Witam~

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Nori-chan
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Witam~

Postautor: Nori-chan » 04 paź 2009

Witam! Jestem Nori ^^ albo Noriś jak kto woli XD ^^. I jestem dumną zaoczną studentką kulturoznawstwa dalekiego wschodu.

W Azję zostałam wciągnięta już kilka lat temu i tak to zamiłowanie pozostało :) Zaczęło się oczywiście od Japonii ale ostatnio poszerzyłam swój zakres i moje serce utknęło w Korei na dobre :oops:

Jeśli chodzi o muzykę to oczywiście j-pop i k-pop. No i oczywiście filmy i seriale zarówno koreańskie jak i japońskie. Nie obejrzałam może za wiele bo nie zawsze czas pozwala ale jak tylko mam chwilkę to oglądam :twisted:

Na koniec jeszcze dodam że zostałam tu zaproszona przez:
:arrow: daydreamer4 którą serdecznie z tego miejsca pozdrawiam i ściskam <33

Niom to chyba tyle narazie :roll:
<3

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 paź 2009

ehh następna koreanka xD japonski team sie nam ogranicza xD witam serdecznie.. jak to było.. ryżem i Nobutą xD enjoy it here!
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 04 paź 2009

Noriś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <ściska> O jak się cieszę, że trafiłaś do nas ^^

No to baw się dobrze, pisz jak najwięcej i zostań jak najdłużej :D
Wszystko u nas dozwolone, piski krzyki i inne zejścia ^^^ - a jak będzie Ci mało to sobie jeszcze na żywo pofazujemy :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 04 paź 2009

Lol xD Witam^^ Chyba dla równowagi postaram się zostać po japońskiej stronie mocy;) <ale może być ciężko> Widzę ze wirus Korea szaleje xD
Awatar użytkownika
Eggie
Doramowy maniak

Postautor: Eggie » 04 paź 2009

Ja twardo nogami w Japonii ale sercem na Tajwanie :D

Witamy!
www.annyeongtozamalo.wordpress.com
Awatar użytkownika
kye.chwan
Doramowy maniak

Postautor: kye.chwan » 04 paź 2009

Witaj witaj!
Moze jeszcze zdarzy Ci sie powrocic choc na chwile do Japonii i spotkamy sie na radosnym fangirlowaniu ;p Baw sie dobrze na forum^^v
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 04 paź 2009

hellou~ <3
ryżem i Nobutą. ^^
a co już oglądałaś, Noriś? ^^

offtop.
Azzel pisze:Widzę ze wirus Korea szaleje xD

oj taaak... xP
Obrazek
Awatar użytkownika
Nori-chan
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Postautor: Nori-chan » 04 paź 2009

Tak dla sprostowania -> ja nadal kocham Japonię :oops: to chyba nie uleczalne. Ona zawsze pozostanie głęboko we mnie i żadną dram japońską nie pogardzę :oops:

evelinux :arrow: dziękuję <3

Azzel :arrow: Wirus hehe ładnie powiedziane XD to prawie jak świńska grypa :lol:

daydreamer4 :arrow: Postaram się :twisted: nom ja często wydaje z siebie nie kontrolowane odgłosy więc jęków może być sporo :oops: Hehe faza na żywo jest najlepsza XD <3

Eggie :arrow: W Tajwanie nie zanurzyłam jeszcze żadnego swojego odnóża ale kto wie może kiedyś <3

kye.chwan :arrow: Dzięki a do Japonii wrócę bardzo chętnie a na wspólne fangirlowanie zawsze jestem chętna xD :twisted:

Kibou :arrow: Nom nie wiele tego jest jak na razie.. ale głównie japońskich jak na razie... tak z kilka może wymienię to np. : Hana Yori Dango, 1 Litre of Tears, Gokusen, Gokusen 2, Hana Kimi, Kimi wa Petto, One Pound Gospel, itd..
z koreańskich hmm... np. Bad Love, Legend.
Do tego jeszcze jakiś film czasem się trafi ale to rzadziej raczej.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 04 paź 2009

Nori-chan pisze:Eggie :arrow: W Tajwanie nie zanurzyłam jeszcze żadnego swojego odnóża ale kto wie może kiedyś <3

a warto, warto, Nori-chan xD Tajwan też jest fajny <3 a najfajniejszy w tajwanie jest Mike xD xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 04 paź 2009

Ja również witam ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 05 paź 2009

Witam Nori-chan!!!
I cieszę się, ze jesteś surferką po bezbrzeżnym oceanie miłości do Korei!!!
Baw sie tu z nami dobrze!!! :hug: :hearts:
Tsukush
Przyklejony do ekranu

Postautor: Tsukush » 05 paź 2009

Witam witam! standardowo Ryżem i Nobutą xD widzę w Twojej kolekcji dram, że jeszcze na nia nie natrafilas.... a ja zadam nietypowe pytanie , jak na studiach? Bo podoba mi sie Twoj kierunek xD :p
Awatar użytkownika
Dwukwiat
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: Dwukwiat » 05 paź 2009

O, witam studentkę naszego boskiego kierunku XD Znaczy no, ja na dziennych akurat, ale wsio jedno :D
I nie porzucaj Japonii na dobre ;)
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 06 paź 2009

Nori-chan a ty przypadkiem nie studiujesz to co day czyli Cywilizację dalekowschodnie? Czy to co my kulturoznawstwo dalekowschodnie? Nazwa podobna, ale to są dwie rożne rzeczy ^^
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 06 paź 2009

Tak ^^ Noriś jest ze mną na studiach - strasznie poplątane jest to kulturoznawstwo na UJ.
Żeby już nie było wątpliwości nasz kierunek nazywa sie: Kulturoznawstwo: Cywwilizacje Dalekiego Wschodu na wydziale Filologii Orientalnej. No właśnie ja nie do końca zdaje sobie sprawę jakie są różnice między tymi kierunkami - u Was jeśli dobrze zrozumiałam bierzecie pod uwagę cały Daleki Wschód czyli Chiny, Japonia, Indie itd., tak? No i macie lektoraty jęzkowe do wyboru. U nas zajmujemy sie głównie Japonią i japońskim - ale mamy też Historię Chin i na 3 roku (prawdopodobnie) będziemy mieli podstawy języka chińskiego. W piatek pierwsze zajęcia (z japońskiego) postaram sie zdac relację^^
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”