Witam

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Witam

Post autor: Azzel » 05 mar 2009

Huh, od czego by tu zacząć. Znalazłam się tu trochę przypadkiem bo jak dotąd jakoś nie śpieszyłam się z poszukiwaniem fanów dram, ale w ramach zmian w życiu postanowiłam się tu trochę zakręcić i mam nadzieje poznać kogoś nowego i porozmawiać z kimś w końcu o czymś co lubię czyli o właśnie o owych dramach:) Jako że przyuważyłam trochę osób z rodzinnych stron, tym bardziej postanowiłam tu zostać mam nadzieje ze nie na krótko:)
Tak więc... (wiem ze tak zaczynać nie powinnam ale kończą się juz pomysły xD) interesuje się dramami chyba już jakieś 2 lata, moze dłuzej może krócej juz sama nie pamiętam, moja przygoda z dramami zaczęła się (to pamietam) od Hana Yori Dango oraz jakimś przypadkiem Devil beside you - a później zaczeło sie powoli rozkręcać, pierw w poszukiwaniu dram z Mike He (wtedy jeszcze mnie jakoś użekał:), potem z chłopakami z Hany no i tak do dziś kiedy własciwie aktor po aktorze dochodziłam do kolejnych dram (to był mój główny system wyszukiwania dram - lubię grę aktora sciagam drame z nim - szkoda że często grywali w tych samych dramach bo to trochę stopowało mój system;p).
Poza dramami interesowałam sie kiedyś bardziej anime i mangą ale już dobre mozna powiedzieć z 4 lata nie zajmowałam sie tym tematem nazbyt aktywnie - póki co czytuję nadal to co czasem mi wpadnie - czasem właśnie mangi na których podstawie są dramy:) czasem jak znów najdzie mnie na jakieś poszukiwania,niestety nie ma sie juz tego czasu co kiedyś:/
Przeszłam również przez etap zainteresowania j-rockiem (popowej muzyki nigdy nielubiłam nazbyt) czy zespołami indies'owymi ale obecnie to chyba juz bardziej odległa przeszłość, z obecnej muzyki japońskiej słucham juz zupełnie czegoś innego <jesli jest tu jakiś fan Envy z checią pogadam:)>
Ostatnimi czasy przeżywam znów jakieś małe zauroczenie kulturą japońską <może to przez te dramy> i nawet zaczęłam słuchać trochę muzyki granej na tradycyjnych innstrumantach. A z zainteresowań stałych zwiazanych z Japonią - herbaty:) <chociaż to temat miedzykontynentalny,ale od Japonii zaczeło sie:)>
Z zainteresowań pozajapońskich to głównie łuki <kiedyś bardziej odtwórstwo, historia-ale brak czasu znów podziałał> i tylko czekam aż z moim maleństwem wybiorę sie na jakis trenig jak bedzie ciepło:)
Huh, no i to by było na tyle, litania mi z tego wyszła całkiem długa za co przepraszam, postaram się ponadrabiać dotychczasowe tematy i udzielać na tyle na ile bedę mogła:)

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 05 mar 2009

Witam witam
to był mój główny system wyszukiwania dram - lubię grę aktoram sciagam drame z nim - szkoda że często grywali w tych samych dramach bo to trochę stopowało mój system;p).
To jest mój system do dziś. ^^

Widzę, że głównie siedzisz w Japonii. Zachęcam do poznania się też z koreańskich ośrodkiem kultury pop. Uprzedzam tylko, że szybko się można uzależnić. xP

Pisz dużo i zostań jak najdłużej. Miłego pobytu ;]
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Właśnie co dziwne ale dotąd nie miałam okazji chyba nic koreańskiego obejrzeć, dopiero gdzieś w kolejce widziałam coś czeka, ale na chwile obecną męcze dalej Japonię i Ima, ai ni yukimasu:) Momentami mam wrażenie że mogłabym ogladać non-stop coś i nie wychodzić na swiatło dzienne w ogóle, ale rzeczywistosć trochę inna jest, z resztą są i inne rzeczy które człowiek lubi wiec chyba będę sie ostroznie wrkęcać w dodatkowo w koreański klimat:)
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 05 mar 2009

Witamy :)
Jako że przyuważyłam trochę osób z rodzinnych stron, tym bardziej postanowiłam tu zostać mam nadzieje ze nie na krótko:)
A to skąd jesteś? Bo ja sie taka trochę osamotniona na moim Śląsku czuję;)
Momentami mam wrażenie że mogłabym ogladać non-stop coś i nie wychodzić na swiatło dzienne w ogóle, ale rzeczywistosć trochę inna jest
Też miałam taki okres ;) Spałam do popołudnia bo nocami ogladałam dramy, i wychodziłam własciwie kiedy juz było ciemno, wieczorami na spacer ;) Trochę nawet tęsknie ale jak sama napisalas - długo się tak nie da ;) Życie nie pozwala:)
chyba będę sie ostroznie wrkęcać w dodatkowo w koreański klimat:)
Nie jestem pewna czy to sie da tak powoli :) Korea wciaga^^ Jak pojawiłam sie na tym forum, też wydawalo mi się ze bardziej wole Japonię :) A teraz od jakiś 2,3 miesięcy nie obejrzałam prawie nic japońskiego ;) A jeśli chodzi o muzykę to juz w ogole...

No ale najwazniejsze to życzę Ci dobrej zabawy na forum i dalszego zglębiania kultury azjatyckiej i zachęcam do dzielenia sie z nami twoimi spostrzeżeniami ;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

chwilowo dolnyślask czyli Wrocław,a moze nawet i nie chwilowo choć kto wie:) a tak rodzinnie z Radomska, co prawda z łódzkiego to to ale do ślaskiego juz nie tak daleko bo do Częstochowy 40km;p <choć większość i tak by powiedziała jaki śląsk z Częstochowy:)>
Jesli chodzi o dramy to pewnie jeszcze mnie wciagnie, z muzyką wątpię, jednak już mniej patrzę na wyglad zespołu niż na muzykę, zrobiłam się zbyt wybredna chyba:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 05 mar 2009

z muzyką wątpię, jednak już mniej patrzę na wyglad zespołu niż na muzykę, zrobiłam się zbyt wybredna chyba:)
Dojdziesz i do tego. Jak sobie przypomnę moją krzywą minę jakiś czas temu to śmieję się jak mogłam tak długo się opierać. xP
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 05 mar 2009

z muzyką wątpię, jednak już mniej patrzę na wyglad zespołu niż na muzykę, zrobiłam się zbyt wybredna chyba:)
Ja też jeszcze po części jestem na tym etapie ;) Ale coraz mniej sie opieram ;)
Ale po za tym jest mnóstwo zespołów które grają naprawdę swietną muzykę a niekoniecznie mają tabuny fanów/fanek ;) Ale trzeba pokopać, przesłuchac i samemu zdecydowac ;P
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

hmmmm, jeśli znacie coś koreańskiego w takim klimacie jak Envy to będę wdzięczna z każde info:) [http://www.myspace.com/officialenvy]
Awatar użytkownika
BigFatThumbelina
Co to jest dorama? o_O

Post autor: BigFatThumbelina » 05 mar 2009

Cytat:
to był mój główny system wyszukiwania dram - lubię grę aktoram sciagam drame z nim - szkoda że często grywali w tych samych dramach bo to trochę stopowało mój system;p).

To jest mój system do dziś. ^^
A u mnie ten system sprawdza się tylko w przypadku Kame :ashamed:
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 06 mar 2009

Ufff...się dziecię rozpisało ^^' Nie no dobra, witam na forum....miło widzieć nowe twarze ;)
Co do systemu też kiedyś z niego korzystałam ale przestałam po znalezieniu Stand UP!. Tak z ciekawości jakich zespołów JRock'owych przedtem słuchałaś?
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 06 mar 2009

Jej, tak dawno że aż cieżko sobie przypomnieć, ale oczywiscie przeszłam przez etap Diru, Gackta, L'arca,Glaya,Pierrota kojarze, co tam jeszcze, ooo, wielkie zauroczenie Baroque'iem miała, gazzeciarzy, Miyaviego, Kagrre, Alice nine, D'espairs Ray, spoiler2, Nightmare, z zespołów które dotąd lubie posłuchać to MUCC (chociaż dawno nie śledziłam nowosci), The Back Horn, no i ostanio przez jedna drame przypomniało mi się Orange range, lżejsza muzyka ale do posłuchania i jeszcze shamisen mnie tam użekł, no a z cześcij słuchanej obecnie półki to własnie Envy, Heaven in her arms. Czemu po stand up'ie zrezygnowałaś? xD <drame całkiem lubie mimo treści dosc durnej xD>
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Re: Witam

Post autor: Piżmak » 29 sty 2011

Witaj dobra kobieto!!!
Bardzo mnie cieszy fakt, że nasze grono się powiększa o wielbicielki kudłatków. Mam nadzieję na długie rozmowy na szałcie i całe mnóstwo dyskusji w wątkach...
Miłej zabawy!!!
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 29 sty 2011

Tak, tak... jak to miło, że jesteś na Forum... Ktoś powinien tu być...
Witam serdecznie w otoczeniu ptaszków i labradorków (labradorki merdają ogonkami)... Nad nami słoneczko, pod nami łączka... Labradorki szczekają: "Bjutipuuul maj Gyyrl... ooo ooo ooo"
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Post autor: Tsukush » 29 sty 2011

Witaj Azzel!

Cóż za ciekawy nick :) I jak dużo napisałaś o sobie wow!przeczytam to w wolnej chwili W każdym razie witam Cie i zachęcam do rozmów na szałcie :)

Oczywiście muszę napisać to że witam Cie ryżem i Nobuta ( tak wiem jestem nudna) xDD

:kyaa: :hearts:

Tsukusz! <3
Awatar użytkownika
Pino
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Pino » 29 sty 2011

Piniacz wita małego zielonego stworka! rozrabiaj łobuzuj! dręcz! i kontroluj!
bądź łaskawy!...hmmm albo lepiej nie! zostań sobą i strasz banami!
Bycie agentem na doki to ciężka fucha! odpocznij czasem i nie siedź tyle na czacie! donosy i teczki to nie wszystko!
Widzisz mały Jabolek boi się sam spać !
a ty w kuchni znowu siedzisz? nie porzucaj Jabolaka!
Obrazek
ODPOWIEDZ