Witam ^^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Witam ^^

Postautor: Mila » 12 lip 2009

Jestem Mila, we wrześniu stuknie mi 19 lat, kocham mangi i anime i od niedawna pałam wielką miłością do japońskich dram. Uwielbiam, uwielbiam Ikute Tome *.* Hana-Kimi sni mi się po nocach!!
Niestety jestem jeszcze początkująca i niewiele wiem o świecie dram i o aktorach w nich grających. :oops: Uwielbiam KAT-TUN, choć jeszcze do końca nie rozróżniam jego członków XD Ponadto pałam wielką miłością do Pierrota XD

Liczę na owocną współpracę, proszę zaopiekujcie się mną <głęboki ukłon>

Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 12 lip 2009

Witam, rówieśnicę (tuż po maturze? xD)

Niestety jestem jeszcze początkująca i niewiele wiem o świecie dram i o aktorach w nich grających. Embarassed

Pobędziesz trochę z nami i od razu Ci się wszystko rozjaśni ^^ *chyba, że nie wytrzymasz presji i uciekniesz z krzykiem *xD

Japonia, Japonia....A jakie doramy jeszcze oglądałaś? ^^ W ogóle to.... zapraszam do Korei xD

Liczę na owocną współpracę, proszę zaopiekujcie się mną <głęboki ukłon>

da się załatwić ;)

Faaajny avatar - Goong czy mi się tylko wydaje ? :D

Anyway, witaj jeszcze raz, pisz dużo i zostań jak najdłużej ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Mój avatar to vampire knight XD
Tak, nareszcie mam za sobą lieum! Teraz tylko czekam, abym mogła nazywac siebie studentką XD
Nie martw się, nie ucieknę, ciekawe tyko, czy Wy ze mną wytrzymacie, ostrzegam, nie wszystko ze mną w porządku :P
Oglądałam Hana-Kimi, jestem w trakcie Majo Saiban i Nobuty. Niewiele :oops: Ale mam długie wakacje to nadrobię :P
A co polecasz z Korei? Bo szczerze mówiąc, nie orientuję się tak dobrze, co jest godnego uwagi i od czego najlepiej zacząć :p
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 12 lip 2009

To teraz ja powitam ;) Formułką oklepaną jak zawsze Nobutą i Ryżem, niech Tamaki będzie z Tobą (a Kyouya i Hikaru ze mną).

W każdym razie baw się dobrze, oglądaj dramki i na pewno szybko się wkręcisz :D

Jeżeli chodzi o KAT-TUN to bardziej od ich twórczości lubię ich samych :) I też na początku nie rozróżniałam xD (a oni tacy różni są od siebie jak na ironię). Rozróżniam już członków NEWS i póki co zaczynam rozróżniać członków Arashi (oprócz Ohno i MatsuJuna xD). Więc jesteś na dobrej drodze xD

edit: Przepraszam za nadużycie słowa i pochodnych od ROZRÓŻNIAĆ ;)
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 12 lip 2009

Mój avatar to vampire knight xd2

Raaacja :roll: Podobna kreska xP

Tak, nareszcie mam za sobą lieum! Teraz tylko czekam, abym mogła nazywac siebie studentką xd2

A gdzie składasz papiery? ^^^

A co polecasz z Korei? Bo szczerze mówiąc, nie orientuję się tak dobrze, co jest godnego uwagi i od czego najlepiej zacząć :p

Hmmm zawsze mam dylemat co polecić komuś, kto nigdy nic koreańskiego nie widział i żeby się nie zniechęcił xP Ale.... myślę, że jak trafisz na japońską Hana Yori Dango, odpowiedź sama do Ciebie przyjdzie co trzeba obejrzeć next xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Ach od Tamakiego wolę Kaoru i Kyouye, może się nim podzielimy? :P
Taki mam własnie zamiar, może polecicie mi coś co musze, ale to musze obejrzeć XD
Z NEWS też mam problem :P Choc muzycznie bardziej mi KAT-TUN odpowiadają. Mnie na początku bardziej interesowała muzyka, jak zaczynałam przygodę z muzyką japońską zobaczyłam parę fotek visual kei i się przestraszyłam, do tej pory nie oglądałam fotek Pierota, choc ich muzyke uwielbiam! XD Dlatego, aż do teraz nie interesowało mnie nic poza muzyką XD Chyba piszę mało zrozumiale, ale zawsze tak mam w nocy i po coli XD
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Margotka » 12 lip 2009

Z takich co są takimi koniecznymi must-see to właściwie z Japonii chyba Hana Kimi, Nobuta i właśnie Hana yori Dango. Trzy dramy z największą ilością fanów :D Czyli przed Tobą jeszcze tylko Hyd z tych trzech :) A to naprawdę fajna i wciągająca dramka, która u mnie sprawiła, że wciągnęłam się na amen w j-dramy xPP

A z koreańskich to zawsze i niezmiennie polecam Goonga, chociaż wydaje mi się, że na początek lepsze byłyby albo Full House, albo Coffee Prince XD

I witam, tak w ogóle :wink:
[color=indigo]Currently watching:[/color]
[size=75]Chuno (ep21)
God of study (ep12)
IRIS (ep14)
Smile, you (ep28)
ToGetHer (ep4)
You're Beautiful (ep10)[/size]
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Ja wybieram się na Politechnike Radomską na filologię polską ze specjalnością bohemistyka, czy jakos tak, czeski, słowacki i te sprawy :P Kiedys marzyła mi się japonistyka, ale to było już tak dawno temu :P

Do HYD też się własnie przymierzam, bo dużo dobrego o tym słyszałam :P Długie to to jest? Bo musze sobie dobrze rozplanować nocne oglądanie :P Goong też miałam na liście, ale trochę dalej, moim priorytetem było obejrzenie wszystkiego z Ikuto, ale plan i tak mi się rozsypał :P Więc muszę ułożyć nową listę dram do obejrzenia :P
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Mila pisze:Ach od Tamakiego wolę Kaoru i Kyouye, może się nim podzielimy? :P

Kaoru jest Twój <oddaje z ciężkim sercem chociaż wcześniej o nim nawet nie wspomniała> Ale Kyouyi nie oddam :D

A HYD...pierwszy sezon ma 9 odcinków a drugi (chyba) 11 więc nie jest to długie jak na mój gust ;) Na pewno szybko zlatuje i warto obejrzeć :D
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Chlip Chlip Kyouyia chlip chlip :p

Czyli innymi słowy poświęcę dwie nocki i będę miała obejrzaną serię :P he he tylko co potem XD
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Lubisz Hana Kimi? :D To polecam Atashinchi no Danshi. To jest w stylu : takie głupie że aż śmieszne. Naprawdę. No i Yamamoto Yusuke tam gra <3 (gościu od aury w HK bo pewnie z nazwiska nie kojarzysz).

A jak chcesz sobie popłakać i zużyć 100 chusteczek to polecam Koizore :) Osobiście uwielbiam tą dramę. I krótka jest, tylko 6 odcinków. Ale ja musiałam oglądać z przerwami na smarkanie ;P

BTW ciesz się z Kaoru a nie płacz po Kyouyi ;) (nie wiem jak się to odmienia)
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Chlip chlip tyle, ze Kaoru nie ma takich cudownych okularów :P

Też właśnie myślałam o tej dramie, tam gra Maki. O ile dobrze kojarzę. :p O Koizore nie słyszałam, a tak w przybliżeniu o czym to? Hmmm wzruszające... To dobrze będę mogła wyróbować swoje nieczułe serce, które ostatnimi czasy w ogóle się nie wzrusza, jakas znieczulica mnie dopadła. :P
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

W AnD gra Maki, a i owszem, chociaż na nią nie zwracałabym szczególnej uwagi tylko na ciastkowych chłopaków w saunie ;) A i w żółtych ręcznikach. Mówię Ci fajna sprawa ;]

A Koizora...jakby to powiedzieć żeby nie spalić zakończenia xD Jest to historia o dwójce nastolatków którzy się w sobie zakochują i stopniowo spotykają ich wszystkie nieszczęścia świata (to tak w skrócie). Ale według mnie bardzo fajne ;) (zapytaj reszty dziewczyn :P)
Awatar użytkownika
Mila
Oglądam regularnie xD

Postautor: Mila » 13 lip 2009

Wszystkie nieszczęścia świata? Brzmi ciekawie :P Najwyżej mój Syriusz posłuży mi za chusteczkę zamiast siedzieć mi na głowie ^^

No tak, kto by na nią zwracał uwagę skoro tam występuje tylu przystojniaków XD Ach... miodzio ^^
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 13 lip 2009

Hmmm, to ja również witam^^ Jako ze niewiele widziałaś z japońskich jeszcze produkcji pewnie będzie cie łatwiej nawrócić na koreańska stronę mocy, ja się jeszcze przełamuję ale na dobrej drodze jestem:)
A z rzeczy do polecenia ja dodam jeszcze Konkatsu! - ale to specyficzna drama i nie jest wypełniona ciasteczkami wiec co kto lubi;p

Wróć do „Kilka słów o sobie”