cześć ^^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
kekem
Co to jest dorama? o_O

cześć ^^

Postautor: kekem » 25 lut 2009

cześć wam XD mam na imię Marta i od jakiegoś czasu tonę w azjatyckich mediach XDDDD [co nie wszystkim moim znajomym jest w smak] i eee...brak inwencji twórczej ^^' odpowiem na prawie wszystkie pytania ;P

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 25 lut 2009

Witam^^

A jakież to media konkretnie Cię interesują? Filmy, dramy, programy rozrywkowe? No nie wiem xP Napisz może co oglądałaś, albo co lubisz ;]

A i znajomymi się nie przejmuj. Przynajmniej czymś się interesujesz. (:

Aha, można wiedzieć ile masz lat? ^^

Trochę jak na przesłuchaniu, a ja zazwyczaj nie przesłuchuję więc i dziwne uczucie. ^^

Anyway, czytaj, pisz, dziel się wrażeniami, info, no i... zostań z nami jak najdłużej. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 26 lut 2009

Witam serdecznie :D

A ja jeszcze zapytam skąd jesteś ;)
Jestem ciekawa czy wolisz rzeczy made in Korea albo made in Japan? A może pół na pół? ;)
Awatar użytkownika
kekem
Co to jest dorama? o_O

Postautor: kekem » 26 lut 2009

Maura pisze:Witam^^
A jakież to media konkretnie Cię interesują? Filmy, dramy, programy rozrywkowe? No nie wiem xP Napisz może co oglądałaś, albo co lubisz ;]
A i znajomymi się nie przejmuj. Przynajmniej czymś się interesujesz. (:
Aha, można wiedzieć ile masz lat? ^^
Trochę jak na przesłuchaniu, a ja zazwyczaj nie przesłuchuję więc i dziwne uczucie. ^^

Właściwie to wszystkie :D najmniej oglądam programów rozrywkowych. Co widziałam...sporo tego było. Filmy które mi się bardzo podobały to m.in. Temptation of wolves, Baby and I, Dom latających sztyletów, Nana. Teraz poluję na Antique i The naked kitchen. Z dram to Goong, Full House, Nobuta wo produce, Devil, My girl. W muzyce stanowczo przoduje DBSK XD Ale jestem też zdeklarowaną fanką Raina, SHINee, Miki [tak to się odmienia??] Nakashimy, JJ Lina, Jay'a Chou.....Oglądam też strasznie duuuuużo anime [moja mama uważa, że dostanę z tego powodu skosnych oczu XD], ostatnio zachwycałam sie Blood+.

Lat??A muszę się przyznawać??! XD W tym roku stuknie mi 23 'wiosna'

A moi znajomi zaczynają już powoli łapać bakcyla :D okazuje się, że potrafię być baaardzo toksyczna, co niekoniecznie im się podoba :D

madziorekk pisze:Witam serdecznie :D
A ja jeszcze zapytam skąd jesteś ;)
Jestem ciekawa czy wolisz rzeczy made in Korea albo made in Japan? A może pół na pół? ;)

Z dalekiego Pomorza XD jednak większa połowa należy się Korei :love:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 lut 2009

Lat??A muszę się przyznawać??! xd2 W tym roku stuknie mi 23 'wiosna'

Wybacz, tak mi się zapytało. :D

Teraz poluję na Antique i The naked kitchen.

No to witaj w klubie.^^ Ja już nie o tyle poluję, co czaję się po forach wypatrując dobrych wieści :D:D

Nobuta wo produce

Następna! Zaraz się załamię. W ostatnich tygodniach na tym forum panuje choroba zwana Nobutą i wszyscy dookoła się nią zachwycają. Oprócz mnie. o.0 Widziałam mnóstwo dram, ale okazuje się, że ta jest jedyną, o której zabrać głosu nie mogę. :x Trzeba będzie znaleźć wreszcie czas bo tak nie może być. xp
Obrazek
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 26 lut 2009

Równiez witam^^
A z Pomorza, to skąd dokładniej? Może okolice 3miasta?
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 26 lut 2009

Ah...witam ^^ Ja pytań nie mam więc baw się po prostu dobrze ;)
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 26 lut 2009

helloŁ krejzolko! Witamy w gronie pozytywnie zawirowanych kolorowych dramowych dziewczynek...a anime troszke sie interesujesz. Czy w ogóle ten temat cię nie dotyczy?
Co do naked kitchen póki co obejrzałam sobie trailer i też wyczekuje z niecierpliwością:)
Awatar użytkownika
kekem
Co to jest dorama? o_O

Postautor: kekem » 26 lut 2009

Eliza pisze:Równiez witam^^
A z Pomorza, to skąd dokładniej? Może okolice 3miasta?

nie...ja trochę bardziej u góry, okolice Chojnic :)

Piżmak pisze:a anime troszke sie interesujesz. Czy w ogóle ten temat cię nie dotyczy?
Co do naked kitchen póki co obejrzałam sobie trailer i też wyczekuje z niecierpliwością:)

oczywiście że interesuje, nawet bardzo. ja też już najchętniej bym to obejrzała, bo fabuła się fajnie zapowiada i dla duetu Ji Hoon i Min Ah :love:

Maura pisze: Następna! Zaraz się załamię. W ostatnich tygodniach na tym forum panuje choroba zwana Nobutą i wszyscy dookoła się nią zachwycają.

a warto XD można się nieźle pośmiać XD i postać Akiry jest cudna :D
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 28 lut 2009

Hej hej :) Z pewnym poślizgiem ale równiez bardzo serdecznie pozdrawiam i witam na forum ;)

Heh ;) I znowu Nobuta ;)
Bo ta drama jest debeściak ;) (hehe , juz mi słów zachwytu zaczyna brakować :D:D - no ale jest debeściak prawda? :P)

Ale tu mogę sie też podzielić moja miłością do Temptation of Wolves ;) Ach, no bo Sunnie i Wonnie ;) Moje dwie pierwsze miłosci koreańskie ;D Na początku bardziej kochałam Kang Dong Won'a a teraz to już nie wiem - chyba obu ich lubie tak samo (z drobnymi i coraz częstszymi odchyłami w strone Jo Han Sun'a ^^)

No i oczywiscie ja też oczekuję z niecierpliwoscia na Antique ;)

A moi znajomi zaczynają już powoli łapać bakcyla

A tu ci zazdroszczę .... Moi się chyba gdzieś szczepili... Więc powoli zaczynam sie juz poddawać ;) Ale przynajmniej zaakceptowali moje "skośnienie" :D (czyli skrzywienie^^)
Obrazek
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 01 mar 2009

Witam bardzo serdecznie ;) baw się dobrze z nami :D
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.

Wróć do „Kilka słów o sobie”