i witam^^
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Pino » 29 sty 2011

Witaj nowy szalony Władco Ciastkowego Kubka i Ciastkowej Poduchy!
Baw się dobrze i rozruszaj całe to DOKI DOKI jak na imprezie sylwestrowej!
Tylko się nie poobijaj za bardzo!
Czekamy na komentarze w dziele K dramowym ,głownie na posty w dramie Triple!
a ja od siebie polecam Smile You, jak kochasz dresy, to drama jest dla ciebie!
BOOMBA PINIACZA
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 29 sty 2011

Ooooooooooooooooooooooooo............ Tsukuszku kochany ... dzień dobry... niech ci Doki... zdrowia szczęścia pomarańczy niech ci całe doki tańczy :rolly:
ODPOWIEDZ