Ohayo!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Ilta
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Ilta » 15 lip 2009

Azzel pisze:Aaaa, widzę kogoś z Wrocka <raaaadoooość^^> Witam witam zostańcież z nami byle jak najdłużej:D Jacyś już ulubieńcy już są?, bądź co też obejrzałaś jak dotąd?^^
Jak dotąd to obejrzałam Hana Kimi wersje japońską i tajwańską, Romantic Princess i jestem w trakcie Tokyo Juliet :D i jak na razie to moimi ulubieńcami są: Shun Oguri(wasz Ogórek jak się nie mylę:D), Hiro Mizushima no i oczywiście Wu Chun :P

Awatar użytkownika
Ilta
Co to jest dorama? o_O

Soy pisze:Witam, koleżankę ;)

Jeśli interesujesz się Japonią to muzyka chyba wchodzi do tego zainteresowanie, no nie? No to których wykonawców faworyzujesz? ;>
Tak ogólnie to nie mam ulubionego zespołu(mało tez ich znam), bo jak dotąd to słuchałam pojedynczych piosenek z anime no, a teraz dochodzą z dram :D
Awatar użytkownika
Soy
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Soy » 15 lip 2009

Ilta pisze:
Soy pisze:Witam, koleżankę ;)

Jeśli interesujesz się Japonią to muzyka chyba wchodzi do tego zainteresowanie, no nie? No to których wykonawców faworyzujesz? ;>
Tak ogólnie to nie mam ulubionego zespołu(mało tez ich znam), bo jak dotąd to słuchałam pojedynczych piosenek z anime no, a teraz dochodzą z dram :D
A to takie buty. A to ja ci polecam KAT-TUN, mój faworyt w jmusic ^^
Awatar użytkownika
Ilta
Co to jest dorama? o_O

Soy pisze:
Ilta pisze:
A to takie buty. A to ja ci polecam KAT-TUN, mój faworyt w jmusic ^^
Właśnie sobie przesłucham kilka piosenek i muszę przyznać, że są dosyć dobrzy nawet maja w kilku piosenkach trochę mocniejszych dźwięków za co już maja u mnie dużego plusa :D
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 15 lip 2009

Hmmm, a jakie to mocne dźwięki lubisz?^^
Swoją drogą nigdy bym się po sobie spodziewała ale polecam Koreę normalnie i That Foll'a oraz Queen of Housewives (właśnie po 2 nowo przetłumaczonych epach jestem więc mi się faza załączyła:D) no a z dżapońskich produkcji to cały czas Konkatsu polecam:) Mam nadzieje że ktoś jeszcze się zabierze w końcu za te dramki bo warto xD
Awatar użytkownika
Ilta
Co to jest dorama? o_O

Głownie to słucham rocka i metalu,a zespołów nie wymienię, bo nie są japońskie i mnie jeszcze wyrzucicie z forum :D :D
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Post autor: sweetluluby » 15 lip 2009

Ja teraz właśnie jestem na 10 epie That Foola i też polecam jak najserdeczniej, chociaż z tych nowszych to zdecydowanie Bittersweet Life i Slingshot :tak:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Ajtam chyba w przedstawieniu to nikt się nie czepi, ale parę dżapońskich mocniejszych zespołów znam jakby cię interesowało^^
Awatar użytkownika
Ilta
Co to jest dorama? o_O

Mam nadzieje, że wystarczy mi życia aby obejrzeć to wszystko co mi polecacie, bo jak nie to od dzisiaj nie odchodzę od komputera :D

Głownie to słucham : Nightwish, Sonata Arctica i Apocaliptyca. A co do japońskich zespołów to bardzo poproszę o ich nazwy, bo jak na razie to znam tylko kilka piosenek(można je na palcach policzyć) :P
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Nam starczyło na to to tobie też starczy^^ Z moich ulubionych to Envy i Heaven in her arms, jeszcze byłam na koncercie jednego zespołu całkiem fajnego zespołu dżapońskiego ale dotąd nie pamiętam jak sie zwał, jak mi co przyjdzie na myśl to dam znać ale nie wiem czy spodoba ci się akurat mjuzik tego typu;p
A Sonata to dobre czasy mego gim/liceum^^ Apocaliptyce z dawniejszych płyt też bardzo lubiłam:)
ODPOWIEDZ