*wstaw oryginalne powitanie*

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 29 wrz 2009

Ja tam Juna też ani nie kocham, ani nie nienawidzę...Po prostu go lubię bo zabawnym jest ;)

Awatar użytkownika
Sessho
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Sessho » 29 wrz 2009

Ja też wielką fanką Juna bym się nie nazwała, ale lubię go ^^
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 29 wrz 2009

Devi pisze:Bo najlepiej się kocha 'pomimo' xP
xD ofkors.. jak juz sie dojdzie do tego ze ten obiekt uwielbienia w ogole posiada jakiekolwiek wady xD
margot. pisze:lol.. to ty chyba nie widziałaś naprawdę chudych osób. On jak na Azjatę jest w normie XD u nich prawie wszyscy tacy są ^^
no nie wiem.. u niego mi sie to jakos strasznie w oczy rzuca.. Shun czy Yamapi dla porownania nie sa tacy mega chudziaści jak on. są szczupli,ale nie wklęśli.. [choć Shun jest.. ale to juz inna historia..]

no to dobra.. 3 grupy xD
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu

Post autor: Dwukwiat » 30 wrz 2009

Sessho pisze:Ach, Jun i jego starania~ Jeśli chodzi o jego sposób eksponowania seksapilu, to mnie zawsze będzie rozwalać ta AMV-ka - to niezwykłe (i przerażające, a sam Jun dość obleśny) jak idealnie jego ruchy pasują do tej piosenki XD (Od 19-tej sekundy)
Aaaaaaa! nie zabijaj mnie! XDDD Jun w moich oczach ostatnio znów urósł po nocnych sesjach G no Arashi, a ty mi tu jego seksi densem zapodałaś *umarła na powrót*

Ja też chyba, za żadnym klubem się nie opowiem, jako, że tylko na koncertach mam ten odruch na jego widok "weź stąd wyjdź" XD Tak to go bardzo lubie, nawet jakoś tak coraz bardziej (kurde juz mi nikt do nielubienia w Araszach nie zostal XDD)
ODPOWIEDZ