Tadaima!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 03 maja 2009

Maura napisał:
A jak Japonię już ogarniesz i będziesz chciała spróbować czegoś nowego, to zapraszam do Korei xd2

będę pamiętała

Tajwan też wcale nie jest zły, może nawet bardziej podobny klimatem do japonii niż Korea, przynajmniej w pewnych momentach. Tw-dramy bardzo mi się kojarzą z anime ogólnie XD

http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 03 maja 2009

ja też witam i też zachęcam do oglądania czego popadnie (XD) z azji, nie tylko japońszczyzny ;P
ach, no i co do anime to też się pytam jakie ^^

a co do nauki języka... taaa, jasne, fajny jest japoński, ale nie, jak się go już uczysz i odkrywasz, że jednak wolisz uczyć się innego języka! (w moim przypadku koreański) XD ale niemiecki to pain in the ass, to fakt ~~
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 03 maja 2009

Kibou pisze:a anime jakie lubisz? to może znajdziemy jeszcze jakiś wspólny temat (do offtopowania, tee hee <3 xD) oprócz Hiro-manii.
:giggle:

Nobuta jest z jdramy Nobuta wo produce, od której większość z nas zaczynała przygodę z dramami. pozycja konieczna do oglądnięcia ^^

hehe. co do Nobuty, w takim razie, też zapamiętam :)

co do anime.. wszystko co jest śmieszne albo romantyczne, a najlepiej oba naraz.. tak więc do moich ulubionych należą:

--> Sailor Moon (od re-obejrzenia calej serii zaczela się moja przygoda z Japonią)
--> Fushigi Yuugi i Ayashi no Ceres
--> Tsubasa Reservoir Chronicle
--> Fruits Basket (!)
--> Itazura na Kiss
--> Pretear
--> Special A
--> Ouran High School Host Club
i niedawno zaczęta --> Ranma 1/2 ktorą porzucialm na początku 2 sezonu dla Mei-chan no Shitsuji, co nie oznacza że do niej nie wróce ofkors.

a tak poza konkurencją jeszcze --> Loveless (Soubi jest boski)

--> Naruto też oglądałam.. jakieś pierwsze 100 parę odcinków.. ale jakoś ugrzęzłam.. tak samo jak z --> InuYashą.
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 03 maja 2009

a co do nauki języka... taaa, jasne, fajny jest japoński, ale nie, jak się go już uczysz i odkrywasz, że jednak wolisz uczyć się innego języka! (w moim przypadku koreański) XD ale niemiecki to pain in the ass, to fakt ~~

ogólnie mam wrażenie że zaczyna się odkrywać jakie fajne są języki i jak przydatne gdy nie masz już możliwości ich nauki (mówię o nauce od kogoś). Nie znosiłam niemieckiego jak wy bo niestety kiepsko trafiłam <w liceum nagle musiałam się uczyć od wyższego levela gdy nie miałam styczności z językiem od podstawówki oO> i nie potrafiłam zdobyć się na chęć jego nauki przez nauczycielkę, a teraz trochę żałuję bo myślę ze by mi się przydał:/ ale zniechęcenie jest już takie ze nie potrafię usiąść ze słownikiem i książką i się dokształcać:/

hehe. co do Nobuty, w takim razie, też zapamiętam

zdaje sie ze to stało się już pozycją obowiązkową:]

Tajwan też wcale nie jest zły, może nawet bardziej podobny klimatem do japonii niż Korea, przynajmniej w pewnych momentach. Tw-dramy bardzo mi się kojarzą z anime ogólnie

Zgadzam się <choć cały czas najbardziej lubię dźwięk japońskiego> i jak oglądam dramy to mam czasami wrażenie ze koreański to taki misz masz chińsko-japoński. No i kiedyś myślałam że dramy koreańskie będą bardziej podobne do japońskich a tu trochę się zdziwiłam bo jednak Tajwan bardziej jest w tym klimacie i chyba uwielbiają kręcić dramy wręcz identyczne do m&a.

Room of King ściągam.. do MR BRAINa jeszcze nie doszłam..

No, jak najbardziej przyjdzie na to czas bo wychodzi dramka koło 20 maja:D
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 03 maja 2009

Ouran rządzi! xD
Fruits Basket też bardzo spoko.
o i Loveless widzę: yaoica? ;D
jako że, widzę, lubisz romanse, koniecznie obejrzyj the Wallflower. ^^
z takich, moim zdaniem wartych polecenia, to jeszcze Kuroshitsuji, Wolf's Rain (ale płakaaaałaaaam!) i Code Geass.
^^
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Kibou pisze:Ouran rządzi! xD

yeah! Special A jest też w tym samym klimacie poniekąd.

Kibou pisze:o i Loveless widzę: yaoica? ;D

a tak jakoś.. szkoda tylko że nie ma 2-go sezonu bo bardzo jestem ciekawa co tam jest dalej, a mangi mi sie nie chce czytać.. mam na kompie nawet sciagniete, ale nienawidze ogladac obrazkow ani czytać na kompie.. a zreszta wole animacje.

Kibou pisze:jako że, widzę, lubisz romanse, koniecznie obejrzyj the Wallflower. ^^
z takich, moim zdaniem wartych polecenia, to jeszcze Kuroshitsuji, Wolf's Rain (ale płakaaaałaaaam!) i Code Geass.
^^

<notuję> jak tylko rzuce się spowrotem na anime to na pewno sprawdzę :) ja ryczałam na Ayashi no Ceres.
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 03 maja 2009

Heh widze ze już Cię pół forum zdąrzyło ładnie powitać ;) To ja chociaż troche spóźniona (jak zawsze^^) ale też nie bedę gorsza:)
Więc:
Witam serdecznie i życzę mnóstwa dobrej zabawy :)
I z tego co widze to jeszcze całe mnóstwo świetnych dram przed Tobą :) Mam nadzieję ze będziesz umiała sobie wszytsko zorganizowac bo ja np od kiedy trafiłam na to forum to mam ciągle ochotę na coś nowego i oglądam 10 dram na raz :);)
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 03 maja 2009

Aaa...Ile tu postów :D

No więc i ja Cię witam Nobutą i ryżem (którą polecam jak najszybciej zobaczyć). Plus za to że oglądałaś Hana Kimi i masz ich w avku (chociaż akurat Maki bym stamtąd wycięła xD).

Ouran forever!

A jeżeli chodzi o Fruits Basket to było ok (I love KYO!) gdyby nie główna bohaterka... ;] A np. w Ouranie Haruhi nie jest "słodka i naiwna" :D Dlatego kocham to anime/mangę ;D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

daydreamer4 pisze:Heh widze ze już Cię pół forum zdąrzyło ładnie powitać ;) To ja chociaż troche spóźniona (jak zawsze^^) ale też nie bedę gorsza:)
Więc:
Witam serdecznie i życzę mnóstwa dobrej zabawy :)
I z tego co widze to jeszcze całe mnóstwo świetnych dram przed Tobą :) Mam nadzieję ze będziesz umiała sobie wszytsko zorganizowac bo ja np od kiedy trafiłam na to forum to mam ciągle ochotę na coś nowego i oglądam 10 dram na raz :);)

dziękuję :) strasznie tu miłe towarzystwo i wiem już że na 100% będę tu wracać bardzo często :) no ja niestety mam ten problem choc mmoze to i raczej zzaleta.. zalezy jak na to patrzeć, że nie potrafie ogladać wiecej niz 1 rzeczy jednoczesnie.. jak sie czemus poswiecem to calkowicie.. dlatego nigdy nie oglądałam 2 anime rownolegle ani tym bardziej dram. poki nie skoncze jednej to nie zaczne nastepnej.. moja zasada.. ale dzieki temu wszystko szybko ogladam.. nieraz starcza mi dwa dni na obejrzenie calego sezonu.. wiec.. taaak, jak w coś "wdepne" to nie zejde poki nie skoncze :)

lovegood pisze: Plus za to że oglądałaś Hana Kimi i masz ich w avku (chociaż akurat Maki bym stamtąd wycięła xD).

Ouran forever!

A jeżeli chodzi o Fruits Basket to było ok (I love KYO!) gdyby nie główna bohaterka... ;] A np. w Ouranie Haruhi nie jest "słodka i naiwna" :D Dlatego kocham to anime/mangę ;D

hehe, dzięki :) we FB kibicowałam Yukiemu.. ale Kyo też był fajny.. ale moim typem jest Hatsuharu <3 a klimat Ouranu jest nieslychanie SPECYFICZNY.. musze sie przyznac ze pierwsze 3 odc doslownie [przemeczylam.. po jakims czasie wrocilam do tego i juz wtedy mnie na calego wciagnelo ;)
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

evelinux pisze: we FB kibicowałam Yukiemu..

Yukiemu?! On był ok, ale tak naprawdę między nimi nigdy nic nie było ;) Z czego wiem on potem był tam z kimś innym :D A Kyo...nie wiem czemu, ale lubię takich narwańców :p

A jeżeli chodzi o Ourana to ja się zakochałam od pierwszego odcinka, a po ósmym to już leżałam. A więc mam pytanie : ulubiony host? :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Mori-senpai <3 <3 <3

twój?

no ja zmusilam jedna dziewczyne z innego forum zeby mi opowidziala jak to sie wszystko w FB kończy, bo ona czytala mange wiec tez wiem ze Kyo wylądował z Tohru :) slodko.
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

A no wylądował :D Gdyby tylko ona nie była tak rozlazła...

A mój ulubiony host to :

Tamaki/Kyouya/Kaoru/Hikaru/Mori :D

Nie umiem wybrać :D

A największy problem to wybrać bliźniaka którego! Spokojniejszy ale i rozsądniejszy Kaoru czy narwany ale uczuciowy Hikaru? :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 maja 2009

hehe.. między bliźniakami też nie dałabym rady wybrać.. Kyoya też jest fajny, szczegolnie w tym epizodzie jak go zaciągnęli na festyn jedzenia i sie zgubił.. ;) i odcinek jak Honey miał próchnicę i Mori się łajał za to że to jego wina bo nie dopilnował go xD sweeet! a Tamaki.. momentami irytujący, ale momentu jak ten kiedy podczas burzy lapie Haruhi wylatujaca z szafy, albo koncowka ostatniego odc.. miodzio.. najlepszy myk jak on zawsze w kącie z posępną miną kucał <hahaha> każdy host jest super na swoj sposob.. każdy ma swoją historię, fajnie to przedstawili. ale jak dla Mnie Mori nadal rulez :>
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 04 maja 2009

Mnie irytował Kyouya...do odcinka 24 :D On jest świetny, zresztą dalej w mandze jest dużo o tym jak poświęca się dla Tamakiego ;] (oczywiście tłumacząc się w ten sposób żeby to tak nie wyglądało). A Mori to jest tam chyba najinteligentniejszy i w kryzysowych momentach to on zauważa rozwiązanie :D A scena Mori + Haruhi + ciasto z truskawkami = <3 xD

A z Hana Kimi kogo lubisz najbardziej? :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 maja 2009

Hana Kimi.. no kogo kogo.. Nanba Minami!! <3 zaraz potem Shuichi/ Sano/ Kayashima i.. Sekime :) Sano konkurujący z Shuichim w ręczniku na głowie.. <hahaha> i mina Kagurazaki jak Sano go pocałował.. BEZCENNA! <lol2>

ty?

Wróć do „Kilka słów o sobie”