Oi

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Czi_iksde
Co to jest dorama? o_O

Oi

Postautor: Czi_iksde » 23 cze 2009

Em..nie wiem co mam o sobie powiedzieć ^^"
Mam na imię Gosia mam 14 lat ^^' (mam nadzieje ,że nie jestem tutaj najmłodsza O..o") interesuje się m&a i wszystkim co związane z Japonią.J-dramy dopiero poznaję.mam za sobą dopiero 3 ^^;
-Kimi Hana
-Harayori Dango
-Hanayori Dango 2
Jestem w trakcie oglądania Zettai Kareshi i Innocent Love.
Moimi ulubionymi aktorami (jak na razie..po obejrzeniu jeszcze kilku dram ta lista pewnie się powiększy x3) są:
Shun Oguri *__* i Ikuta Toma *________*

,,Ore wa HOMO janai! >__<!"
[img]http://fc07.deviantart.com/fs41/f/2009/049/5/a/Nakatsu__Homo_JANAI_by_dbskgirl92.gif[/img]
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 23 cze 2009

hellou, hellou witamy ryżem u Nobutą. ^^
yey, będę miała imouto na doki ;D

też lubię aktorów, których wymieniłaś. ^^ jak widzisz Shun nawet gości w mnie w sygnie ;D
a z anime i mang to co lubisz? Ouran? ;DD

baw się z nami dobrze. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Czi_iksde
Co to jest dorama? o_O

Z anime:
Death Note,Elfen Lied,Kuroshitsuji ,Code Geass ,D.gray-man,Bokura ga ita,JunJou Romatica i wiele innych;3
A z mang:
Utena,FMA,Kimi Hana,Love Hina ^^
[img]http://fc07.deviantart.com/fs41/f/2009/049/5/a/Nakatsu__Homo_JANAI_by_dbskgirl92.gif[/img]
Awatar użytkownika
Nyaa
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Nyaa » 23 cze 2009

Heeeej :3
No, skoro obejrzałaś japońską wersję Hana Yori Dango to polecam zabrać się za koreańską :3 Prócz tego polecę Ci jeszcze Maou, skoro lubisz Tomę ^_^ I może Atashinchi no Danshi, wtedy mam nadzieję będę mogła z tobą dzielić moją miłość do Koji'ego Seto <3 (choć nie, nie powinnam się dzielić? XD)
A innocent love... Jeaaaa, syndrom Subaru :3 *wybaczcie, po tej dramie moja psychika wysiadła XD*
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 23 cze 2009

Cześć Gosiuuu! (cóż za piękne imie no :P)

Witam Ryżem i Nobutą i niech Ouran będzie z Tobą.
Jeżeli jeszcze nie wiesz to skoro lubisz Hana Kimi to się dogadamy :P Również lubię Oguriego i Ikute :P (ale większą uwagę zwróciłabym na Twoim miejscu na Kayashimę z Hana Kimi bo on jest przegenialny :P)

W każdym razie baw się dobrze ! I obejrzyj Atashinchi no Danshi, dobrze Ci to zrobi xD
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 23 cze 2009

Ktoś ma podobny avek, witam witam xD fan ów tomy nigd za wiele, a jak masz o nim jakieś pytanie, albo szukasz czegos konkretnego, to bardzo prawdopodobne, że u mnie to znajdziesz xD
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 23 cze 2009

Cześć Gosiu!!!
Witam Cię też!!! :thumb: :hug:
Niech Jun Pio (czyli sake Tsukasa) będzie z Tobą i cała azjatycka śmietanka też!!! :hearts: :tak:
Awatar użytkownika
Hotarubi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Hotarubi » 23 cze 2009

witaj Koleżanko:) Widze Shun Oguri - to proponuje jesli jeszcze nie widziałaś obejrzeć sobie z nim film "Azumi" i "Azumi 2". Co do anime UWIELBIMA "Death note",a filmy tez widziałaś ? Mi sie bardzo podobały:)

POZDROWIONKA
"Narysowała pętlę i symbol wieczornej gwiazdy.Tajemny znak,klucz do świata basni.Jeśli zobaczysz taki znak,to świat ten jest bliżej ,niż sądzisz.Ale wejśc do niego to już zupełnie inna sprawa";) G.MASTERON
Awatar użytkownika
Czi_iksde
Co to jest dorama? o_O

ok.. na pewno obejrzę :33 A ,,def nota" film widziałam ..ale jakoś nie podobał mi się za bardzo..tylko Ryuuk był cudny *__*
A tak z ciekawości...widzę ,że z tego samego miasta jesteśmy...z której części Olsztyna jesteś ?^^"
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 23 cze 2009

To ja też zrobię wyjątek i przywitam nową użytkowniczkę (bo zazwyczaj mi się nie chce, ale wypada powitać ładnie imienniczkę o imieniu jakże pięknym xPPP)

Dłuuuuuga droga jeszcze przed Tobą, ale uwierz, że przyjemna ^^ Dramy i w ogóle cały azjatycki świat jest strasznie wciągający. Życzę miłej zabawy przy czytaniu i pisaniu dłuugich i ciekawych postów na doki :wink:
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
Czi_iksde
Co to jest dorama? o_O

Nie sądziłam ,że tak ciepło mnie tu przyjmiecie ^__^" A co do mojego imienia.. to nie lubię go @_@" Ale tak chyba każdy mówi o swoim imieniu ^^.
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 23 cze 2009

Ale tak chyba każdy mówi o swoim imieniu ^^

Nieprawda, że każdy - ja swoje kocham xPP

Ale spójrz na to z innej strony - imię to da się zdrobnić na naprawdę co najmniej kilkadziesiąt sposobów. Każda z bliskich mi osób zwraca się do mnie inaczej ^^

I naprawdę, doki jest bardzo bardzo miłe, dlatego i przyjęcie miłe. Osobiście jestem uzależniona od tej strony. Pierwsza rzecz rano to sprawdzenie nowych postów na doki :D
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
Czi_iksde
Co to jest dorama? o_O

w sumie...do mnie zazwyczaj się zwracają ,,gośka" , ,,pierdoła" lub ,,idź mi stąd " O..o"" w szkole zawsze obrywałam po łbie książką bo zamiast słuchać nauczycielki mazałam po zeszycie albo liczyłam muchy za suficie ^__^"
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 23 cze 2009

Kochana!!!
No to ja już jestem zabita!!
I nie wiem czy się podniosę!!!
Miło, że Ci miło!!!
A książką od nikogo tu nie dostaniesz!!! :wink: :D :hug:
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 23 cze 2009

Ja też kocham swoje imię!

Małgorzata, Małgosia, Gosia, Małgorzatka, Małgośka, Gośka, Małgocha, Gocha, Małgoś, Goś, Małgonia, Gosiek, MałaGosia :P

-tyle słyszę dość często :P

Piękne imię xD

A DN był fajny do 26 odcinka :D

Wróć do „Kilka słów o sobie”