Witam!

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Luffy
Co to jest dorama? o_O

Witam!

Post autor: Luffy » 24 lip 2009

Witam serdecznie :) Dramy jakoś specjalnie mnie nie inetersują ale zauważyłem, że jest tu też dużo miłośników k-popu a nie znam innych polskich stron, które by się tym zajmowały. :) Oprócz k-popu uwielbiam koreańskie programy telewizyjne jak Family Outing, 1N2D, Infinity Challange, nie wspominając o zakończonych już X-men i Loveletter i wiele wiele innych. Myśle że Koreanczycy mają niezwykłe szczęscie posiadając tak wspaniałe gwiazdy i zabawny przemysł rozrywkowy.

Co do muzyki to uwielbiam SNSD, Wonder Girls ogólnie wszystkie girls-bandy :) Niezwykle pozytywną muzyke tworzą. Oprócz tego Super Junior (Shindong, Kangin i Leeteuk są genialni ^^ ), Beak Ji Young, Son Dambi, Lee Hyori, Boa, Kin Jong Kook... hm jakbym miał wszystkich ulubionych wymienić to zajęłoby to dużo czasu..

Tak więc witam wszystkich i cieszę się, że jest więcej osób z zainteresowaniami podobnymi do moich. :D

Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 24 lip 2009

ja co prawda jestem w bardziej japońskich klimatach, ale i tak witam serdecznie. ^^
Awatar użytkownika
rikli
Doramowy maniak

Post autor: rikli » 24 lip 2009

no jak korea to ja witam witam serdecznie ;d też kocham snsd chociażby <3 :D
miłej zabawy~!
Awatar użytkownika
Luffy
Co to jest dorama? o_O

Oczywiście japońskimi sprawami też sie interesuję :) Od kilku już lat oglądam anime, czytam troche mangi. Również słucham troche j-rocka (X-Japan, L'arc en ciel, Gackt), j-popu (Azumi Harusaki, Utada Hikaru).

Oprócz tego mam fioła na punkcie Queen i ogólnie starego rocka :)
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Post autor: sweetluluby » 24 lip 2009

Witam serdecznie i Życzę miłej zabawy! :hug: :hug: :hug:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 24 lip 2009

Witam:) mimo ze zupełnie nie znam się w tych klimatach xp
Awatar użytkownika
Soy
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Soy » 24 lip 2009

Witam ;)

Widzę, że miłośniczka kpopu z ciebie - już cię lubię! ;D

FO i 1N2D ubóstwiam. Chociaż z FO zrobiłam sobie przerwę, boję się oglądać odcinki z nowymi członkami ;x

Życzę miłej zabawy na forum :>
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 24 lip 2009

Kibou pisze:ja co prawda jestem w bardziej japońskich klimatach, ale i tak witam serdecznie. ^^
So so, sore sore...tzn. ja się podpisuje i witam mimo wszystko ryżem i Nobutą hai hai, okey okey xD
Awatar użytkownika
Luffy
Co to jest dorama? o_O

Soy pisze:Witam ;)

Widzę, że miłośniczka
Miłośnik ze mnie chciałbym tylko sprostować :) Zauważyłem właśnie, że forum raczej jest zdominowane przez płeć piękniejszą, ale jak ostatnio sprawdzałem byłem jeszcze facetem :)

Skoro to forum poświęcone głównie dramom to mógłby ktoś coś polecić dla nowicjusza? Jakieś warte obejrzenia k/j-dramy.
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 24 lip 2009

Luffy pisze:Skoro to forum poświęcone głównie dramom to mógłby ktoś coś polecić dla nowicjusza? Jakieś warte obejrzenia k/j-dramy.
Etto....to chyba najlepiej zacząć od Nobuta wo Produce ;) osobiście polecam Bloody Monday, Ikebokuro West Gate Park i RESCUE
Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Margotka » 24 lip 2009

Witam serdecznie :D

Chłopak! Mamy tu na forum mało innej płci niż piękna :D

A co do dram to chyba typowo romantyczne komedie romantyczne odpadają, czy też mogą być?
Osobiście uważam, że Ikebukuro West Gate Park to rzeczywiście dobra drama dla mężczyzn (dla kobiet też xPP), bo jest teoretycznie skierowana do obu płci, a nie tylko dziewczyn :D

A z k-dram może The Devil? Naprawdę świetna drama, taka trochę suspense-mystery ^^
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 25 lip 2009

Avalia pisze:
Luffy pisze:Skoro to forum poświęcone głównie dramom to mógłby ktoś coś polecić dla nowicjusza? Jakieś warte obejrzenia k/j-dramy.
Etto....to chyba najlepiej zacząć od Nobuta wo Produce ;) osobiście polecam Bloody Monday, Ikebokuro West Gate Park i RESCUE
tak, tak, Bloody Monday, Rescue... Majo Saiban jeszcze!
i Atashinchi no Danshi jeśli lubisz baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo, bardzo absurdalny humor. ;D
i Buzzer Beat. co prawda są dopiero dwa epy, ale ćśśś, ja polecam bo mi się spodobała. ^^
zależy co lubisz, bo z każdego gatunku dałoby się polecić najlepsze ^^
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 25 lip 2009

Witam serdecznie, a jakże! ;)
ODPOWIEDZ