Ohayo ^^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 22 cze 2009

Nyaa pisze:drewniane aktorstwo w Koizorze? *fangirl Koji'ego made: on* *idzie się emować* jak możesz tak mówić! *zamuł*

haha, miałam taką samą reakcję ;D poczekaaajmy aż obejrzy AnD... wypomnimy jej to xPPP :buahaha:
dobra, wyszłam na jakiegoś potwora xD

Obrazek
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 22 cze 2009

czyli wychodzi na to, że powinnaś wszystkich kochać, żeby sobie u nikogo sobie nie przerąbała ^^

Wychodzi, że doki doki jest jakaś sektą XDDD niach! niach! XD

A tak ogólnie to hello. Ja tam codziennie się spotykam z krytyką Azjatów i jak można w ogóle cokolwiek w nich widzieć. Więc z mojej strony nie będzie żadnego na ciebie ataku XD

A tak ogólnie to z jakich regionów jesteś?
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 22 cze 2009

Ej no margot. ja tylko żartowałam :D

Zastanawiam się co będzie jak Domek przyjdzie i będzie chciała połapać się w tych wszystkich pytaniach :)
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

wyprodukuje meeeeeeeeeeeeeeeega długiego posta xD

ee tam, jedna lubi tego, druga tamtego, a i tak się polubimy xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Domek
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Domek » 22 cze 2009

Nyaaa, jeju, po kolei, po kolei XD

1.
Kibou pisze:a z japońskich zespołów to jakie jeszcze? ^^

Głównie lecą u mnie Gazetki, ale oprócz tego MUCC, trochę Alice Nine, trochę One OK Rock (zna ktoś? trochę to zbyt zamerykanizowane jak dla mnie, ale chłopak śpiewający ma fajny głos), trochę Moi Dix Mois, trochę Miyavi'ego i mnóstwo innych kapel, któych teraz nie pamiętam : P Aa, i jeszcze naprawdę, naprawdę ogromne ilości muzyki z anime/dram, których wykonawców totalnie nie pamiętam (dla przykładu: muzyczka z Death Note'a, Ourana, Vampire Knight, Air, Hanazakari no Kimitachi e... Jezu, dużo tego, nie będę dalej pisać XD). A ty, Kibou, czego słuchasz? : >

2.
Maura pisze:Jako, że sama bardziej interesuję się Koreą jak Japonią to pytam - a których wykonawców znasz? ^^^

I oczywiście proponuję (wręcz nakazuję xP) dla odmiany obejrzeć jakąś koreańską dramę xD Czuję się jakbym nakłaniała do złego, no ale niiic... xD xD

Z koreańskich znam głównie DBSK (a kto tego nie zna? ; ) ) i TaeGoon. Ale wielką fanką jednego i drugiego raczej nazwać się nie mogę, bo podchodzi mi głownie Mirotic i od biedy Triangle (jeśli chodzi o DBSK), a jeśli chodzi o TaeGoon, to Call me rządzi!
Co do koreańskich dram - jaką polecasz na początek? : >

3.
lovegood pisze:Hana Kimi forever!

Ouran forever!

xD

Hiro Mizushima forever!

Tak więc chyba się dogadamy :)

Nyahahaha, witaj siostro moja! XD

4.
sweetluluby pisze:Jak chcesz to zajmę Ci łóżko przy oknie( w psychiatryku oczywiście :D )

Haha, no pewnie, jakim wrednym kapciem byłabym, gdybym nie skorzystała z takiej oferty, aż boję się myśleć XD

5.
Nyaa pisze:drewniane aktorstwo w Koizorze? *fangirl Koji'ego made: on* *idzie się emować* jak możesz tak mówić! *zamuł*

Wybacz *klepie po główce* Tak jakoś wyszło... XD

6.
lovegood pisze:A główny bohater z Lovely Complex Ci się podobał? :P (teraz nie przerąb sobie u mnie xD)

Niestety... *rąbie sobie* : P
A tak przy okazji, Lovegood, skąd jest twój av'ek? Bo bardzo przyjemnie wygląda i ja lubię tego aktora, więc może sobie to obejrzę : >

I jeszcze raz wielkie CZEŚĆ wszystkim, którzy tu napisali ^^

Ach, i najważniejsze - to, co tu wypisujecie jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że JAK TO DOBRZE, ŻE PRZYPADKIEM TRAFIŁAM NA TO FORUM!!! Jak ja lubię takich ludzi jak wy T__T *wzruszenie*

EDIT:

7.
margot. pisze:A tak ogólnie to z jakich regionów jesteś?

O kurczak, przepraszać, wiesz, najlepsze, że na twoje pytanie miałam odpowiedzieć na samym początku, ale zapomniało mi się XD W każdym razie - jestem z Warszawy : >
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 22 cze 2009

lovegood pisze:Ej no margot. ja tylko żartowałam :D

Zastanawiam się co będzie jak Domek przyjdzie i będzie chciała połapać się w tych wszystkich pytaniach :)

Oj no ja też przecież żartował XDDD Niech wie, że ma do czynienia z dziwnymi, zakręconymi ludźmi XD

chlip... wyprodukowała takiego długiego posta, a moje pytanie ominęła T_T chlip.... XDDD

a tak btw. też sobie przerąbie, bo Teppei Koike średnio też mi się podobał ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Domek pisze:JAK TO DOBRZE, ŻE PRZYPADKIEM TRAFIŁAM NA TO FORUM!!! Jak ja lubię takich ludzi jak wy T__T *wzruszenie*

ahh, jak mi się ciepełko na serduszku zrobiło... ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

margot. pisze:a tak btw. też sobie przerąbie, bo Teppei Koike średnio też mi się podobał ^^

Mi się Lovely Complex w ogóle średnio podobało :P Ale mi chodzi ogólnie o Koike którego uwielbiam i sama nie wiem dlaczego :P

A jeżeli chodzi o szaleńca z mojego avka... xD To jest kadr z pierwszego odcinka Atashinchi no Danshi, dramy którą ja i pewnie wiele osób razem ze mną serdecznie poleca :P Jest to o 6 nieźle porąbanych braciach których z każdym odcinkiem kochasz coraz bardziej :D (chociaż na Avalię czas wpłynął inaczej :P jeden z nich zaczął ją irytować) W każdym razie pan Yamamoto Yusuke gra brata który cierpi na fobię wobec kobiet i w momencie gdy któraś się zbliży chociażby na metr to on odskakuje i piszczy jak baba :D W każdym razie polecam :P
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

lovegood pisze:W każdym razie pan Yamamoto Yusuke gra brata który cierpi na fobię wobec kobiet i w momencie gdy któraś się zbliży chociażby na metr to on odskakuje i piszczy jak baba :D W każdym razie polecam :P

ah, i zapomniałaś dodać, Neechan, że (przez większość epów) ma smexy morski cień do powiek. ;D
gra tam też Seto Kouji, którego tak nie lubiłaś w Koizorze, a którego ja tak uwielbiam xP

Domek pisze:A ty, Kibou, czego słuchasz? : >

D'espairs Ray u mnie rządzi. poza tym Abingdon Boys School, Yui, Scandal, TETRA-FANG... ostatnio też KAT-TUNowie (ale tylko z rockowymi kawałkami. tych dance'owych nie mogę przetrawić. no może oprócz Rescue ;D) i Szyneczki z DBSK (czyt. jap. wersje Mirotic i Rising Sun).
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Kibou pisze:ah, i zapomniałaś dodać, Neechan, że (przez większość epów) ma smexy morski cień do powiek. ;D

Leżę na ziemi i powstać nie mogę xD

Ale spokooo nie bój żaby Domek :P Po chyba 6 odcinku mu się to znudzi :D W międzyczasie będzie malował paznokcie na wszystkie możliwe kolory tęczy i nie tylko :P
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

morski lakier był najbardziej smexy bo pasował do jego morskich powiek. ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 22 cze 2009

Ekhem ... pozwolę sobie przypomnieć że to jest pole popisu dla NOWYCH członków forum, a nie rozwodzenia się nad urokiem morskiego koloru cieni kolegi Juzka...

Dajcie Domkowi się też sie pochwalić !!! No.
Obrazek
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 23 cze 2009

trochę One OK Rock (zna ktoś? trochę to zbyt zamerykanizowane jak dla mnie, ale chłopak śpiewający ma fajny głos)

Oo~, czyli nie jestem jedyna ktora ich lubi! ;p Jak dla moi koles ma swietny glos, bardzo charakterystyczny^^ I jesli dobrze kojarze - byl wczesniej w Janizach, a konkretniej w NewS, ale odszedl i zajal sie troszku inna muzyka, na szczescieXD

A tak w ogole, witaj-witaj! Milego ogladania dram i radosnego postowania :D
Awatar użytkownika
Hotarubi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Hotarubi » 23 cze 2009

to się jeszcze ja do przywitań dołąćze WITAJ PANIENKO W SKROMNYCH AZJATYCKICH PROGACH:)BEDZIE CI U NAS JAK W NIEBIE:)POZDRAWIAM...
"Narysowała pętlę i symbol wieczornej gwiazdy.Tajemny znak,klucz do świata basni.Jeśli zobaczysz taki znak,to świat ten jest bliżej ,niż sądzisz.Ale wejśc do niego to już zupełnie inna sprawa";) G.MASTERON
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 25 cze 2009

I ja powitam, żeście zapostowały powitania że chyba będę nadrabiać jeden krótki tydzień nieobecności długo, uh, stęskniłam się za tym forum i ogarnęły mnie emocje tego typu co i u nowej towarzyszki czyli :
Ach, i najważniejsze - to, co tu wypisujecie jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że JAK TO DOBRZE, ŻE PRZYPADKIEM TRAFIŁAM NA TO FORUM!!! Jak ja lubię takich ludzi jak wy T__T *wzruszenie*

Wróć do „Kilka słów o sobie”