hey

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

hey

Postautor: koji » 25 cze 2009

W sumie nie wiem w jaki sposób tutaj trafiłem... ale czy to takie ważne? Jestem i jakoś musicie się z tym pogodzić. Przechodząc do sedna sprawy, jestem koji (jeśli ktoś coś będzie chciał może pisać też z małej). Pomieszkuję sobie w Zabrzu, a studiuję w Bytomiu (kończę 2rok). Dram z góry mówię, że wiele nie widziałem, ale mam zamiar nadrobić to w wakacje. Będę chyba jedną z niewielu osób na forum które nie ogląda zwykłych dram... Praktycznie cała moja kolekcja to serie Kamen Rider i zacząłem wstępnie zbierać Super Sentai, ale spokojnie inne też czasem oglądam. Zmieniając temat to 3/4 mojej muzyki to klimaty azjatyckie. Reszta to głównie SKA oraz reggae (tylko polskie). Bawię się od czasu do czasu w grafice (ostatnio znowu częściej) i robię zdjęcia o ile wiem, że coś z tego będzie. Co jeszcze mógłbym powiedzieć? Jeśli coś chcecie wiedzieć pytajcie.

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 25 cze 2009

Witam Cię :D

Nobutą i Ryżem (Ouranem nie będę boś mężczyzna).

Ewentualnie zawołaniem : HENSCHIN! :D (czy jak to się pisze). Ja przebrnęłąm przez połowę Kamer Rider Kabuto ale to z powodu nejakiego Yamamoto Yusuke LD Ale są tu fanki innych serii z tej serii :)

Z azjatyckiej muzyki czego słuchasz? :)
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 25 cze 2009

koji!!!1
Witam Cię serdecznie!!!
Fajnie, że tu trafiłeś!!
Czuj się jak u siebie!!!
A co do dramek, to nie martw się!!! Zaraz Cie tu będą wszyscy tak ładnie zachęcać, że nie wytrzymasz napięcia i spróbujesz... i...
Dalej to już pooooleciiii aż miło!!! :tak: :tak:
Miłych azjatyckich wrażeń Ci życzę!!!
I na przywitanko :hug:
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 25 cze 2009

lovegood pisze:Ewentualnie zawołaniem : HENSHIN! :D (czy jak to się pisze). Ja przebrnęłąm przez połowę Kamer Rider Kabuto ale to z powodu nejakiego Yamamoto Yusuke LD Ale są tu fanki innych serii z tej serii :)
Z azjatyckiej muzyki czego słuchasz? :)

Henshin ;) Kabuto utknąłem w połowie i nie mam kiedy dokończyć... ehh do tego wciągnęła mnie seria Faiz i mam dylemat którą oglądać by mi się nie poplątało... Słyszałem, że są fanki tutaj. Mieszkają nawet całkiem niedaleko mnie bo ponoć na TIMie mówiły o tym.

Co do muzyki to głównie rocka, ale też sporo popu u mnie gości. Po dokładną rozpiskę czego słucham zapraszam na mój last

lovegood pisze:A co do dramek, to nie martw się!!! Zaraz Cie tu będą wszyscy tak ładnie zachęcać, że nie wytrzymasz napięcia i spróbujesz... i...
Dalej to już pooooleciiii aż miło!!! tak tak

ale ja oglądam spokojnie :) ostatnio tylko brak czasu
Awatar użytkownika
Nyaa
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Nyaa » 25 cze 2009

hej ^_^
Twój nick kojarzy mi się z Koji'm Seto, ale to jak najbardziej pozytywne skojarzenie! :3
Mam nadzieję, że na forum odkryjesz dużo interesujących cię tytułów i będziesz się dzielił z nami opiniami na ich temat ^_^
Zabrze, Bytom - rzut beretem ode mnie ;] Coś ostatnio ten Śląsk obrósł w fanów wszystkiego co azjatyckie XD
I dobre lastowe porównanie, mrrr :3
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 26 cze 2009

Nie wierzę własnym oczom! :D
Nareszcie ktoś z Zabrza ;);) No szok poporstu :)
A może Cie nawet znam, a o tym nie wiem :P Ale Zabrze to w końcu całkiem spore miasto ;) W jakiej dzielnicy mieszkasz ?? ;)

I z wrażenia zapomniałam Cię powitać :D Więc witam serdecznie ;) Mam nadzieję ze wciagnie Cię równiez świat dram, nie przestraszysz się od nadmiaru naszych pisków na forum i będziesz dużo pisał :)
Obrazek
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 26 cze 2009

Nyaa pisze:hej ^_^
Twój nick kojarzy mi się z Koji'm Seto, ale to jak najbardziej pozytywne skojarzenie! :3
Mam nadzieję, że na forum odkryjesz dużo interesujących cię tytułów i będziesz się dzielił z nami opiniami na ich temat ^_^
Zabrze, Bytom - rzut beretem ode mnie ;] Coś ostatnio ten Śląsk obrósł w fanów wszystkiego co azjatyckie XD
I dobre lastowe porównanie, mrrr :3

no, że Koji Seto to się dowiedziałem dużo później... jednak już słyszałem to porównanie ;] Czy odkryję? To na pewno, a jak nie odkryję będę miał możliwość dowiedzieć się czegoś nowego.

daydreamer4 pisze:Nie wierzę własnym oczom! Nareszcie ktoś z Zabrza.

spokojnie, już mi się tutaj przeszło 20lat mieszka więc nie tak nareszcie ;] a dzielnica? Zaborze.
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 cze 2009

Ja również witam w naszych skromnych (?) progach ^.^

Rozumiem, że dramy, filmy, muzyka to na razie na działce japońskiej?^^ Korzystając z okazji (nie zaprzepaszczę żadnej xPP) zachęcam również do rzucenia okiem na coś z Korei;))))

No więc dobry wieczór na Doki ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 26 cze 2009

spokojnie, już mi się tutaj przeszło 20lat mieszka więc nie tak nareszcie ;] a dzielnica? Zaborze.

Nareszcie ktoś z Zabrza... zawitał na forum ;) Bo myślałam, że pozostanę jedyna. W tym sensie szok - bardzo pozytywny :)
Pozdrawiam więc, z drugiego końca Zabrza - Maciejowa.

Idąc w ślady Maury, też pozachęcam: do Korei i koreańskiego rocka i ska :D
Obrazek
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 26 cze 2009

Maura pisze:Rozumiem, że dramy, filmy, muzyka to na razie na działce japońskiej?^^ Korzystając z okazji (nie zaprzepaszczę żadnej xPP) zachęcam również do rzucenia okiem na coś z Korei;))))

no nie bądź taka... muzyka i niektóre dramy to są Koreańskie ;)

PS: mam nadzieję że jak wrócę dziś wieczorem to nie będę musiał odpisywać na nie wiadomo ile postów :D
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 cze 2009

no nie bądź taka... muzyka i niektóre dramy to są Koreańskie Wink

O ^^ A cóż ciekawego już widziałeś? ;) W sumie to jestem zaskoczona bo wszyscy co się witają to raczej kręcą się wokół Japonii, a Korea to jak się w nich wmusi porządnie xPPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 26 cze 2009

Maura napisała:

O ^^ A cóż ciekawego już widziałeś? Wink W sumie to jestem zaskoczona bo wszyscy co się witają to raczej kręcą się wokół Japonii, a Korea to jak się w nich wmusi porządnie xPPPP

Oj Maura
nie wszyscy, nie wszyscy!!!!! :mrgreen:

Co prawda ostatnio obejrzałam AnD i prawie Kurosagi, ale to kimchich kocham pierwszą dramatyczną miłością i tak już zostanie!!!

koji
A swoją drogą, to może jak siedzisz w tych klimatach, co pisałeś, będziesz mi mógł coś powiedzieć na temat Tekken 2009( lub 2008) z między innymi Takeshim Kaneshiro :confuse:
Bo szukam, szukam i znaleźć nie mogę :mrgreen: :hearts:
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 26 cze 2009

Witamy,witamy, tym chętniej, że wybrałes nick Koji :D :D (więc uważaj na ręcznik :D).

A na serio, wkręcisz się, wiele osób niedawno zaczynało (patrz: ja) a teraz siedzi w tym po uszy... :P
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 26 cze 2009

tak sie zastanawiam... czy ja cie znam XD?
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 26 cze 2009

OOoo... coś ostatnio coraz więcej nowych ludzi wpada na doki doki :)

Tak więc witamy, witamy ^^

Maura pisze:
no nie bądź taka... muzyka i niektóre dramy to są Koreańskie Wink

O ^^ A cóż ciekawego już widziałeś? ;) W sumie to jestem zaskoczona bo wszyscy co się witają to raczej kręcą się wokół Japonii, a Korea to jak się w nich wmusi porządnie xPPPP

Oj nie do końca... przecież Koreańskie produkcje również mają tutaj spoooro zwolenników, poza tym jak się pokocha dramy i kino azjatyckie, to już się nie ogranicza tylko do Japonii. Poza tym i tak najmniej chyba zwolenników jest chińskich, a Korea plasuje się na drugim miejscu po Japonii ^^

koji pisze:PS: mam nadzieję że jak wrócę dziś wieczorem to nie będę musiał odpisywać na nie wiadomo ile postów :D

Oj.. nie byłabym tego taka pewna XDDD
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"

Wróć do „Kilka słów o sobie”