dzię dobry :3

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Nyaa
Co to jest dorama? o_O

dzię dobry :3

Postautor: Nyaa » 21 cze 2009

No tak.
Przedstawianie się zazwyczaj nie należy do rzeczy, które lubi robić współczesna młodzież, ale kultura wymaga - witam serdecznie ^_^
Podobno pierwsze zdanie jest najtrudniejsze - uf! mam je już za sobą!
Generalnie nic ciekawego o mnie nie napiszę, wszystko to co wiadomo, to tylko suche fakty z mojego, niezbyt pełnego w zaskakujące zwroty akcji, życia.
Tak, więc mam na imię Asia, możecie się zwracać do mnie również Nyaa, gdyż pod takim nickiem głównie widnieję w internecie.
W moim przypadku zainteresowanie Japonią i ogólnie Azją, było kształtowane i rozwijane już odkąd miałam... z 10 lat? Tak, mój starszy brat uwielbiał o siódmej rano włączać Dir en grey na cały regulator, budząc przy tym nie tylko mnie, ale i sąsiadów.
I tak jakoś mi zostało, nawet teraz, kiedy z bratem widuję się jedynie na rodzinnych imprezach. Od trzech lat głównie "siedzę" w j-music, dopiero niedawno odkryłam cudowne, azjatyckie produkcje filmowe, które pochłaniają teraz większość mojego wolnego czasu.
Rozpoczynając od Hana Kimi, przez Nobutę, na Tajwańskim Zabójczym kochanku kończąc ^_^

Jak mówiłam - nie lubię o sobie pisać, dlatego przywitanie skopiowałam z innego forum, mam nadzieję, że to nie problem? W końcu jestem tą samą osobą ^^
Jeśli macie jakieś pytania - proszę bardzo, chętnie odpowiem :)

Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 21 cze 2009

Nyaa-chan witam! Nobuta i ryżem jak to u nas w skromnych progach się robi! Bądź i baw się z nami dobrze ^^
Awatar użytkownika
Nyaa
Co to jest dorama? o_O

Witam Avi, miło, że mnie tu przyciągnęłaś, ani Nobutą ani ryżem nie pogardzę XD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 21 cze 2009

Witojcie! xD

Tak trochę po góralsku :D (no co? w końcu do gór mam niedaleko :P przy dobrej pogodzie nawet z parteru widać ich zarys :P)

Ja również witam Nobutą i ryżem i niech Ouran będzie z Tobą.
Pisz dużo, baw się dobrze i kochaj Hana Kimi do końca życia! xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 cze 2009

tez witam serdecznie :P choc Nobuta jeszcze przede mna;)
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Nyaa
Co to jest dorama? o_O

Hej, hej ^_^
Ouran, o tak, Tama-chan <3
Evelinux więc szybko się zabieraj, naprawdę drama warta obejrzenia ^_^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 21 cze 2009

wiem, wiem, juz sciagnieta, tylko czeka az mi sie zaczna wakacje ;)

nawiasem mowiac.. mogliby zrobic drame z Ouranu..
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 21 cze 2009

Witam witam... a koreańskiego coś próbowałaś?
Obrazek
Awatar użytkownika
Nyaa
Co to jest dorama? o_O

Jeśli chodzi o dramy koreańskie, miałam przyjemność obejrzeć tylko dwie - The 1st Shop of Coffee Prince i Freeze. Natomiast jeśli chodzi o inne koreańskie mniej lub bardziej twórcze filmowe produkcje widziałam jeszcze Niezapomnianą miłość, niebezpieczną miłość i full house (choć to po prostu Super Juniorowski big brother XD) gdyż koleżanka jest ogromna fanką SuJu, DBSK i tym podobnych ^_^
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 21 cze 2009

A z Goongiem lub BOF miałas styczność..... bo coffe pricnce akurat polecam natomiast dla mnie full house to była porazka...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 21 cze 2009

ryżem i Nobutą witam, jak koleżanki wyżej. ^^
a z animców to co jeszcze lubisz oprócz Ourana (<3)?
oh, i powiedz nam do kogo się ślinisz ;3 xPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Nyaa
Co to jest dorama? o_O

A z animców... Hm, sporo. Kiedyś miałam niezłą zajawkę na animce ^^ Itazura na Kiss (właśnie przymierzam się do dramy XD), Jinjou romantica (co jak to, ale nadal nie mam pojęcia jak to się pisze XD) i parę pomniejszych ^^
niestety nie miałam jeszcze przyjemności obejrzeć ani Goong ani Boys over flower (obejrzałam jedynie HYD, ale zapewne na koreańską wersję też przyjdzie kolej ^_^)
A od roku ślinię się do Vidolla (j-rockowy zespół ^^) - zarówno do ich muzyki, jak i do członków <3
Z kolei jeśli chodzi o aktorów, to Koji Seto jest moim faworytem (i mojej mamy, przy okazji xd) :3
A od kilku dni, odkąd załapałam straszną fazę na Kat-tun (po tym jak zostałam zmuszona do oglądania ichszego koncertu) zachwycił mnie Ueda i tak jakoś ciągle o nim myślę i ciągle na niego patrzę i ciągle czytam i ogólnie mogłabym powiedzieć, że ostatnio ciągle mi chodzi po głowie XD
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 21 cze 2009

Ohayo ^^

Nyaa pisze:Jinjou romantica (co jak to, ale nadal nie mam pojęcia jak to się pisze xd2)

Junjo Romantica ^^

Nyaa pisze:A od roku ślinię się do Vidolla (j-rockowy zespół ^^) - zarówno do ich muzyki, jak i do członków <3

" i do członków" -> zabiło mnie i to i równocześnie poprawiło humor XDDDD sorry ale ja już mam spaczony mózg i za dużą wyobraźnie XD

Nyaa pisze:Z kolei jeśli chodzi o aktorów, to Koji Seto jest moim faworytem (i mojej mamy, przy okazji xd)

fajną masz mamę ^^ moja tam w Azjatach nic nie widzi XD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 21 cze 2009

Witam cię i tutaj :D
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
Nyaa
Co to jest dorama? o_O

margot. pisze:Ohayo ^^

Nyaa pisze:Jinjou romantica (co jak to, ale nadal nie mam pojęcia jak to się pisze xd2)

Junjo Romantica ^^

dziękuję ^_^ Poprawiajcie mnie xd

margot. pisze:Nyaa napisał:
A od roku ślinię się do Vidolla (j-rockowy zespół ^^) - zarówno do ich muzyki, jak i do członków <3

" i do członków" -> zabiło mnie i to i równocześnie poprawiło humor XDDDD sorry ale ja już mam spaczony mózg i za dużą wyobraźnie xd

Spoko, jak pisałam tą wypowiedź, też sie zastanawiałam, czy nie brzmi to zbyt... erotycznie XD

margot. pisze:Nyaa napisał:
Z kolei jeśli chodzi o aktorów, to Koji Seto jest moim faworytem (i mojej mamy, przy okazji xd)

fajną masz mamę ^^ moja tam w Azjatach nic nie widzi xd

Moja mama widzi "to coś" tylko w Koji'm, nie wiem od czego to zależy ^^ Kiedy do mnie przychodzi i widzi plakat Vidolla nad monitorem to zawsze jest: "masz takiego ładnego chłopaka, a sobie dziewczyny nad komputerem wieszasz" XD

Wróć do „Kilka słów o sobie”