Dobry 8D

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

Dobry 8D

Post autor: Otai » 30 mar 2009

Ja tu an orumc zasem zaglądałam, ale myślałam, że 3ciego dramowego dorum w Polsce już nie wydole.... tylko, że jako koordynator tłumaczy na takim jednym muze pilnować jaka grupa lub niegrupa jakie robi projekty, żeby tytuły innym dobierać inaczej. jak dotąd tłumaczę Voice;a, alien sama, a inne dziewczyny przetłumaczyły w całości maou, 200punds beauty, i;m a cybork byt that's ok, kids a serie trwajace to rookies, Uta no Onii-san, hong gil dong, densha otoko a z planowanych an 100 % pewna już jest ryusi no kizuna. więc jesli toś potrzebuje napisów do tych dram po polsku służę na pmce pomocą, chyba, że chcecie się zapisać na forum :D

Dobra, znacie już powód dla któtrego się zapisałam, obserwacja polskich napisów i u was :)

a teraz może jeszcze trochę osobie.

dramami interesuje się od niedawana, mmo, że azjatyckimi filmami od dawna. no więc tak an poważnie dramami interewsuje się od sierpnia 2008 i od tego czasu obejrzalam około 50 tytułów plus wszystkie dostepne musicale i programy w jakich występował Tomasu <3. mangą/anime itp. an poważnie interesuje się od 12 lat, a j-music tak od 10ciu.
Jestem raczej fanatyczke Ikuty Tomy, w nocy mnie obudzicie i powiem wam wszystko, a jako bonuus wyrecytuje jeszcze notki z jego bloga. generalnie o Tomie się ze mną nie rozmawia, boto niebezpieczne, robię wszysctko co moge na odległość dla tego człowieka, przez niego dramy zaczełam tlumaczyć, nie moge się doczekać majo saban, mam nadzieję, że rzeczywiście bedzie miał tam kręcone wloski.

Zeby nie wyszło, że jestem no-livem powiem, że studiuje dziennie (magisterskie), jestem na 3cim roku malarstwa.

A, uwielbiam też Jang Geun Suka, Eitę, narimiśka i miurę, ale lista jest dłuższa, toma i jang najważneisi :D Pozdrawiam[/b]

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 30 mar 2009

Witaj Ci nam! ;)

*ryż i Nobuta xD*

Nie Ty jedna lubisz Ikusia, ja może nie jestem fanatyczką ale jestem uzależniona od jego uśmiechu :P Zastanawiałam się czy by nie zobaczyć Voice'a i chyba się skuszę. Tylko powiedz czy warto? :)

Domyślam się że oglądałaś Honey&Clover więc chciałam zapytać czy Ci się podobało? :)

W każdym razie pisz dużo :D

Pozdrawiam xD
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

Ja polecam voce'a z moim boskim tłumaczeniem 8D Już się wypowiedziałam w termacie.

Jeśli chodzi o honey and clover manga i anime są lepsza, jest więej śmiesznych rzeczy , a przemyślenia są duż bardziej trafne, miłąśc do Tomy i Narimiśka nie pomogła temu, że zepsulw porównaniu do anime Moritę i takemoto. mim, że w dramie i tak ich lubiła. jako studentka podobnego kierunku mam doczynienia w podobnymi problemami na codzień, dlatgo ta drama uderzala w moje słabe punkty i ciężko mi się oglądało...,
Z dram Tomy ogladałam w sumie właśnie honey and clover, hanakimi, voice'a, Maou , HYD2, boska Akihabara@deep, Gekidan Engimono, Shijou Saiyaku no Date a z musicali Cat in the red boots, endlss Shock,Wes Side story Arashi version, a resztę dram i musicali niestety tylko urywkami ;o;
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 30 mar 2009

Hai hai :)
Naszym nowo powstałym zwyczajem witamy Cię Nobuta i ryżem ;) Bo zapewne oglądałaś Nobutę ;)
W swoim czasie tez chorowałam na szaleństwo o imieniu Ikuta Toma :) ale widze że u Ciebie to już nabrało nieuleczalnych rozmiarów ^^ Ja za to Eitę kocham miłością moją wielką i dozgonną, i skoro mówisz ze jest polskie tłumaczenie (i to boskie w dodatku ;)) Voice'a to ułożę ją sobie na szczycie kupki 'do nadrobienia' jak tylko skończy się BOF (bu;(). Tym bardziej że widziałam juz pierwszy odcinek i Eita + Toma = <3 :P

Jeśli chodzi o dramy Tomy to jestem wielką fanką Akihabara@DEEP. Świetna, świetna drama choć nieco dziwna i pokręcona (ale to jej najwieksza zaleta) :D Hana Kimi to wiadomo - czyste szaleństwo ale do tej jego roli mam największy sentyment - chyba jeszcze nigdzie nie był taki uroczy, kochany i przezabawny :)
Za to nie przebrnęłam przez Honey and Clover... Chociaz się starałam - niestety nawet Toma nie pomógł ;) Ale jestem skrzywiona przez film który koooocham ogromnie :) CHociaż gdyby Toma grał w wersji filmowej kochałabym go z pewnoscią jeszcze bardziej ^^

A czym malujesz i co malujesz ?? :) Tzn ja się na tym niewiele znam ale jak przeczytałam o Twoim kierunku to az mi się oczka zaświeciły :) To takie moje dziecięce marzenie (a dokładniej chcialam studiowac historię sztuki ;P) niestety zabrakło mi talentu i determinacji ;)

No to na koniec życzę długiego i przyjemnego pobytu na forum ;)
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

boskie to taka ironia ;p w końcu jak taki matołek jak ja na pierwszą dramę sobie wybrał coś medycznego.... no, ale drama urocza, więc powstzymać się nie mogłam

Nobutę obejrzałam zaraz na poczatku "bo tam gra ten chłopak, któremu Toma dmuchał w ucho na jednym filmiku i na zdjęciach go z toma widziałam i w ogóle Toma" <- czyli jako jedna z nielicznych nie miałam powodów KAT-TUN/NEWS czy co tam jeszcze xD Do dzisiaj jedna z moich ukochanych damek.

Jeujeju, fanka Eity, i jeszcze fanka Akihabara@Deep!!! lubię cię! 8D @deep to moja ukochana drama, nie mam ulubieńszej! czuje pokrewieńswo z bohaterami, a "sakusen kaigi" o używam na codzień już 8D myślałam nad tm, żeby potłumaczyć po voice, ale wypadł ten Majo Sabann i ten Toma z podkręconymi włoskamiiiiii

mój kierunek ogólnie to nauki artystyczne w zakresie sztuk plastycznych, przez pierwsze dwa lata miałam też grafikę warsztatową i rzeźbę, ale wybrałam malarstwo. tak naprawdę muszę malowac wszystko, trzeba być wszechstronnym plus mamy nieco zajęć pedagogicznych typowo. Takie bardziej 'własne' rzeczy, nie te na zajęcia zamieszczam tutaj:
http://www.otai.deviantart.com
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 30 mar 2009

Właśnie, właśnie...Nobuta i ryż! :D Czyli witam cię bardzo w naszych wspaniałych progach :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 30 mar 2009

Witaj ^^
*Nobutą ryżem i czym tam jeszcze ^^ *

Na początek: ale masz zaj....ty avatar:D:D Ta scena jest tak bezcenna, a teraz będziesz mi nią świecić każdego dnia na forum, czego chcieć więcej? :D

Udzielasz się na forum Hana Kuori ? Bo wydaje mi się, że tam Cię z panem Jangiem wyłapałam ^^

Fajnie, że tłumaczysz dramy. Sama zbieram się i wciąż (jakaś tam maturka) mi staje na przeszkodzie. Aż pierwszy odcinek od Bad Woman przetłumaczyłam i tak się poważnie zastanawiam, czy Last Scandal nie zrobić, ale to potem, w wakacje XP

Łał, malarstwo. Respect ;] Moje zdolności ograniczają się do mazania po zeszytach i książkach na lekcji (ostatnio 'koloruję' sobie DBSK xP)

No i nie wiedziałam, że o dramach istnieje jeszcze trzecie forum. Miło słyszeć, że coś się u nas rusza i rozszerza. Oby tak dalej, z drugiej strony im więcej osób wokół mnie zaczyna poznawać dramy, tym bardziej czuję jakby mnie ktoś okradł z mojej własności...

No nic ;] Mam nadzieję, że szybko się zaklimatyzujesz i zabawisz tu jakiś czas. ^^

ps
Akihabara@DEEP
Wasz zachwyt rozniecił we mnie tylko ciekawość bo kompletnie nie wiem o czym mówicie. Dopisałam do listy dram do sprawdzenia po maturze. ^.-
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 30 mar 2009

hellou ;d

kurcze, pierwsze, co przyszło mi do głowy, to że ksywka znajomo brzmi XD

witam witam i baw się dobrze :D bo ja jak na razie widzę same plusy odkąd tu przybyłam, oby i tak było w Twoim przypadku :>
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

Hej hej, udzielam się na hanakuori jak tylko mogę, na kizunie z resztą też, w końcupomagałam ją w pewien sposób budować, uważam, że powinno się wsopierać polski fandom i polskie tłumaczenia nieważne czyje i gdzie *W*

I jeśli będziecie na Magnifconie w Krakowie w ten weekend to zapraszam na mój panel o dramach na podstawie mang.
A jak się wybieracie w wakacja na NATcon, też do Krakowa to zapraszam już na ogolny panel o dramach i na panel o Johnysach. może nową wiedzą wam nie zabłysnę, ale mnie się wsparcie bardzo przyda :D
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 30 mar 2009

Jeujeju, fanka Eity, i jeszcze fanka Akihabara@Deep!!! lubię cię! 8D
Ojoj ^^ No to ja tez :D Trzeba koniecznie rozprzestrzenić więcej miłosci dla Eity na forum :)
@DEEP jest zupełnie inna :) Przyzwyczajona byłam raczej do wszechobecnych optymistycznych wizji i czasem czułam się jakbym znalazla się w innym swiecie. Przewrotna ale oprócz tego to była pełna boskiego humoru. Absolutnie niesamowita mieszanka :)
a "sakusen kaigi" o używam na codzień już 8D
Page - kun to mój ulubieniec ^^ Wpadam po uszy ;)
Takie bardziej 'własne' rzeczy, nie te na zajęcia zamieszczam tutaj:
http://www.otai.deviantart.com
Przeglądałam przez ostatnie pół godziny - tak się wciągnełam ;P
Zakochałam sie w flamingach ^^ Tych odbijajacych sie w wodzie. Pięknie malujesz :D Ja potrafię tylko bardziej lub mniej udane kopie robic ;)
No i nie wiedziałam, że o dramach istnieje jeszcze trzecie forum.
A ja myslałam ze jest tylko to jedno ;) Musze się wybrac pozwiedzać :D
ODPOWIEDZ