hej ho hej

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

hej ho hej

Postautor: rikli » 18 mar 2009

właśnie zdałam sobie sprawe, że wkradłam się na forum, poudzielałam się trochę, a nie było przywitania ;d

nazywam się magda, jestem z rzeszowa, ale studiuję w krakowie (drugi rok).
zaczęło się od czarodziejki z księżyca, to chyba jasne XD
manga anime, później spora przerwa w okolicach liceum, a następnie powrót, wliczając to cały animusz konwentowy, yaoicowy etc. etc. ;3
hmm, jeśli chodzi o dramy, to dorobek mój jest niewielki, ale to z powodów... wszelakich. zwykłych seriali, filmów, anime, internetu (na pierwszym roku nie miałam go wcale, to był ból ~~)...
ale powoli nadrabiam, oglądam co mi akurat wpadnie w łapy. a potem szukam innych przez aktorów chociażby.
a muzyka to już jako przekrojowe dzieło historyczne można by napisać jeśli o mnie chodzi :D

także witam, witam, mam nadzieję, że zasiedzę się tutaj na dłużej ;d

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Tusia
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Tusia » 18 mar 2009

witam^^

a jakiego typu muzyki słuchasz?
bardziej rock, metal, hip hop, pop a może wszystko naraz? XD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 18 mar 2009

Hej ;]

A jakie dramki już oglądałaś? Które ci się podobały. Oczywiście zachęcam do spróbowania też tych koreańskich ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 18 mar 2009

a co fajnego studiujesz w krk?
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 18 mar 2009

No to witamy - oficjalnie :)
Dołączam sie do pytań o dramy ;) A masz juz może jakąś najbardziej ulubioną ??
a muzyka to już jako przekrojowe dzieło historyczne można by napisać jeśli o mnie chodzi :D

Daje sie to powoli zauważyc z innych Twoich postów ;) Ale to tylko dobrze dla forum :D
A zatem postuj dużo i ciekawie i baw sie dobrze :)
Obrazek
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 18 mar 2009

Ja też Witam! i też sie dolączam do pytań xD ale mi sie zrymowalo fiu fiu :)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 19 mar 2009

aaa, ok, ogarniając wszystko, postaram się odpowiedzieć XD

co do studiów
wydział stosunków międzynarodowych, specjalnośc studia wschodnie
taaa, uczę się japońskiego, chociaż wolałabym koreańskiego, ale ta opcja istnieje tylko w dwóch miastach polszy, których osobiście nie lubie ;P ale w sumie całkiem fajne sa to studia, a rok mam iście elitarny - 7 osób... XD

co do dram
hmm, zbierając wszystko, a jak wspominałam, jest tego niewiele, widziałam hana yori dango (chyba to nawet pierwsza drama!), kimi wa petto, ichi rittoru no namida, goong, my girl, nobuta wo produce, kilka epów kurosagi (nie mylę nazwy? ._.), obecnie przymierzam się do coffee princea i boys over flowers. a i jeszcze parę epów hana kimi (bo jednak wolę mangę ._.). więcej grzehców nie pamiętam ^^
pewnie też spojrzę na zettai kareshi, ale podobno diametralnie różni się od mangi w pewnych kwestiach i pewnie moje serce będzie cierpieć ;P
noo, jakieś filmy typu death note czy nana widziałam też, jeśli mogę to zaliczyć ^^

muzyka?
oj zdeycodwanie różnej! zazwyczaj mam odchył na punkcie jakiegoś gatunku, czy też może zespołu przez pewien czas, ale zawsze i tak przeplata się głównie pop, bo uwielbiam wszystko, co da się fajnie i melodycznie śpiewać, co wpada w ucho i do czego da się potańczyć XD a poza tym to przeszłam drogę metalu ;P drogę indie, post rocka, j-rocka (choć pobierznie), ogólnie słucham tego, co mi się akuratnie spodoba, a jaki to styl? zazwczyaj mne to mało obchodzi :P
a żeby konkretniej wymienić, hmm, na pewno mój numer jeden, out of list, to BoA ;P moje małe personalne skrzywienie ;d poza tym oszalałam na punkcie flat 7, a z przejściowych miłości to są chyba bandy z całego świata ;P clann zu był, pamiętam, emiliana torrini, zero 7, do tej pory kocham nieistniejący już zespół moonlight z polszy ;__; bo gotyku też kiedyś słuchałam ;P hmm, kochałam swego czasu poets of the fall, kocham przede wszystkim soundtracki :D z filmów, z seriali, z anime, wszelakiej maści.

i mogłabym tak opowiadać do rana ;D

a, jeszcze, podsumowując, ulubiona drama? juz teraz mogę zdecydować, że to musi być coś koreańskiego ^^ oglądałam tylko goong i my girl i obydwie mi się szalenie podobały... ;D więc muszę naoglądać się tego trochę i wtedy się okaze :)
(na plus mogę jeszcze dodać ichi rittoru no namida, które obejrzałam w jedną noc, siedziałam do 5 rano, kiedy to słońce już świeciło na horyzoncie, chyba wtedy to skończyłam, ale poszłam spać tylko dlatego, że mój papa wstawał do pracy zaraz i by mnie okropnie opierniczył ;D)

(chyba przegięłam z tym postem.... ^^')
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 19 mar 2009

Witam ^^ Nie wiem co napisać, po prostu baw się dobrze i bądź z nami dłuuugo :D
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 19 mar 2009

rikli pisze:
co do studiów
wydział stosunków międzynarodowych, specjalnośc studia wschodnie
taaa, uczę się japońskiego, chociaż wolałabym koreańskiego, ale ta opcja istnieje tylko w dwóch miastach polszy, których osobiście nie lubie ;P ale w sumie całkiem fajne sa to studia, a rok mam iście elitarny - 7 osób... XD
A napiszże coś jeszcze o tych studiach^^
A z tym koreańskim to nie prawda. Otż, jak się dowiedziałam w zeszłym tygodniu, na UJ na którychś z tych studiów (nie wiem, kulturoznawstwo? stosunki międzynarodowe?) dalekowschodnich, stacjonarnych jest do wyboru koreański i moja koleżanka nań uczęszcza (grupa ma razem ledwie kilka osób). Zajęcia prowadzi sympatyczny starszy Koreańczyk, który robi to społecznie i w ogóle to nie jest z Krakowa, tylko specjalnie tu przyjeżdża. zajęcia są w poniedziałki (i wtorki?). Bardzo żałuję, ze nie wiedziałam wcześniej, bo teraz to oni już trochę materiału zrobili i nie dam rady dołączyć do grupy T_T
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 19 mar 2009

na kulturoznawstwo dalekowschodnie na uj się nie dostałam, cóż ;P ale nie wiedziałam, że tam jest koreański o_O musieli to dopiero co wprowadzić chyba?

no cóż ja mogę o tych swoich studiach jeszcze powiedzieć ;P wśród bełkotu przedmiotów, za przeproszeniem, z d*py, można wyhaczyć serio super fajne, w tym semestrze mam dwa o chinach i jeden o tajwanie (jeden z przystojnym panem doktorem ;D). niby ten kierunek opiera się na tych stosunkach międzynarodowych, dużo przedmiotów pokrywa się ze zwykłymi stosunkami właśnie, uczymy się wiele o unii (wtf? ;P), na wykłady chodzą 3 osoby... a na języki chyba po 2 na japoński i na arabski ;P a było nas tak mało, że chińskiego i rosyjskiego nie utworzyli ~~.
nie wiem co jeszcze moge napisać, jak coś to pytaj po prostu co Cię chcesz wiedzieć ^^

ach, no i dzięki wszystkim za miłe przywitanie :D
i ship boa with anyone
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 19 mar 2009

Dżizas jakie male literki !! xD ogolnie to ja chce tylko powiedzieć , że sie cieszę , że Nobute oglądalaś xD bo tak czytam czytam ten zestaw Twoich dram i czekalam na Nobute :P i Jest ! ha na samym końcu ale byla :) i tak tylko tyle ogolnie fajnie fajnie :)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 19 mar 2009

A ja z kolei cieszę się, że zaliczyłaś standardowo My girl i Goonga ^^ To znaczy, że tak szybko nie odejdziesz z koreańskiego półświatka. XP
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 19 mar 2009

Tsukush pisze: ogolnie to ja chce tylko powiedzieć , że sie cieszę , że Nobute oglądalaś xD

I znowu ta Nobuta ! xD

A więc co chciałam rzec...Witaj i pisz dużo i baw się dobrze i niech moc będzie z Tobą!

Kon! :)
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 19 mar 2009

Wiem Wybaczcie ale ja mam bzikolca :P Nobuta Power !!!!!!!!!!!! sasasasa :p
Awatar użytkownika
kekem
Co to jest dorama? o_O

Postautor: kekem » 19 mar 2009

cześć :D

Avalia pisze:Witam ^^ Nie wiem co napisać, po prostu baw się dobrze i bądź z nami dłuuugo :D

oooo..tak jak i ja XD

Wróć do „Kilka słów o sobie”