Niejaki Mazzi

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
mazzi
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Niejaki Mazzi

Postautor: mazzi » 03 lut 2006

Nie miałem okazji przedstawić się wcześniej, więc może nadrobie zaległości. Cześc, nazywam się Mazzi. Jestem człowiekiem. Oto kilka faktów na mój temat:

nie toleruje nietolerancji
nie lubie wykonywać czyichś poleceń
nie lubie prostakow
nie lubie podporzadkowywac sie
nie lubie przemocy
nie lubie zimy
nie lubie kiedy ktos zwraca mi uwage
nie lubie toniku
nie lubie rózowego
nie lubie smrodu petów w knajpach
nie lubie Mandaryny

a poza tym nie lubie też ....

Szpanerstwa i traktowania kogoś z góry, cwaniactwa, wyrachowania, fałszu, spotkań rodzinnych, koksowania na siłowniach i wiele innych rzeczy, o których z przyzwoitości nie wspomne.

Oczywiście istnieje kilka rzeczy, które lubie, ale zawsze możecie o nie zapytać :)

Interesuje się branżą elektronicznej rozrywki - pracuje w jednym z Polskich pism o grach wideo.

Kocham czytać. Zawsze pasjonowały mnie powieści grozy, która pozostaje bardzo niedocenianym gatunkiem literatury - cenię Stephena Kinga - kiedyś pewnie napiszę coś, ponad poziom mojego mistrza.

Kocham się bać i czuć rozchodzącą się po ciele adrenaline:)

Uwielbiam japońskie i koreańskie kino, seriale sci-fi i ogólnie szeroko pojętą kinematografię, która pożera masę mojego wolnego czasu. Mam też bzika na punkcie japońskich dram, co widać na załączonym obrazku.

Ćwiczę Taekwondo - uzależniłem się od katowania się na sali i oczyszczającego działania wysiłku fizycznego.

Jestem uzależniony od muzyki.

Z wykształcenia jestem polonistą, więc będe Was ścigał za każdą kropkę, przecinek, błąd ortograficzny, a w osobnym temacie stawiał pały za brak znajomości gramatyki.

Wierze w Boga, ale się strasznie nie lubimy. Nie mamy o czym ze sobą rozmawiac.

Angielski mam defaultowo pod kopułą. Uczyłem się również rosyjskiego i francuskiego. Nienawidze łaciny, ale niestety siedzi w głowie, choć całkowicie nieproszona. Gadam po starocerkiewnosłowiańsku. Serio. Teraz spełniam dawne marzenie i ucze się intensywnie japońskiego.

Jestem UFO. To efekt 10 lat szkół muzycznych (podstawowa i liceum) i przebywania w towarzystwie "artystów", co pozostawiło trwałe ślady. Grywam na puzonie i fortepianie (po wypadku na treningu niestety musiałem porzucić na zawsze granie ukochanego Bacha).

Większość moich prób kuchennych kończy się w najlepszym przypadku pożarem. Doskonale za to zamawiam pizze. Podobno jestem w tym dobry.

Najczęściej żyje w trybie nocnym a czasem nawet awaryjnym.

Nie gryze, czasem tylko warkne, ale poza tym jestem dość udomowiony. Chwilami tylko odezwie się dzika natura :)

Awatar użytkownika
Chuck Norris
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Re: Niejaki Mazzi

Postautor: Chuck Norris » 03 lut 2006

Welcome !
Coraz wiecej chlopow :wink: i bardzo dobrze.

mazzi pisze:Interesuje się branżą elektronicznej rozrywki - pracuje w jednym z Polskich pism o grach wideo.

Nie mow ze jestes TYM Mazzim z PSX Extreme?
Jesli nie jestes to sorka :)
In the eyes of a ranger,
The unsuspecting stranger,
Had better know the truth of wrong from right....
Awatar użytkownika
mazzi
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Tym samym.
Awatar użytkownika
Chuck Norris
Co to jest dorama? o_O
Kontaktowanie:

Postautor: Chuck Norris » 03 lut 2006

Cool! Tak myslalem ze to Ty:) Ja i VD jestesmy wiernymi czytelnikami PE od pierwszego numeru :lol:
Fajnie ze wpadles.

Pozdrawiam.

Chuck
In the eyes of a ranger,
The unsuspecting stranger,
Had better know the truth of wrong from right....
Awatar użytkownika
mazzi
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Dziewczyny zastawiły na mnie pułapkę na stronie D-Addicts i wpadłem w nią miesiąc temu. Związanego i zakneblowanego przetransportowały na to forum i już tak zostało :)
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 03 lut 2006

welcome
dlaczego tak późno?
Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Postautor: Mieczyslavv » 03 lut 2006

Witam na forum

Ciekawe co za pułapkę zastawily :D

Pozdrawim

PS. PE tez czytam, ale uwazam, ze kiedys bylo duzo lepsze
내일 저녁에 시간 있어요?
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 03 lut 2006

witam witam! :D
miło, że w końcu postanowiłeś się przywitać :)
i świetnie się składa, że jesteś polonistą :P jakoś nigdy nie potrafię
zaakceptować tych wszystkich 'byków' w necie... może dlatego, że jestem wzrokowcem i każdy 'byk' niezle daje mi po oczach :lol:
a co najsmutniejsze - sama ostatnio (mimo, że zawsze byłam świetna z ortografii) łapię się na tym, że zastanawiam się jak napisać pewne wyrazy :D
w każdym razie witam i mam nadzieję, że będziesz nam pisał dużo recek japońskich dram.. może nawet przekonasz się do koreańskich? :wink:

ps. też uwielbiam Stephena Kinga... wyjątkowo dobrze czytało mi się "worek kości" i "sklepik z marzeniami" (genialny pomysł) :D
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 03 lut 2006

witam witam duzo nie lubisz ^_^
Awatar użytkownika
mazzi
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Dopiero teraz się przywitałem, bo coś niekoleżeński strasznie jestem :) Tak na poważnie, to jestem dość zajęty ostatnio różnymi życiowymi sprawami i wolę w wolnej chwili napisać parę słów na ciekawszy temat (opisać dramę) niż rozwodzić się nad moją osobą :) Dziękuje za bardzo miłe przywitanie mnie i oczywiście możecie liczyć na moje opinie oraz wrażenia z oglądniętych dram.

allia: bardzo mi się spodobało twoje prywatne zaplecze WWW. Doskonała robota. Sam pragnę od dawna przenieść trochę siebie w świat internetu. Taka wirtualna wizytówka bardzo dzisiaj pomaga w kontaktach z innymi ludźmi. Podziwiam kunszt twoich stron.

Co do koreańskich dram ... wierze, że są bardzo intrygujące i ciekawe. Jednak kiedy mogę usprawiedliwić swoją fascynacje japońskimi serialami kwestiami języka, którego staram się nauczyć, ta sama argumentacja nie przejdzie w przypadku K-Drama. Nauczyłem się już tego, że w życiu nie można mieć wszystkiego. Wole więc poświęcić się kulturze Japonii i obserwowania codziennego życia mieszkańców KKW, co dają J-Doramy.

Wszystkim kobietom na forum przesyłam wielki Matsumoto Jun no kissu :* :)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 03 lut 2006

Dziewczyny zastawiły na mnie pułapkę na stronie D-Addicts i wpadłem w nią miesiąc temu. Związanego i zakneblowanego przetransportowały na to forum i już tak zostało

Jesteśmy aż tak niegbezpieczne?!^^ Co te dramy robią ze słabymi, niewinnymi kobietami :P
Awatar użytkownika
J.C.Van Damme

Postautor: J.C.Van Damme » 04 lut 2006

Przyłączam się do powitań :)
[/quote]Z wykształcenia jestem polonistą, więc będe Was ścigał za każdą kropkę, przecinek, błąd ortograficzny, a w osobnym temacie stawiał pały za brak znajomości gramatyki.
życzę więc miłej zabawy przy czytaniu moich postów ;P

Jednak kiedy mogę usprawiedliwić swoją fascynacje japońskimi serialami kwestiami języka

nom J.seriale są dobre do nauki :) dobre są też ich tv-show'y (Ai no apron,Nep.League)z tego drugiego można kilka kanji sobie utrwalic :)
Też się ucze Jap. ale jak na razieまだ まだ だね ;p
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 04 lut 2006

hoo, strasznie intrygujący ten twój post powitalny, bo co akapit, to postawiłabym pytanie, tylko czas mnie goni =.=;

Ćwiczę Taekwondo - uzależniłem się od katowania się na sali i oczyszczającego działania wysiłku fizycznego.

to potwierdzę, bo również kocham sport i często nawet muzyka czy ulubiony serial komediowy mi tak humoru i samopoczucia nie poprawia, jak jakiś wysiłek fizyczny ^__^.

a języków to znasz tyle, że wow... ja zazdroszczę strasznie, bo ja mam jakąś słabą głowę do zapamiętywania słówek, dlatego też narazie umiem tak w miarę tylko angielski [i polski ;)]. Ale tym starocerkiewnosłowiańskim mi zaimponowałeś i może zaświecę tu swoim ograniczeniem, ale pierwsze słyszę o takim języku xD. trudny? :P
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 04 lut 2006

Starocerkiewnosłowański...
^_^
Ile myśmy się nasłuchali o tym na wykładach z językoznawstwa...
Jak mnie to wtedy denerwowało...
A dzisiaj... nic tylko miłe wspomnienia^^
I kilka przykładów jeszcze pamiętam *_*
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 07 lut 2006

No wiesz, mi już się wydałeś taki sympatyczny, a tu nagle mówisz, ze nie lubisz różowego ;_;

Ale generalnie introduction bardzo, ale to bardzo ciekawe. Widzę, że interesująca osóbka z Ciebie ; )

Kinga też bardzo lubię ^^ Co prawda szczególnie za Mroczną Wieżę (choć nadal utknęłam na 3 tomie...) i Dolores Claiborne, ale nie spotkałam jeszcze książki jego autorstwa (ani opowiadania), które w taki, a nie inny sposób by mnie nie zainteresowało. Wyobraźnię to on ma... I o ile strachliwa jestem okropnie i boję się dosłownie wszystkiego, krzyczę w kinach i takie tam, to mimo wszystko bać się uwielbiam i nie rezygnuję z każdej okazji przestraszenia się, nawet, jeśli potem traumatyzuje mnie to na najbliższe kilka miesięcy xD

Podpisałabym się też pod zdaniami o bogu i muzyce ;)

I pamiętam, że coś jeszcze chciałam napisać, ale że już i tak się rozpisałąm, to może sobie daruję... Nic to. Miło mi :>
II my LJ II my blog II

Wróć do „Kilka słów o sobie”