Tadaima!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 04 maja 2009

A widzisz to tak samo jak z Ouranem :D Musiałabym wymienić 3/4 dormu 2 plus połowa dormu 1 plus Oskar plus Umeda xD Ale jakbym już miała wybierać to byłby to Nakatsu i Kayashima (<3). W ogóle jam jest fanka Yamamoto Yusuke (Juzka).

Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 04 maja 2009

Widze , że Juzek się przyjął, może powinnam wprowadzić jeszcze jakieś inne używane na codzień ksywki do użytku codziennego :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 maja 2009

o Boshe, nie, tylko nie Oscar.. masakra.. jak tylko zobaczylam go w 1szym odc w teje pelerynce to myslalam ze zjade z krzesla.. ale uspokoilam sie jak zobaczylam Hiro :) jakos.. Oscar dziala na mnie.. irytująco niezmiernie.. w ogole ten aktor jest taki jakis.. hmm.. jak zobaczylam go w Zettai Kareshi to sie modlilam zeby szybko zszedl.. ale szokiem bylo dla mnie ze to on gral Nezu-chin w Mei.. szok. do tej pory w to nie wierze ze to on byl.. w Mei byl znosny.. nawet calkiem calkiem..
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Ej, jak można Oskara nie lubić? :D Toż to mój idol. Zwłaszcza że ten aktor jest prywatnie prawie tak samo rąbnięty jak jego bohater :D A jako Nezu był genialny xD Dopiero po jakimś czasie mnie olśniło że to on ;)

A Juzek się przyjął :D Jakoś tak bliżej Polski się wydaje :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no ma swój klimat.. wiadomo, bez niego hana Kimi nie bylo by takie samo.. i nie wyobrazam sobie Hana Kimi bez Oscara.. ale.. juz bardziej lubie Tennouji niz Oscara..
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Ja Oskara za jego "HIBARI FOUR! HIBARI FOUR!" xD

BTW tak, pan w moim avku to Kayashima a właściwie Yamamoto Yusuke ;)

A jakiejś muzyki made by Asia słuchujesz? :)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

głownie to raczej openingow i endingów z anime i dram, chociaz bardzo mi sie podoba japonska music. mam na kompie kanjani8 i remioromen :)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 04 maja 2009

o matko, ile postów nie ogarniam... ;P

chciałam tylko dodać, że też kocham ayashi no ceres (jakieś inne mangi yuu watase prócz tego i fy? ^^), a lovless - co było dalej? do mangi marsz! aczkolwiek nieskończona i umarła pare miesięcy temu o_O (już nawet nie czekam ==)

romanse i komedie? NANA! :D

a co do hana kimi to kocham mangę (wg mnie bije ourana na głowe, ale to tylko moje zdanie XD), ale nie mogę się zabrać za dramę...
a umeda ftw forever ^^
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 06 maja 2009

rikli pisze:o matko, ile postów nie ogarniam... ;P

chciałam tylko dodać, że też kocham ayashi no ceres (jakieś inne mangi yuu watase prócz tego i fy? ^^), a lovless - co było dalej? do mangi marsz! aczkolwiek nieskończona i umarła pare miesięcy temu o_O (już nawet nie czekam ==)

romanse i komedie? NANA! :D

a co do hana kimi to kocham mangę (wg mnie bije ourana na głowe, ale to tylko moje zdanie XD), ale nie mogę się zabrać za dramę...
a umeda ftw forever ^^

hehe.. no niestety jesli o yuu watase to tylko ayashi no ceres i fushigi yuugi.. stanowczo wole anime poki co.. moze nakreca z jakiejs jej mangi anime.. slyszalam ze ma być inna wersja FY, znaczy sie.. o innej priestess..

NANę kiedyś zaczęłam.. obejrzalam chyba 1szy odc czy jakos tak.. albo i nawet nie caly, ale jakos mnie nie wciazgnelo, ale nie wykluczam ze kiedys obejrze :)
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 06 maja 2009

film NANA jest genialny.
nawet jeśli anime ci nie podeszło (mi też nie, utknęłam w 1,5 epa xD), to film powinien ci się spodobać. ^^

kurczę, tyle już ci rzeczy polecamy, że pewnie nie wiesz w co masz ręce włożyć. ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

spoko, spoko, wszystko skrupulatnie notuję :)

aaa.. to jest film NANA.. myślalam ze o anime była mowa.. to w takim razie musze poszukać tego filmu :)
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 06 maja 2009

w sumie nie wiem czy film czy anime czy mangę miała Rikli na myśli, ale film jest super ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

aha :) tak czy siak film sprawdzę.. a do anime moze wroce kiedys ;)
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 06 maja 2009

NANA - manga jest genialna
anime ślicznie odwzorowuje mangę <3
a film też je niezły :>

a co do yuu watase - o matko, nie wiesz co tracisz, inne mangi są super, szczególnie polecam imadoki! i alice 19th :D
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

film już ściągnęłam :) jak obejrze to dam znać.

co do mangi.. jak juz pisalam.. jakoś.. no nie wiem.. jakbym ja miala na paipierze w ksiazeczce.. to predzej, ale za ta sama kase wole kupic ksiazke.. no niestety, a mang na kompie nie lubie czytać, bo nie lubie czytac na kompie, to samo z e-bookami itp.

Wróć do „Kilka słów o sobie”