hey

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 26 cze 2009

Otai pisze:tak sie zastanawiam... czy ja cie znam XD?

też się zastanawiam... XD

elo elo 3 2 0, polecam zagłębić się w koreę śladem koleżanek ;3

"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 26 cze 2009

Cytat:
no nie bądź taka... muzyka i niektóre dramy to są Koreańskie Wink

O ^^ A cóż ciekawego już widziałeś? Wink W sumie to jestem zaskoczona bo wszyscy co się witają to raczej kręcą się wokół Japonii, a Korea to jak się w nich wmusi porządnie xPPPP

Mam wrażenie jakby to było odniesienie do mnie xD Bo ostatnio zauważyłam ze jak się pojawiają nowe osoby to raczej już z Koreą za pan brat są;p

No i witam też tu oficjalnie co by nie było:)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 26 cze 2009

Dobra, dobra stan rzeczy się poprawił xP Już nie narzekam więcej xPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 26 cze 2009

sweetluluby pisze:A swoją drogą, to może jak siedzisz w tych klimatach, co pisałeś, będziesz mi mógł coś powiedzieć na temat Tekken 2009( lub 2008) z między innymi Takeshim Kaneshiro :confuse: :

Bardzo mi przykro ale niestety nie będę mógł Ci pomóc :(

Eggie pisze:Witamy,witamy, tym chętniej, że wybrałes nick Koji :D :D (więc uważaj na ręcznik :D).

A na serio, wkręcisz się, wiele osób niedawno zaczynało (patrz: ja) a teraz siedzi w tym po uszy... :P

Eeeee o co chodzi z tym ręcznikiem? *zakłopotany* i ja jestem, że tak powiem wkręcony, mam za sobą jakieś 15tytułów już więc tak źle nie ma ;)

Powinnaś :P chciałem wpaść na jakieś dni japońskie do Ciebie do miasta, a do tego to ja byłem tym winowajcą, który męczył Cię o BJD na DKW :D

rikli pisze:

też się zastanawiam... XD

a Ty to się lepiej nie udzielaj :P
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 26 cze 2009

także witam ryżem i Nobutą w naszych baaaardzo sympatycznych progach.
(tym bardziej, że jestem fanką Kouji'ego Seto ;D)

ja do Kamen Raidera coś nie mogę się przekooonaaać... nawet pomimo aktorów tam grających, których lubię xP

a po jakich dramkach jeszcze jesteś? ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Otai
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Otai » 26 cze 2009

tak sie zastanawiam... czy ja cie znam XD?
Powinnaś :P chciałem wpaść na jakieś dni japońskie do Ciebie do miasta, a do tego to ja byłem tym winowajcą, który męczył Cię o BJD na DKW :D

Ne no, to jak wiem, że ty to ten Koji to w miarę dobrze kojarzę :), z widzenia na konwentach też :) Zapraszam na panel dramowy na NATcon tak w ogóle :D
http://lizards-subs.com.pl
Awatar użytkownika
koji
Co to jest dorama? o_O

Postautor: koji » 26 cze 2009

Kibou pisze:a po jakich dramkach jeszcze jesteś? ^^

no to co ja mam za sobą? nie licząc kilku serii Kamen Rider to, np: Cutie Honey, Fuuma No Kojirou, Happy Boys, Keitai Sousakan 7, Madan Senki RyuKenDo, Rookies, Garo, Vampire Host, The Four Guardian Gods of the King (niestety tylko 5epków... :<)

Otai pisze:Ne no, to jak wiem, że ty to ten Koji to w miarę dobrze kojarzę :), z widzenia na konwentach też :) Zapraszam na panel dramowy na NATcon tak w ogóle :D

Jeśli mi nie będzie nic z tego za co ja odpowiedzialny jestem odpowiedzialny (3konkursy + 2panele + organizacja) to wpadnę na pewno ;) jakby nie patrzeć sam mam tak jakby dramowy panel ;) "Super Sentai a Power Rangers"
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Avalia » 26 cze 2009

Słyszałem, że są fanki tutaj. Mieszkają nawet całkiem niedaleko mnie bo ponoć na TIMie mówiły o tym.
I tak oto Avi-chan tu zawitała xD Niesłychane wiem xD A tak do cytatu to między innymi ja prowadziłam ten panel o dramach na TIMie wraz z dwukwiatkiem. Może nazywanie nas fankami KR to przesada, bo w całości tylko Den-o zaliczone (i pokochane w każdej sekundzie xD), ale widziałam też tą "połowę" Kabuto (a nawet i więcej bo z bratem oglądałam) i biorę się za Kive (ale praca ogranicza mój czas wolny T__T). Nie mniej KR zamierzam oglądać więc nie ma źle :D

Tak bardziej do tematu to witam na forum Nobutą i ryżem (a tobie to może lepiej sypnąć Haną i Onee-chan z Den-o xD).
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: rikli » 27 cze 2009

rikli pisze:też się zastanawiam... XD

a Ty to się lepiej nie udzielaj :P

fandom jest okropnie mały... XD

oglądaj koreę! ;_; i może spotkamy się na panelu na natconie? [o ile też mi się uda, ekhm... :P]
"and it is, because a few inches between two people is a few inches of reservations and rapidly dwindling airspace."
i ship boa with anyone
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 27 cze 2009

koji pisze:Słyszałem, że są fanki tutaj. Mieszkają nawet całkiem niedaleko mnie bo ponoć na TIMie mówiły o tym.

Nie sądziłam, że wieści o naszym "panelu" dotarły gdzieś dalej XD Na Balconie jak coś też będziemy mieć panel^^
Awatar użytkownika
Hotarubi
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Hotarubi » 29 cze 2009

To sie ja przyłączę do słów powitania, bo siem troche zagapiłam;p WITAJ, CZEŚĆ I CZOŁEM:):):)
"Narysowała pętlę i symbol wieczornej gwiazdy.Tajemny znak,klucz do świata basni.Jeśli zobaczysz taki znak,to świat ten jest bliżej ,niż sądzisz.Ale wejśc do niego to już zupełnie inna sprawa";) G.MASTERON

Wróć do „Kilka słów o sobie”