Ohayo ^^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Domek
Już poznaję aktorów ^^"

Ohayo ^^

Post autor: Domek » 22 cze 2009

Cześć wszystkim! Mam na imię Dominika, metrykalnie mam 20 lat (niedawno skończone), ale duchowo jestem w tyle za rówieśnikami jakieś trzy lata, więc mam góra 17 i tego się proszę trzymać ; )

W życiu obejrzałam narazie 4 i pół dramy:
1. Devil Beside You (dżisas marian, ile to się dziwnych min człowiek może nauczyć przy oglądaniu takiego... czegoś XD)
2. Lovely Complex
3. Sky of love (i to jest właśnie ta "połowa", za duże stężenie drewnianego aktorstwa, aprzystojności głównego bohatera i głupiej historii, nie wytrzymałam do końca : P)
4. Absolute Boyfriend (gdzie można dostać te ich "cream puffs"?! Śliniłam się do nich przez wszystkie odcinki T__T)
5. Hanazakari no Kimitachi e (Japan version) - razem z pozycją nr 4 plasuje się na mojej liście jako totalnie kochany twór ^^

Wybaczcie, nie jestem jeszcze obyta z azjatyckimi aktorami, z wyglądu kojarzę ledwie kilku(nastu?), nazwiska na pamięć znam narazie dwa - Hiro Mizushima i Ken'ichi Matsuyama. I gdy widzę tego pierwszego mam banana na ryjku ; >
W sumie bardziej interesowałam się muzyką japońską (kilka koreańskich utworów też by się znalazło),w związku z czym posiadam nieporównywalnie większa wiedzę na temat japońskich muzyków i zespołów niż na temat filmów, aktorów i dram ^^
Ach, no i mój ulubiony zespół to The GazettE, już nawet nie mam siły pisać listów pochwalczych na ich temat : >

Jakbyście jeszcze coś chcieli wiedzieć lub po prostu pogadać - piszcie! GAZErock is not dead! : D

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 22 cze 2009

witam cię serdecznie u nas ryżem i nobutą ;D
Hana Kimi i Hiro? mrr, to coś jak u mnie ;D ale nie wiem co chcesz od Koujiego Seto w Koizorze... moje kochanie <3 ;D
a z japońskich zespołów to jakie jeszcze? ^^
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Post autor: sweetluluby » 22 cze 2009

Witam Cię serdecznie Domek!!!
Jak trochę tu pobędziesz to rozpoznasz wszystkich :wink: :wink: !!!
A tak poważniej, to czuj się tu dobrze, pisz, co myślisz, pytaj, jak nie wiesz i kochaj kimchich!!! :jump: :hug: :hearts: :thumb:
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 22 cze 2009

Witam, witam ^.^

Jako, że sama bardziej interesuję się Koreą jak Japonią to pytam - a których wykonawców znasz? ^^^

I oczywiście proponuję (wręcz nakazuję xP) dla odmiany obejrzeć jakąś koreańską dramę xD Czuję się jakbym nakłaniała do złego, no ale niiic... xD xD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 22 cze 2009

Witaj :D Czyli teoretycznie jesteś prawie 2 lata młodsza a praktycznie ponad rok starsza xD

Hana Kimi forever!

Ouran forever!

xD

Hiro Mizushima forever!

Tak więc chyba się dogadamy :)

Aby tradycji być wiernym powiem : "Witam Cię Ryżem i Nobutą! I niech Ouran będzie z Tobą!"

:) Baw się dobrze i oglądaj więcej i więcej :P
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak

Post autor: daydreamer4 » 22 cze 2009

Witam, witam ;)
I pozdrawiam.

Mi równiez powiększyła sie mimika twarzy przy gladaniu Devil Beside You xD A ile zmarszczek doszło (ale tych od smiechu :D)

Ale teraz to radze wykupic jakieś ubezbieczenie na życie od poobijania (od niekontrolowanych odruchów na widok niektórych postów xD), a najlepiej od bycia zabitą tak średnio co 5 minut :PP:P

Taaaaak, to teraz juz wiesz co to forum robi z ludźmi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Życzę miłego pobytu :):)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 22 cze 2009

Taaaaak, to teraz juz wiesz co to forum robi z ludźmi Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Hahaha, Domek - zostałaś ostrzeżona xD xD xD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Ooo tak. Jak potem wylądujesz w jakimś szpitalu psychiatrycznym, Twoi dawni przyjaciele będą Cię unikać itd. to żeby nie było że to nasza wina. Przekraczasz progi doki doki na własną odpowiedzialność :P
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Domek Nie martw się !!!
Lulu cię przygarnie!!! :hug:
Jak chcesz to zajmę Ci łóżko przy oknie( w psychiatryku oczywiście :D )
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

lovegood pisze:Przekraczasz progi doki doki na własną odpowiedzialność :P
sweetluluby pisze:Jak chcesz to zajmę Ci łóżko przy oknie( w psychiatryku oczywiście :D )
spłoszycie ją na wstępie, dziewczyny. a co potem? ;D
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Jeżeli jest tzw. KREJZI to jej to nie spłoszy tylko jeszcze zachęci. A zapewniam Cię że każdy człowiek po obejrzeniu Hana Kimi jest choć w niewielkim stopniu krejzi :D
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

hm. fakt, Neechan, masz rację. ;D
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Co nas nie zabije, to nas wzmocni :wink: :wink: :wink:
No nie?
Awatar użytkownika
Nyaa
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Nyaa » 22 cze 2009

drewniane aktorstwo w Koizorze? *fangirl Koji'ego made: on* *idzie się emować* jak możesz tak mówić! *zamuł*

No nic, witam, baw się dobrze ^_^
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Uuuuu....chyba sobie przerąbałaś na wstępie xD

A główny bohater z Lovely Complex Ci się podobał? :P (teraz nie przerąb sobie u mnie xD)
ODPOWIEDZ