Tadaima!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 06 maja 2009

może kiedyś jakiś polski wydawca wpadnie na to, żeby wydać Nanę nad Wisłą...? ;D

Obrazek
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 07 maja 2009

jak dla mnie to i po angielsku moglobyb byc, ale za drogo ;)
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 05 cze 2010

lol. jak tutaj pierwszy raz przybylam to mi sie zdawalo z emnie zasypałyście tysiącem tytułów.. a tutaj w zasadzie tylko mowa o Nobucie i Nanie (nawiasem mowiac Nany nadal nie obejrzalam xD a mam to na dysku jzu od jakiegos tysiaca lat ^^")
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 05 cze 2010

No wiesz, odświeżać takie tamaty :D (wyczuwam skrytą chęć zwrócenia na siebie uwagi ^^)
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Eggie pisze:No wiesz, odświeżać takie tamaty :D (wyczuwam skrytą chęć zwrócenia na siebie uwagi ^^)

no cooo tyyyy... ^.^
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 05 cze 2010

I TAK POWSTAŁ SPAM

a mod widział to i wiedział, że było złe :twisted:
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 05 cze 2010

Już nie przesadzajmy ^^ Takie tematy to sam spam :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

nie do końca, ja widze tutaj wymiane zdań zazwyczaj i bardzo na temat w paplaniu o niczym, a post "no cooo tyyyy" chociażby jest jawnym nabijactwem imo ;P
poza tym jak zwykle ujęłam to w formie żartu i musi sie z tego dyskusja wywiązywać... shisusie...
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

no ale helloł.. o jest moj temat i moge tutaj chyba pisac co mi sie podoba? hee? poza tym wracalam do dramek poelcanych mi jak tutaj przybylam.. żyzys.. za niedlugo bede musiala zmienic siga bo sie wam nie bedzie podobalo kogo na nim mam.. :lol:
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

ależ to było ok, ale takie pisanie od czapy jest bez sensu, a temat o sobie to nie blog chyba? :D nie chodziło mi o odświeżenie tematu, ale o rozwlekanie tego do niepotrzebnej gadki - powinno to iść s stronę "to polećcie coś jeszcze" or sth.

I OGLĄDAJ NANĘ ^.^ (chodziło o filma czy animca?)
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

o film.. choc animca te znie widzialam..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 05 cze 2010

rikli pisze:I TAK POWSTAŁ SPAM

a mod widział to i wiedział, że było złe :twisted:

:twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted:

Evelinux, sądzę, że nie nie miałam okazji Cię przywitać! Witaj na forum i baw się tutaj dobrze! :lol:

*o mały włos a przez atak śmiechu byłoby po kompie*
:volli:
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

film nie jest zły, ale nie umywa się do anime imo ^^ czy też raczej do mangi, ale anime jest tak ładnie i wiernie oddane, że to wszystko jedno... serio polecam, cudne jest, cudna muzyka i wszystko <3
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 05 cze 2010

a ja oglądałam mangę (84 chaptery i jeszcze się nie skończyła!) i nie mam zamiaru oglądać anime
ale film obejrzałam i spodobał mi się :)

co do mangi to wkurzająca jest bo pod koniec są przeskoki miedzy czasem teraźniejszym a przyszłością (kilka lata później). na początku nie mogłam się połapać o co kaman :?
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Volli pisze:Evelinux, sądzę, że nie nie miałam okazji Cię przywitać! Witaj na forum i baw się tutaj dobrze! :lol:

lol, bo dolaczylam na forum jakis niecaly rok przed tobą xD ale to sie wytnie.

noo myslalam o anime.. to thx za info.. akurat jestem na etapie sciaganiaanicow.. podziwiam sie za to ze sciagnelam cale Full Moon wo Sagashite..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Kilka słów o sobie”