Huuh~ No, ohayo, wkońcu xD

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Huuh~ No, ohayo, wkońcu xD

Postautor: KiAnka » 16 paź 2009

gomen że tak późno, ale działają na mnie jakieś bliżej nieokreślone siły odpychające mnie od tego typu działów^^ jeszcze raz gomen, ne?^^

No więc jestem Ania i jestem z niewielkiego miasteczka w pobliżu Wrocławia. W grudniu skończę 15 lat~ ^^v
W dramach siedzę od coś-około-czerwca tego roku. I naprawdę jeszcze niezbyt wiele o tym wiem, ale staram się rozwijac tak szybko jak mogę^^

Uwielbiam Jpop, kocham NEWS, K8 i przekonuję się do Kat-tun (aczkolwiek Kame i Jina baardzo lubię.^^)

Bardzo lubię rysowac, ale na moje nieszczęście potrafię tylko mangę =.=

A moim najjj marzeniem jest wyjechac do Japonii~ yay.^^

hyyh... nie wiem co jeszcze napisac xD jak mi coś przyjdzie do głowy to dopiszę.^^

ah, PS. mój nick nie ma NIC wspólnego z niedorośniętymi żabami XD

Aaa, kotki dwa, szarobure obydwa...

World is beautiful so everyone shut up and be happy!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Re: Huuh~ No, ohayo, wkońcu xD

Postautor: evelinux » 16 paź 2009

KiAnka pisze:W dramach siedzę od coś-około-czerwca tego roku. I naprawdę jeszcze niezbyt wiele o tym wiem, ale staram się rozwijac tak szybko jak mogę^^

hehe z kazda drama czlowiek sie uczy czegos nowego.. ja tez w tym roku wpadlam na manie dramowa.. xD

KiAnka pisze:A moim najjj marzeniem jest wyjechac do Japonii~ yay.^^

a kogo nie? a kogo nie? xD

KiAnka pisze:ah, PS. mój nick nie ma NIC wspólnego z niedorośniętymi żabami XD

haha.. nawet bym na to nie wpadla xD ale ze mnie ciemna masa xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 16 paź 2009

witam ryżem i Nobutą. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 16 paź 2009

KiAnka pisze:gomen że tak późno, ale działają na mnie jakieś bliżej nieokreślone siły odpychające mnie od tego typu działów^^

A wiesz, ja też jakoś nie przepadam za takimi działami, opowiadaniem o sobie itd. ^^'

KiAnka pisze:W dramach siedzę od coś-około-czerwca tego roku. I naprawdę jeszcze niezbyt wiele o tym wiem, ale staram się rozwijac tak szybko jak mogę^^

A co już obejrzałaś/oglądałaś/oglądasz/masz zamiar oglądać? ^^

KiAnka pisze:W grudniu skończę 15 lat~ ^^v

15 lat... Zazdroszczę Ci wolności od wyrzutów sumienia pt. "nie uczę się do matury, tylko oglądam dramy" >__<

Także tego... Witam i życzę powodzenia ^^
I koniecznie obejrzyj Atashinchi no Danshi i Miss no Good, jeśli jeszcze nie widziałaś!!! xD
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

DSakura pisze:15 lat... Zazdroszczę Ci wolności od wyrzutów sumienia pt. "nie uczę się do matury, tylko oglądam dramy" >__<

xD gdzieee tam do maturyyyy xD
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Kibou pisze:witam ryżem i Nobutą. ^^

kon-kon^^ :mrgreen:

DSakura pisze:A co już obejrzałaś/oglądałaś/oglądasz/masz zamiar oglądać? ^^

Wszystko wypiszę, ale jutro, bo teraz nie jestem u siebie w domku i nie mam dostępu do mojej listy^^ [wsio zapisuję, ażeby to się w tym nie pogubic ;P]

DSakura pisze:Zazdroszczę Ci wolności od wyrzutów sumienia pt. "nie uczę się do matury, tylko oglądam dramy"

No jeszcze trochę czasu mam^^ ale boję się nawet o tym myślec że i mnie to czeka T_T

DSakura pisze:I koniecznie obejrzyj Atashinchi no Danshi i Miss no Good, jeśli jeszcze nie widziałaś!!!

Atashinchi no Danshi widziałam!! I znajduje się na mojej liście absolutnie-mocno-fajnych-i-godnych-polecenia komedii :D:D A o Miss no Good jeszcze nie słyszałam, obiecuję obaczyc przy najbliższej wolnej chwili :D:D

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 16 paź 2009

matury i tego co później... xp Jak miło widzieć okolice Wrocławia, powiesz tylko jeszcze żeś z Obornik Ślaskich to spadnę i nie wstanę ;D <ostatnio mnie one prześladują ^^>
No i spóźnione też już witaj^^
Awatar użytkownika
KiAnka
Oglądam regularnie xD

Azzel pisze:powiesz tylko jeszcze żeś z Obornik Ślaskich to spadnę i nie wstanę ;D

nie, ja jestem ze Środy Śląskiej; połowa drogi między Wrockiem i Legnicą^^

ta, heloł^^

Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Już się bałam ze Oborniki znów atakują;)
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 16 paź 2009

KiAnka pisze:Atashinchi no Danshi widziałam!! I znajduje się na mojej liście absolutnie-mocno-fajnych-i-godnych-polecenia komedii Very HappyVery Happy A o Miss no Good jeszcze nie słyszałam, obiecuję obaczyc przy najbliższej wolnej chwili

I tak trzymać! xD To się nazywa mieć gust! xD

evelinux pisze:gdzieee tam do maturyyyy xd

Jaaasne, co tam matura xP Nie zda się, to się zamieszka pod mostem, a co! xP Mało to ludzi tak ma? A jakie niskie opłaty! xD

[quote="KiAnka']No jeszcze trochę czasu mam^^ ale boję się nawet o tym myślec że i mnie to czeka T_T[/quote]
Nie myśl, nie myśl, póki jeszcze możesz =_=
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

DSakura pisze:
evelinux pisze:gdzieee tam do maturyyyy xd

Jaaasne, co tam matura xP Nie zda się, to się zamieszka pod mostem, a co! xP Mało to ludzi tak ma? A jakie niskie opłaty! xD

nee?! xD nie no.. patrząc na obecne progi 30% to chyba mało kto jest w stanie nie zdać matury..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

teoretycznie progi i poziom czasami nie idą w parze i to często w tym mało pozytywnym kierunku, podobno ten rocznik co teraz zdawał maturę to pierwszy raz w mojej szkole były osoby co nie zdały ustanego polskiego, czyli właściwie cieżko powiedzieć czy młodzież głupieje czy to naprawdę takie trudne xp < z drugiej strony akurat matura z polskiego ustna najmniej się modyfikowała przez te pare lat...>
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 paź 2009

hmm.. ustna?! bez jaj.. nie wyobrazam sobie tego.. u mnie byly osoby ktore "ledwo co" zdaly ustny.. ale to raczej dlatego ze polonistka byla na nie uwzięta.. no ale.. helloł.. przeciez.. wystarczy napisac ladna prace, nauczyc sie jej i powiedziec.. nawet nie odpowiadajac na pytania komisji powinno sie juz miec zdane.. no ale ja tam nie wiem.. kiedy tam byla moja matura.. w koncu ja bylam tym pierwszym eksperymentalnym rocznikiem we wszystkim.. pierwsza w gimnazjum.. pierwsza z nowa matura.. pierwsza na nowych zasadach rekrutacji na studia.. jak kto ma przesrane to na calej linii xD nie wspominajac juz ze urodzilam sie zaraz po Czarnobylu..
Obrazek
JAPAN:
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Postautor: DSakura » 17 paź 2009

evelinux pisze:w koncu ja bylam tym pierwszym eksperymentalnym rocznikiem we wszystkim.. pierwsza w gimnazjum.. pierwsza z nowa matura.. pierwsza na nowych zasadach rekrutacji na studia.. jak kto ma przesrane to na calej linii xD nie wspominajac juz ze urodzilam sie zaraz po Czarnobylu..

Łał, czuję się prawie pocieszona ^^' Mój rocznik jako pierwszy od iluśtam lat będzie pisał obowiązkową maturę z matmy. Apokalipsa, ale widzę, że u Ciebie tak się nagromadziło, że nazwałabym to fatum xP
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 17 paź 2009

yeah, tego słowa mi brakowało właśnie xD nie, no matma to juz byłby hardkor..
Obrazek
JAPAN:

Wróć do „Kilka słów o sobie”