terve;)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: Maura » 23 paź 2009

Hmmm z fińskiej sceny ostatnio odkryłam całkiem ciekawy zespół Indica. Nie wiem jak inne, ale ta płyta której słuchałam Tuuliset tienoot trochę nawet pod ten ich folk podchodzi ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 23 paź 2009

Hej Yumemi :D

Finlandia to jedna z moich miłości <3 Uwielbiam ten język, te krajobrazy, ten klimat i ciekawą mitologię. Jednym z moich marzeń jest właśnie wyjazd do Finlandii. Jeżeli chodzi o fińską muzykę to kocham zespół HIM i chyba od tego zaczęła się moja miłość do tego kraju.
Awatar użytkownika
Ilta
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Ilta » 24 paź 2009

Moikka siostro!! :P duuuuuuużo słucham mam wymieniać ;>
no to tak: The Rasmus, Negative, Deep Insight, Apo, Day Eleven, End of you, Lovex, Flinch, Entwine, Bleak obecnie Flamer, Automatic Eye, Bloodpit, Private Line itd...itp.. :P

A ty słuchasz jakiś kapel;>??[/quote]

oczywiście że słucham :) hymm... z tych kapel to ja znam The Rasmus( od nich zaczynałam- moja pierwsza miłość) a teraz to jestem w troche innych klimatach typu Nightwish, Sonata Arctica, Apocalyptica, Korpiklaani,Stratovarius, Warmen no i Gjallarhorn :P HIM też gdzieś sie tam pojawił :D no to teraz nie pozostaje nam nic innego jak połaczyć siły, a więc Miłośnicy Finlandii łączmy się! :D
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 24 paź 2009

A, właśnie, Apocalyptica = love <3 xD uwielbiam wiolonczele a zwłaszcza 4 chłopaków (4? czy 3? bo oni mieli jakieś zmiany w składzie^^) wywijających czuprynami przy wiolonczelach :D A i tak najlepszy jest finlandzki sojusz w piosence Bittersweet w której gra Apocalyptica, śpiewa Lauri z The Rasmus i Ville Valo <3 z HIM :P
Awatar użytkownika
Yumemi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Yumemi » 24 paź 2009

ja jestem za połączeniem sił xD

lovegood w Apo gra 4 wiolonczelistów i perkusista :) i wiesz co chyba większość osób które kochają Finlandie chcą tam pojechać, skąd się to bierze xD

Ilta no umnie też zaczęło si eod The Rasmus i tak pozostało :) A Sonate Arctice uwielbiam xD

A widziałyście kogoś na żywo?? Bo ja tylko The Rasmus i Apo, i chcę więcej xD
Awatar użytkownika
Ilta
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Ilta » 24 paź 2009

Ach zazdroszczę Ci, że widziałaś Apo na żywo. Mi nie było dane widzieć żadnego fińskiego zespołu na żywo ;(
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 24 paź 2009

mrrr... Sonata Arctica, dobre dawne czasy <3
Obrazek
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 24 paź 2009

Ja chciałam jechać do Kraka na Apocalyptice, ale nie sądzę żeby mnie moi rodzice puścili :D (ciekawe dlaczego? ;>) Zwłaszcza że to był jakiś metal festival :D
Awatar użytkownika
akire
Przyklejony do ekranu

Postautor: akire » 25 paź 2009

Yumemi pisze:
akire pisze:a jakieś folki fińskie?

nie za bardzo, ale jest jeden zespół Tenhi ;) lubie czasem posłuchać

ano Tenhi geniusz, tylko trzeba baaardzo mieć nastrój na taką muzykę (heh, a ja nie miałam nastroju od jakichś trzech lat ;p), no ale kiedyś uwielbiałam. ktoś tam też wspomniał Gjallarhorna - świetny zespół :]

ja się wychowałam na najtłiszu, ale zazwyczaj się tym nie chwalę ;p teraz tylko się z nich z kumpelą polewamy XD (gomen ;p)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yumemi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Yumemi » 26 paź 2009

akire pisze:ja się wychowałam na najtłiszu, ale zazwyczaj się tym nie chwalę ;p teraz tylko się z nich z kumpelą polewamy XD (gomen ;p)

oj oj :P

A ja na Apo byłam jak grali w Wawie na rocznicy Powstania, było za darmo, więc, trzeba było wykorzystać, ale teraz już wiem, że bym dała każdą cenę :D

Wróć do „Kilka słów o sobie”