Etto...

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Etto...

Postautor: Dwukwiat » 18 maja 2009

Wymyślanie orginalnej nazwy do tematu z przedstawianiem, to jeszcze większy pain, niż pisanie o sobie oO

Tak, więc se jestem Ada i Stefan. To znaczy Stefan jest moim later ego, który czasem przebija się na zewnątrz, ale może jego dopuszczę do głosu później. Se jestem z terenów kopalnianych, co jest powodem migracji niejakiej exi z seksownym avkiem z haruma, hyhy xD

Ogólnie jestem miłośniczką mangi i anime... Choć od pewnego czasu ośrodek zainteresowań przerzucił się na dramy i muzyke^___^ Ponadto lubie bazgrać po wszystkim co się nawinie pod ręką, robić z siebie debila, cosplayować... eee.... Dobra, jak ktos cos jeszcz chc wiedziec to można pytać^^

Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 18 maja 2009

A ja Cie chce powitać bardzo serdecznie u nas na forum xDD i zapytać jakie dramy i jaka muzyka??? Chcialam Cie powitać standardowo Nobuta i Ryżem ( bo to już tata tradycja na forum sie zrodziła jakiś czas temu;p ) ale nie wiem czy już miałaś przyjemność obejrzeć ..... ?
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 18 maja 2009

Witam^^^ I nie mogę się już doczekać Stefana xD

A cóż już obejrzałaś z dram? Nie wiem.... kogo tam słuchasz? Zgaduję, że kierujesz w Japonię xP A ja zachęcam spróbowania czegoś koreańskiego ;)
Awatar użytkownika
Mitsuki
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Mitsuki » 18 maja 2009

Hey, hey...baw się tu dobrze i dużooo postój ;PP

też nie mogę się doczekać Stefana xPP
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 18 maja 2009

No więc tak... Doramki ciężko wymieniać, nie będę robić listy tych 50 tytułów, acz przejrzeć można na moim profilu na MALu
http://myanimelist.net/profile/dwukwiat-chan

Muzyka... No to tak, jakoś zaczęło się od J-rocka, ale ostatnio to już w zasadzie samych boysbandów słucham^^ To odsyłam do mojego lasta
http://www.lastfm.pl/user/dwukwiatek :D

A Stefan coś śpi ostatnio, dostał zakaz wychodzenia na czas matur^^ Ale jutro ustny polski to potem może się obudzi, jak zdam XD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 18 maja 2009

Ale jutro ustny polski to potem może się obudzi, jak zdam xd2

Hah, a ja już po ^^^ I teraz tylko 4 miesiące wolnego xP

Jaaaaj, pozwoliłam sobie wejść na Twojego deviantarta a tam... same cuda xD Nie dość, że zabójczo rysujesz to jeszcze jakiś pan mi się rzucił w oczy i błagam opowiedz mi coś o nim xP
Jaaki ciach xPPP
http://dwukwiat-chan.deviantart.com/art ... -119011663
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 18 maja 2009

eee, zajrzałam też... mushtard-hime moja miłość <3 Aaaaa, no i Nobutą i ryżem witam oczywiście:)
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 18 maja 2009

A! Tobie to Akirą i Ryżem :D w końcu przybyłaś ^^ niuh witam, witam :D
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 18 maja 2009

Witam, Witam!
Ni Hao!!!
Pokaźnista kolekcja!!! :wink:
Widzę, że jednak Japonia!
Mam nadzieję,że rozsmakujesz się w kimchi i won-tonach :wink: :wink:
I,że tutaj spodoba Ci się!!! :wink: :wink: :D :D :D
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 20 maja 2009

Witam serdecznie i pozdrawiam z terenów kopalnianych :) I życzę dobrej zabawy zarówno Tobie jak i Stefanowi :)
Obrazek
Awatar użytkownika
exia
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: exia » 21 maja 2009

"Steeefaaan? lata cie nie widziałem!" XDDDD

sie witam, tak dla zasady :D powrót na forum z przerwy maturalnej lol

Dwukwiat pisze:Se jestem z terenów kopalnianych, co jest powodem migracji niejakiej exi z seksownym avkiem z haruma, hyhy xD

ha, wozisz sie, myślisz ze tylko z twojego powodu tam jezdze?:giggle:

no dobra, raczej w większosci lol
Obrazek
Tacka Tacka Tacka XD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 22 maja 2009

też witam coby nie było.. ;) Tychy to prawie jakby moje oklice ;P co poniedzialek przejezdzam prze tychy jadac na uczelnie do sosno ;P
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 22 maja 2009

witam Dwukwiatka jak i Stefanka ryżem, Nobutą i niech Ouran będzie z tobą (wami?) ;D
ja to mam zapłon nieziemski ;D

pisz często, zostań z nami długo, a ja w tym czasie dodam sobie ciebie do friendsów na myanimelist i na dA. xPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 23 maja 2009

Dobra, matury zdane... w końcu mogę się zająć tym co przyjemne^^

Maura pisze:Jaaaaj, pozwoliłam sobie wejść na Twojego deviantarta a tam... same cuda xd Nie dość, że zabójczo rysujesz to jeszcze jakiś pan mi się rzucił w oczy i błagam opowiedz mi coś o nim xP
Jaaki ciach xPPP

Tak tak, po pierwsze doumo^^
Po drugie... pan ciach to Tora z zespolu Alice Nine. Awwww^^ Te megane ciacha XD *fetysz okularowy*

Azzel pisze:eee, zajrzałam też... mushtard-hime moja miłość <3

haha, ktos tu widze rozumie, te kreatywne przeróbki XD
Avalia pisze:A! Tobie to Akirą i Ryżem Very Happy w końcu przybyłaś ^^ niuh witam, witam Very Happy

Ano w koncu sie pofatygowalam i przyszłam, a teraz to mogę nawet się udzielać :D
sweetluluby pisze:Widzę, że jednak Japonia!
Mam nadzieję,że rozsmakujesz się w kimchi i won-tonach

Taaa... jakoś Japonia mi ciągle najbliższa^ Ale już faza była i na t-dramy, a teraz tak planuje tyle tych koreańskich do obejrzenia, a kończe z japońskimi i tak i tak :giggle:
evelinux pisze:ychy to prawie jakby moje oklice ;P co poniedzialek przejezdzam prze tychy jadac na uczelnie do sosno ;P

A gdzie mieszkasz? :D
Kibou pisze:pisz często, zostań z nami długo, a ja w tym czasie dodam sobie ciebie do friendsów na myanimelist i na dA. xPP

yay, to juz wiem kto mnie pododawał^__^ Czas odkurzyć te profile po maturalnej przerwie ;)

Uffff... wsio? Stefan się już chyba w tym poście nie zmieści, ale niemniej, był ureshii, że go tak wszyscy ładnie przywitali^^ Pozostałe moje osobowości (czy ktoś kiedy słyszał, żeby mieć je az cztery? oO) są nieco bardziej pod kontrolą, więc pewnie was nie będą zamęczać :giggle:

Wróć do „Kilka słów o sobie”