Tadaima!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Tadaima!

Post autor: evelinux » 03 maja 2009

witam! chciałam się oficjalnie przestawić. jestem evelinux :) kocham anime, a j-drame dopiero zaczynam poznawać.. mam za sobą 1 litre of tears, Zettai Kareshi, Hanazakari no Kimitachi e i Mei-chan no Shitsuji :) choć kolejność troche niechronologiczna.. w każdym bądź razie moją pierwsza j-dramą było 1 litre of tears, a wczoraj obejrzalam ostatni odc Zettai Kareshi.. choć jeszcze mi special został. kocham Hiro Mizushime! :)

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 03 maja 2009

Witam serdecznie ;)
Życzę miłej zabawy i polecam obejrzeć coś z innych zakątków Azji - może przypadnie do gustu, moze nie, ale spróbować zawsze warto :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

hehe, dzięki. na razie ogładam wszystko co mi się uda znaleźć z Hiro, potem resztę.. a potem może się rzucę na coś innego.. ale poki co jestem na etapie wszystkiego na j-. bardzo mi się podoba japoński język :)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 03 maja 2009

bardzo mi się podoba japoński język Smile
Mi też się podobał... dopóki nie wkręcił mnie koreański (który na początku wydawał mi się raczej zabawny xP).
na razie ogładam wszystko co mi się uda znaleźć z Hiro
Hmm, oglądałam z nim pare dram z tego co widzę ale jakoś specjalnie go nie kojarzę xPPP
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

Post autor: Otai » 03 maja 2009

Witaj!

Mizushima Hiro jest bardzo fajny, kiedyś byłam jego megawielkim fangerlem, mam z nim kubek, ale jak się dowiedzialam, że ma dziewczynę i to jeszcze tę , ktora zaśpiewała taki śliczny ending do Zettai Kareshi to mój fangerlizm na niego przystopował :P A teraz już są małżeństwem i ogolnie nadal tę dwójką lubię XD, ale to juz nie fangerlizm :P

Ja jestem po przygodach z róznymi krajami w sporych ilościach i nadal kocham najbardziej japoński, zwłaszcza w piosenkach, bo on sam w sobie jest melodyjny :D
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Re: Tadaima!

Post autor: Kibou » 03 maja 2009

evelinux pisze:kocham Hiro Mizushime! :)
ja też! piątka! yee~y! ;D

japoński jako język jest cudowny. skręca mnie jak muszę się uczyć niemieckiego w szkole. >.<
nienawidzę niemca...
szkoda, że w liceach nie ma azjatyckich języków T-T

jeszcze nikt cię, widzę, forumowym zwyczajem nie witał, więc ja to zrobie xD
*trzyma w łapach ryż i Nobutę*
witaj na pokładzie ^^
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 03 maja 2009

Witam również:D
Mizushima Hiro jest bardzo fajny, kiedyś byłam jego megawielkim fangerlem
Nie wiem chyba nie odczuwam takich emocji do żadnych z aktorów, co niektórych po prostu uwielbiam oglądać i tyle i jakoś nie przeszkadza mi to ze ma żonę czy 10 dzieci, grunt by go obejrzeć gdzieś znów:) Tak wiec zasysam właśnie Room of King no i czekam na MR. BRAIN'a co by Hiro znów zobaczyć bo jest kochany:D Wiec myślę ze się spotkamy przy topicu MR.'a jak już wyjdzie drama:)
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Azzel pisze:grunt by go obejrzeć gdzieś znów:)
a'propo to się zasadzam wciąż na Dropa z Hiro i Hirokim Narimiyą, ale nigdzie nic nie mogę znaleźć T-T

hih, ale off topa zrobiłam. ^^''''
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 03 maja 2009

O, nasze grono powiększyło się o kolejną użytkowniczkę :D

Witam witam ^^^
Pisz i udzielaj się dużo, dziel się wrażeniami, poznawaj co nowe^^ no i miło spędzaj tu z nami czas. ;)

A jak Japonię już ogarniesz i będziesz chciała spróbować czegoś nowego, to zapraszam do Korei XD <Maura chodząca reklama> xP

*trzyma w łapach ryż i Nobutę*
Silna jesteś jak Nobutę udźwignęłaś :D W sumie to ona mała taka. xPPP
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Nie mogę się oprzeć co by nie dodać do offtopa że Hiro ładnie wyciąga tam swe nóżki <ma co wyciągać xD> też muszę się zaczaić bo Narimiya Hiroki tam gra:D

Co by nie było Nobutą też witam;p
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

i tyle i jakoś nie przeszkadza mi to ze ma żonę czy 10 dzieci,
No tak jak pisze, ja go nadal bardzo lubię XD, ale nie potrafię być właśnie takim wielkim fangerlem jak niektórzy wobec żonatego faceta (ile ja się nasłuchałam o tym, jak laski się po ślubie załamały, że kidyś on się rozwiedzie i na pewno będzie z nimi- to moje XD) dlatego patrzac na ich postępowanie stwierdzam, że nie mogę być fangerlem żonatego faceta.

jak będzie drop, to od razu dam znać, tak samo czaję się na Lalapipo (ze względu na Narimiyę obydwa akurat hehe xD)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

No tak jak pisze, ja go nadal bardzo lubię xd2, ale nie potrafię być właśnie takim wielkim fangerlem jak niektórzy wobec żonatego faceta
chyba w ogóle nie potrafię już być fangirlem >< Kiedyś chyba nawet tak miałam co do dżapońskich muzyków ale chyba realny świat się bardziej o mnie upomniał ><
jak będzie drop, to od razu dam znać, tak samo czaję się na Lalapipo (ze względu na Narimiyę obydwa akurat hehe xd)
Będziem ci na kolanach dziękować:D
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu

Jak dla mnie realny świat i bycie fangerlem nie rpzeszkadzaja sobie nawzajem ... ale to uż offtop straszny, już, idę sobię xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

kurczę, dziękuję za takie gorące przyjęcie. jeszcze na żadnym forum nie dostałam tylu odzewów :) już czuję się mile widziana :)
Otai pisze:Mizushima Hiro jest bardzo fajny, kiedyś byłam jego megawielkim fangerlem, mam z nim kubek, ale jak się dowiedzialam, że ma dziewczynę i to jeszcze tę , ktora zaśpiewała taki śliczny ending do Zettai Kareshi to mój fangerlizm na niego przystopował :P A teraz już są małżeństwem i ogolnie nadal tę dwójką lubię XD, ale to juz nie fangerlizm :P
cóż, moje uwielbienie to nie jakiś szał szalonego fana, wiedzialam że on ma żonę, ale po prostu sądzę, że jest niesamowity i tyle :) aczkolwiek nie wiedzialam zę jego żona to osoba ktora zaspiewala piosenke do Zettai Kareshi.. a piosenka jest niesamowita, więc rzeczywiście, pasują do siebie xD
Kibou pisze:ja też! piątka! yee~y! ;D
yay!

Kibou pisze:japoński jako język jest cudowny. skręca mnie jak muszę się uczyć niemieckiego w szkole. >.< nienawidzę niemca...
totalnie jesnoczę się z tobą w bólu.. ja teraz przez rok mialam .. wlasciwie to nadal jeszcze mam niemca na studiach.. zgrrroza! Bogu dzięki teraz mam egzama.. więc to tylko rok bólu i papa. potem jak najszybciej wymażę z pamięci ten przykry epiod mojego życia. poki co, teraz zadowalam się samouczkiem japońskiego :)
Kibou pisze:*trzyma w łapach ryż i Nobutę*
emm.. nie chcę wyjść na ciemniaka.. ale.. who is Nobuta??
Azzel pisze:Tak wiec zasysam właśnie Room of King no i czekam na MR. BRAIN'a co by Hiro znów zobaczyć bo jest kochany:D Wiec myślę ze się spotkamy przy topicu MR.'a jak już wyjdzie drama:)
Room of King ściągam.. do MR BRAINa jeszcze nie doszłam..
Maura pisze:A jak Japonię już ogarniesz i będziesz chciała spróbować czegoś nowego, to zapraszam do Korei XD
będę pamiętała :)
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Otai pisze:Jak dla mnie realny świat i bycie fangerlem nie rpzeszkadzaja sobie nawzajem ...
u mnie tak samo, jeśli tylko pamiętam, żeby się za bardzio nie uzewnętrzniać z fangirlsmem. xP

a tam lubie offtopy. pokazują one, że się dobrze dogadujemy potrafiąc przejść z jednego temtau do drugiego ;D

a anime jakie lubisz? to może znajdziemy jeszcze jakiś wspólny temat (do offtopowania, tee hee <3 xD) oprócz Hiro-manii.
:giggle:

Nobuta jest z jdramy Nobuta wo produce, od której większość z nas zaczynała przygodę z dramami. pozycja konieczna do oglądnięcia ^^
ODPOWIEDZ