Dzień Dobry:)

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
min-ah
Co to jest dorama? o_O

Dzień Dobry:)

Post autor: min-ah » 10 lut 2009

Omo....trafiłam chyba w końcu do domu:)heh
To może tak personalia...Paulina, lat 22, studentka w stanie spoczynku, bo 'podyplomówka nie zając..':) obecnie koczuje na Podkarpaciu. Min-ah, bo uwielbiam to imię...dla pewności, to nie od Shin Min-ah..nie lubie jej;/
Dramomaniak od...lol...wstyd, bo od niecałego roku, ale jestem bardzo podatna na uzależnienia:)
Jrock, kmusic i kmovies fan od 2006
wady....
nadmierne użycie zwrotu 'Lol'

co do dram....pozwole sobie uzyc mojego osobistego rankingu:) heh
Pierwsza drama, z polecenia...->Hana Yori Dango (aaa.....1 odcinek, 2 odcinek...i spędziłam całą noc kończąc prawie pierwszą serie, to było jak magnes. Mój ranking 9/10:)
->Kimi wa petto( bo po HYD miałam syndrom Jun'a),
->I'm sorry, I love you...(kocham wszystko co koreańskie, ale ta drama rozbudziła moje wrzody....5/10:)
->If in love...like them (lubie, bardzo, bo krótkie, bo przyjemne, bo Lee Dong Gun, ale przez 3 dni po skonczeniu ciągle pytałam samą siebie 'why?'....no dlaczego on musiał zginać;/...moje9/10)
->Hana Kimi (omg...moje 10/10)
->Three dad's one mom ...7/10
->Fated to love you (omg...zaczełam tą drame, bo była w '10 fav.' i wpadłąm..płakałam, śmiałam, 'wydzierałam' włosy tej drugiej..omg..jestem INSANE:)mam coś takiego, że jak obok 'Lead male' pojawia sie jakaś druga babka, to nie panuje nad sobą i słownie wydzieram jej włosy, butuje itp. ...ja naprawde jestem dziwna:) dramy made in Taiwan są jak tornado, nieprzewidywalne, nigdy nie wiadomo co sie stanie w następnym ujęciu:) 9/10)
-> Love and Marriage ( drama z jednym z najleprzych 'ostatnich odcinków' zero dłużyzny, zero pospiechu, zero ' 2 lata później'....no i Kim Ji-hoon^u^ wyglądał tak niewinnie i tak słodko..awww....<3....9/10)
-> My sweet Seoul ...7/10
->I am Sam ...7/10 no, bo Top, a dla Topersa to ja bym mogła wszystko:)
-> Coffee Prince ...co tu dużo mówić, jedna z moich fav. 9/10
-> Goong S ....całe 8/10 dla Se7en'a
-> Saranghae ...złapałam sie za to, bo Hwanhee i chciałam sie przekonac jak wypadnie grając ...6/10
-> Full House ...he he he....8/10
-> My name is Kim Sam Soon.....10/10 moje numero uno ^_^
-> ISWAK ....he he he moje drugie numero uno 10/10 ^_^
-> TKA ...10/10 każdy odcinek znam na pamieć....lol, ogladałam tą serie jakieś 5 razy i nigdy nie mam dość...awww...Joe<3 spośród wszystkich dram sa tylko 2 osoby, które gdy przychodzi do scen pocałunku sprawiają, że moje serce bije szybciej:) Joe jest jednym z nich:)
-> Devil Beside You....OMG...10/10 ....Mike jest tym drugim, no po prostu maszyna do całowania:D
-> Smiling Pasta...lol...bo miało być fajne, a okazało sie żenujące..naprawde, dopiero gdzieś przy 15 czy 16 odcinku jak dawali te wstawki niczym Mortal Kombat to miałam ubaw:)....no ale są gusta, a o moich to już nie warto mówić:)
....jest pare dram przez które nie moge przebrnąć...np.
->1% of anything
->Boku dake no Madonna
->Gokusen
->Soulmate
-> Marrying a millionaire
->A love to killl ...lol pewnie przez to, ze utknęłam na odcinku gdzie u Raina nie bylo 'trensformejszon' i dalej wyglada jak kloszard:)

stworzyłam epopeje??:)

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 10 lut 2009

stworzyłam epopeje??Smile
Myślę, że w porównaniu z tym jak rozpisujemy się na pewne tematy to standard. ^^

No Witaj , witaj;]
Kolejna zakręcona dramofanka na naszej ulicy. I bardzo dobrze :D
Dobrze, że wystawiłaś swój ranking (też kiedyś próbowałam, ale przy pięćdziesiątej znudziło mi się^^)bo od razu widzę, że różnie oceniamy pewne dramki a w wiele widzimy podobnie. Ale jak powiedziałaś, są różne gusta.
Jeśli lubisz Kim Ji-hoon'a to polecam Ci 'Flowers for my life', przez tą dramę można się nim porządnie zauroczyć. (generalnie cały serial jes super)
O, widzę, że też pochłaniasz Boys Before Flowers . Zapraszamy do dyskusji ^^ Można czasem stracić wątek w tych naszych wywodach, ale jest fajnie (:

No cóż, na koniec, miłego użytkowania forum ;]

ps
->If in love...like them (lubie, bardzo, bo krótkie, bo przyjemne, bo Lee Dong Gun, ale przez 3 dni po skonczeniu ciągle pytałam samą siebie 'why?'....no dlaczego on musiał zginać;/...moje9/10)
No kurczę, zdradziłaś mi właśnie zakończenie. ;p A się przymierzałam do tej dramy. . .
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 10 lut 2009

Witam na forum ^_^

A do "a love to kill" to bym jednak jeszcze wróciła, bo dobra drama (i nie, nie jestem fanką Raina).
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 10 lut 2009

Hej hej :D Witamy serdecznie :)
Im bardziej sie wczytywałam w twój post tym szerzej zaczynałam się usmiechać - zeby na końcu wręcz przejśc do chichotu :D
Świetne są niektóre twoje komentarze na temat dram :P Zwłaszcza ten Mortal Kombat w Smiling Pasta. Co prawda nie widziałam tej dramy ale prawie, prawie nabrałam ochoty na obejrzenie :P
Z tego co widze to jestes tez fanką tajwańskich produkcji... Do mnie one do kónca nie przemiawiaja - chyba nie ma nawet jednej która obejrzałabym w całosci - od klatki do klatki :P Zawsze musze cos przeskoczyc bo poprostu mnie skręca... ale to prawda - nie istnieje pojecie spokoju przy oglądaniu t-dram :D No i ich ogromnym atutem sa sceny kissów... Choćby cała reszta byłą nie wiem jak beznadziejna - zawsze podobają mi się kissy :D Zawsze, zawsze :D

To zapraszam do dalszego komentowania :) I zycze dobrej zabawy :P A długością postów sie nie przejmuj :P Ja tez nie umiem pisać krótkich postów :D
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Post autor: kye.chwan » 10 lut 2009

A czesc^^

Widze ze koleżanka na Podkarpaciu siedzi - ja sie tam wychowałam ale teraz wyniosłam się w najdalsze możliwe miejsce w PolsceXDDDD

Co do dram - większości wymienionych tytułów nie kojarzę w ogóle, więc chyba nie są to japońskie pozycje; a ja tylko w japońskich siedzę - z małą zdradą na Goonga kiedyś dawno temuXD

Lol, przez Gokusena nie przeszłaś? *gasp* A tam tyle ciasteczek naraz zgromadzonychXD (i co z tego że plo ten sam we wszystkuch seriach?xDD)
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Post autor: Piżmak » 11 lut 2009

Skoro wszyscy się witają to nie będę odstawała:0 Witam serdecznie kolejną pozytywnie zakręcona osobę! Twój przybytek jest olbrzymi i jest to conajmniej godne podziwu. (Piżmak podziwia) Jeśli chodzi o tytuły , z którymi jeszcze się nie uporałaś serdecznie polecam Boys Before Flowers
Why Why Love, reszty niestety nie obejrzałam bądź nie oglądam:0 Dziewczyny polecały The World Within. Zajrzałam do jednego odcinka - nie ejst to mój faworyt, ale oglądało się go miło!!!A co do Why why love, to spędziłam całą noc na oglądaniu parę miesięcy temu. Lubię Mike, problemy sercowe i koszykówkę, więc było warto!
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Post autor: dora » 20 lut 2009

Och witaj. baw się dobrze i dużo pisz :)
Awatar użytkownika
Milen
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Milen » 20 lut 2009

Witam witam~sama jestem tu nowa ale świetnie można się tu bawić~ XD
Awatar użytkownika
min-ah
Co to jest dorama? o_O

Post autor: min-ah » 20 lut 2009

dziekuje bardzo wszystkim za przywitanie:):)
heh...troszke mi sie zapomniało żeby wejść na forum, ale mam nadzieje, ze nadrobie swoje pisemne zaległości;)heh
..i myślę, ze zabawa jaki i rozpisywanie się będą mi szły w najlepsze:)
ODPOWIEDZ