heloł

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anyanka
Co to jest dorama? o_O

heloł

Post autor: anyanka » 07 sie 2009

Zacznę od tego, że nie wychodzi mi nigdy pisanie o sobie i mam tremę mimo, że medium jest net:P No ale do rzeczy:] Mam 23 lata a dramy oglądam od mniej więcej dwóch lat (zaczęłam przypadkiem, chciałam znaleźć na necie HYD anime a zamiast tego natknęłam się na dramę i...zakochałam się od pierwszego odcinka:)). Preferuję produkcje japońskie choć tajwańską też nie pogardzę jeśli gra tam Mike He:D Z koreańskich oglądałam tylko My Girl i to nie całą bo zaczęła mi się dłużyć i straciłam cierpliwość.

Awatar użytkownika
Margotka
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Margotka » 07 sie 2009

Już Cię lubię za Twój komentarz odnośnie Kimi wa petto :D

Patrząc na datę rejestracji - wróciłaś na doki po dłuuugiej przerwie, więc miejmy nadzieję, że tym razem się zaaklimatyzujesz i zostaniesz dłużej :)

Może akurat nie ja powinnam to robić, ale po tym co napisałaś czuję się w obowiązku zachęcić do koreańskich produkcji, bo naprawdę obejrzałam ich nie tak wiele, a jednak większość podobała mi się bardzo bardzo. My girl ma wielu zwolenników, ale mi się np niezbyt podobała i na pewno nie zachęciłaby mnie do k-dram gdybym oglądała ją jako pierwszą. Ostatnio widziałam sporo świetnych k-dram, a i aktualnie oglądam naprawdę fajną (o ile mi tego nie popsują, bo nie doszłam nawet do połowy).

I też uważam, że WWL było duuużo lepsze od DBY ;)
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Post autor: kye.chwan » 08 sie 2009

A witaj-witaj^^v
Ja tam bede zachecac do japonskiej strony mocy?
Po ikonce i komentarzu o LastFriends widze ze przybyla fanka Ryo chana, super :) Nie powinnysmy miec wiec problemow z dogadaniem sie, huh? ☆
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 08 sie 2009

Ja również witam ;) Właśnie tak czekałam aż tu coś napiszesz o sobie, bo komentarze czytało się całkiem przyjemnie ^^^

Co do My girl to fakt, drama nie jest ideałem. Ja akurat mam do niej słabość i ogromny sentyment, ale faktycznie nie jestem pewna czy jest to dobry materiał na pierwszy kontakt kdramami ^^^ Więc nie zrażaj się tak mocno tym jednym niewypałem bo jest naprawdę wiele fajnych dram ;)

Tak więc, jako, że już polubiłam Twoje komentarze pisz ich jak najwięcej i... oczywiście życzę miłego pobytu na forum ;)
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 08 sie 2009

Późno bo późno ale witam również!
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Post autor: sweetluluby » 08 sie 2009

Heloł gerl! :wink:
Miło,że jesteś i jak zwykle namawiam do przekonania się do kimchich!!!
Na pewno znajdziesz w końcu coś dla siebie :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 09 sie 2009

Witam, witam.
Wiesz co dobre ^_^ kimi wa petto rulez!
Awatar użytkownika
Avalia
Przyklejony do ekranu

Post autor: Avalia » 09 sie 2009

Ja też witam na forum ^o^ baw się z nami dobrze i pisz dużo :D