Lepiej późno, niż później ^^

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Lepiej późno, niż później ^^

Post autor: DSakura » 04 paź 2009

Ehehe...
Jestem na tym forum od jakiegoś miesiąca (zarejestrowana - bo wchodzę tu już od zamierzchłych czasów xd) i jakoś cały czas nie mogłam się zebrać do napisania czegoś o sobie. No, ale niech będzie ^^

Wszystko, co azjatyckie wzięło mi się od mangi i anime - jakieś trzy lata temu - a później stwierdziłam: "no dobra, obejrzyjmy jakąś dramę" ^^ Zaczęło się od Devil Beside You i na początku oglądałam sporadycznie. Baaardzo sporadycznie. Później miałam małą przerwę, aż w ostatnie wakacje... =_=
Tak, teraz jestem uzależniona, tak, jak Wy xP Szkoda, że trafiło mi się to akurat w klasie maturalnej, ale cóż ;]

Jeśli chodzi o... eee, pochodzenie, to raczej wolę japońskie ^^ Najbardziej ambitne, jeśli można użyć takiego słowa w odniesieniu do dramy... ^^' Tajwańskie też nie są złe, aczkolwiek... Zazwyczaj głupawe. Koreańskie obejrzałam do tej pory tylko dwie, więc się nie wypowiem ^^

Żeby nie przedłużać, moje ulubione: Atashinchi no Danshi i Miss no Good.

Yoroshiku, itd, itd ^^

Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 04 paź 2009

x_x hehe.. no to oficjalnie.. WITOJ W NOSZYCH PROGACH xD

nareszcie ktos kto wspomoże naszą japonską stronę mocy xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 04 paź 2009

Oficjalnie również witaj^^ No i japońska moc trochę się odradza^^
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 05 paź 2009

Japan Power Enter! XD

Witaj dziołszko i bawta się dobrze i piszta wiele :D i kochajcie Japonię :D
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Post autor: sweetluluby » 05 paź 2009

Witaj, witaj!!!
DSakura
Baw się tu dobrze, chociaż jeszcze nie wiesz, że Korea jest fajna... :wink: :twisted:
Mam nadzieję, że spróbujesz jej troszkę więcej...
A maturą się nie martw, będzie dobrze!!! Oglądanie dram rozwija....ekhm, tylko jeszcze nie wiem, co, ale na pewno rozwija.... :hug: :jump: :hearts:
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Tak Lulu, od roku jestem coraz głupsza xD
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 05 paź 2009

Czuję się przywitana ^^
sweetluluby pisze:A maturą się nie martw, będzie dobrze!!! Oglądanie dram rozwija....ekhm, tylko jeszcze nie wiem, co, ale na pewno rozwija.... :hug: :jump: :hearts:

Powiedzmy... rozwija tolerancję na wszelkiego rodzaju języki ^^ Myślałam, że po chińskim nie usłyszę już nic dziwniejszego, a tu włączam My Girl i słyszę Gul-gul-guul-ggg-kkk-sarang xD' I kiedy już stwierdziłam, że po koreańskim to już nic, ale absolutnie nic mnie nie zaskoczy, obejrzałam teledysk Golf & Mike (tajskich... tajlandzkich... no, piosenkarzy z Tajlandii ^^') i dotarło do mnie, że jednak się myliłam ^^ Co mnie jeszcze spotka? Wietnamski? xD

No i tak, oczywiście, mam zamiar się rozwijać we wszystkich kierunkach, także jakby Wam się chciało, możecie mi coś śmiało polecić ^^
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Post autor: Kibou » 05 paź 2009

ryżem i Nobutą~ <3
Atashinchi no Danshi jest boskie. ;DD
ale korea i tak cię przyciągnie. (mówi na podstawie własnych doświadczeń xD)
w ogóle, zostań z nami i kochaj doki xP
DSakura pisze:a tu włączam My Girl i słyszę Gul-gul-guul-ggg-kkk-sarang xD'
hahaha xDD
lovegood pisze:Tak Lulu, od roku jestem coraz głupsza xD
ja też xPP
aleeeeee, załóżmy, że jak oglądasz in inglisz to rozwijasz język angielski. (tak Kibou mówi rodzicom, jak sapią, że ogląda dramy xD)
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

A wiesz Kibou że ja też? xD
Ale serio mój tata nawet sam mnie chwali :D Jak wejdzie do pokoju a akurat coś z inglisz sub leci to jest dumny że to rozumiem xD
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Post autor: akire » 06 paź 2009

lovegood pisze:A wiesz Kibou że ja też? xD
Ale serio mój tata nawet sam mnie chwali :D Jak wejdzie do pokoju a akurat coś z inglisz sub leci to jest dumny że to rozumiem xD
ja tam mam mam chwyt pt. "wszystko może się w życiu przydać, nawet japoński, w końcu tyle lat życia przede mną i nigdy nic nie wiadomo" XD chociaż że angielski też się tłumaczę.

btw, witam też, choć ja tu nówka ;D
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 06 paź 2009

Kibou pisze:załóżmy, że jak oglądasz in inglisz to rozwijasz język angielski. (tak Kibou mówi rodzicom, jak sapią, że ogląda dramy xd)

Taak... xD Ostatnio moja koleżanka, miłośniczka mangi i anime, a teraz także dram xD stwierdziła, że zdaje tylko podstawową maturę z agnielskiego, bo z rozszerzoną nie da sobie rady. Ja na to: "No co ty, przecież oglądasz anime po angielsku!". A ona wtedy w jednym zdaniu ujawniła całą hipokryzję naszej zasłony dymnej: "No co ty, taki angielski w anime... =_=". Pocieszające, nie? xD
ODPOWIEDZ