Witajcie!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 06 lut 2009

Maura pisze:I dlatego lubię początek tej serii, kiedy to jeszcze nie walczą przez trzy odcinki i momentami mamy wątek szkolny. Oczywiście nie wiem co dalej, ale jak czasami losowo sobie włączam (anuż trafi się jakiś dialog) to za każdym razem sie biją. Ale wkurzający się Ichigo i Rukia, której momentami nikt nie słuchał też byli jak najbardziej pozytywni^^ No i anime wizualnie bije na głowę mangę, którą jak czytałam to miałam wrażenie, że autor po prostu z nudów nabazgrał sobie coś tam. Podobnie odczułam przy mandze Fullmetal Alchemist (the best anime ever!)

Heh, no właśnie ja te walki mogłabym godzinami ogladać^^ Cud-miód i orzeszki<3 Zakrwawieni kolesie, wielkie miecze, upgradowanie się - uwielbiam to.
I właśnie w początkach mangi jestem strasznie zakochana; kiedy to Ichigo ma jeszcze ten cudowny łobuzersko-zadziorny wygląd<3

Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 06 lut 2009

Mauro dlaczego tak czarne są twoje plany życiowe ( oczywiście te końcowe). Nasze miasto nie należy do dynamicznie rozwijających się, wciąż więcej ludzi traci pracę niż ją znajduje i na pewno nie jest to praca marzeń i rzadko kiedy zobaczysz uśmiechającego się człowieka ot tak ,bo miał chęć akurat się do ciebie uśmiechnąć. To przerażające, ale prawdziwe. I najgorsza sprawa dotycząca małych miast - wszyscy wszystko o kimś tam wiedzą. Jeśli chodzi o plusy - ja znajduję miejsce w moim mieście dla siebie. Nie mogę powiedzieć, że nikt tam przede mną nie dotarł,ale jest moje:) Nawet był taki wiersz: "A może byśmy tak najmilsza wpadli na dzień do Tomaszowa" Juliana Tuwima i nawet pani Demarczyk śpiewała:) Więc moje miasto ma swoje plusy, ale nadal jest ich mniej niż minusów:)
Kye chwan te zakrwawione postaci i wielkie miecze to troszke sadyzmem zalatuje (żart), ale fakt faktem to sceny walki mają z założenia zabierać jak najwięcej miejsca w tym anime. Powinniśmy się cieszyć, że w ogóle rozmawiają:)
Maura zabyła o moim poście i zagłebiła się w tajniki dram:)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Witajcie!

Postautor: Azzel » 29 sty 2011

Witaj Alibie, mnie tu jeszcze nie było więc cię nie przywitałam, ale teraz mogę z czystym sumieniem powitać i powiedzieć - jak miło ze jesteś ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 29 sty 2011

Dzień dobry Piżmaku, dziś jest sobota i myślę, że to dobry dzień na to, by się przywitać... Jak to dobrze że jest tu ktoś taki jak Piżmak... Tyle chciałam powiedzieć... Puci puci.
:volli:
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Pino » 29 sty 2011

Witam ! i baw się u nas dobrze! zamachy i inne tego typu akcje wskazane! męcz nas długimi postami! i zadręczaj pytaniami na czacie! zagaduj jak zwykle by nie zapanowała cisza na czacie!
jest tam kto! ?.... cisza to zło!
Ehh dzisiaj jest sobota 29 Styczeń Dniem zrzucania Bomby!
maszyna losująca Piniacza! wytypowała właśnie ciebie! cieszysz się!?
Obrazek
Bomba Szczęście donasza małe goblinowe stworki! Bombę Nieszczęście muszę wysłać niestety gdzie indziej! Bój się Tsukuszu Bój!

Alibie Talibie
zamach na dzieci z gipsem to twoja natura! musisz się odkupić/ kara musi być!
szybkie klikanie na klawiaturze to twoja specjalność
to co teraz tu siedzisz i czytasz posta?! szybko tworzyć nowy temat w dziale anime! nie obijaj się!

a teraz obiecana Bomba!
pif paf pif paf pif paf pif paf
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”