Satsuki desuuuu ^^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Satsuki YO!!
Co to jest dorama? o_O

Satsuki desuuuu ^^

Post autor: Satsuki YO!! » 03 lis 2009

Heeeja^^

Na sam początek muszę się Wam wyżalić, bo jestem zbulwersowana >.< W niedzielę byłam u babci na wsi. Babcia upiekła takie straaaasznie dobre ciasto ze śliwkami i dała MI (podkreślam - MI) kawałek do domu. Myszkuje sobie dzisiaj po kuchni w poszukiwaniu owego ciasta, i co? I NIE MA! MAMA Z BRATEM ZEŻARLI! Wyobrażacie to sobie?! Wchłonęli całe, nie zostawili mi nawet kawałeczka! MOJE ciasto, co je wiozłam do domu na własnych kolanach, co się jeszcze po nie wracałam do samochodu, co je sama wyciągnęłam z reklamówki na talerzyk i złożyłam w lodówce! I jeszcze chamsko musiałam po nich zmywać talerzyki! Zostały mi tylko okruszki zmieszane z płynem do mycia naczyń T_T I jeszcze mama powiedziała, że W SZAFCE SĄ M&M'sy!!! Jak ona śmie porównywać jakieś M&M'sy (i to jeszcze te bez orzeszków) do ciasta mojej babci! Mało tego, do ciasta mojej babci ZE ŚLIWKAMI?????!!!!!!! Szczyt chamstwa i bezczelności po prostu =-=

Dobra, będzie tego.
Nazywam się Julia, mam niecałe 18 lat i w tym roku szkolnym zdaje maturę!! Taaak, hurra i w ogóle xD No więc, nie zaczęłabym oglądać dram, gdybym nie zaczęła się interesować M&A, w czym siedze już ok. 5 lat^^ A dramy oglądam od kilku miesięcy, a wszystko za sprawą mojej przyjaciółki DSakury-chan ^^ Nie obejrzałam jeszcze zbyt wielu ale staram się nadgonić jak mogę ^^ Jak na razie to moimi ulubionymi są Atashinchi no Danshi, Miss no Good i (nie pasujący trochę do dwóch poprzednich ^^'') Mars ^^ Obecnie oglądam ToGetHer ^^ Z muzyki to słucham wszystkiego, ale głównie jpopu i głównie tego w wykonaniu kobiet ^^''
A i zapomniałabym dodać, że moją jedyną i wieczną miłością jest Totoro, jestem wielką przeciwniczką obowiązkowej matury z matematyki, Kocham czytać ksiązki (zwłaszcza dziecięcą fantastykę xD jest dużo bogatsza i weselsza niż ta dla dorosłych >-<) i ubóstwiam zwierzaki (zwłaszcza psy, nawet chciałam kiedyś zostać kynologiem ^^). A, no i zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia i te sprawy xD Też kocham ^^
No, to tyle ^^ Yoroshiku onegai shimasu ^^

Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Post autor: lovegood » 03 lis 2009

xD Fajny wstęp nie ma co :P

Ja też w tym roku zdaję maturę (shame...) :/
Jak Ci próbna poszła? :D
Fanką dziecięcej fantastyki również jestem :D Czasem mi trochę głupio czytać te książki dla 12-latków, ale jakoś sobie to tłumaczę i czytam dalej :D

Tak więc ogólnie pozdrawiam i have fun! Yo! :D
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 03 lis 2009

Weź, ja nie lubię ciasta ze śliwkami. To w sumie dobrze, że dla mnie nie zostało. A było z polewą czekoladową?

I w ogóle - szybkość xP
lovegood pisze:Ja też w tym roku zdaję maturę (shame...) :/
Jak Ci próbna poszła?

Masz na myśli dzisiejszą z matmy? Mnie poszła całkiem nieźle, aż się zdziwiłam, chociaż było parę zadań, które rozwiązałam na tak bzdurne sposoby, że płakać się chce... ale ze śmiechu xP
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Azzel » 03 lis 2009

Wiiitam i łącze się w ciastowym oburzeniu, mimo że śliwek nie lubię ale ciasto rzecz święta ^^ DSakura - nie pocieszające będzie to jak powiem że jak w kluczu nie mają takich rozwiązań a nauczyciel mało łaskawy - mogą nie zaliczyć? Oto i cały idiotyzm nowej matury - masz myśleć jak klucz a nie po swojemu <debilizm przez duże D> Już nic nie mówiąc o tym że w maturze zdarzają się też błędy ==" Taki optymistyczny akcent^^"
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony

Post autor: margot. » 03 lis 2009

O.o
ok rozwaliła mnie twoja straszna historia...

DSakura nie przejmuj się maturę, wszystko się stresują, a niepotrzebnie bo każdy i tak zda. A to co oni dają na maturze to trzeba mieć przede wszystkim szczęście i trafienie się w klucz. A na jakie studia chcesz się wybrać?
Awatar użytkownika
emenssion
Co to jest dorama? o_O

Post autor: emenssion » 03 lis 2009

Witam :)

Haha nowicjusze łączmy się! :D

DSakura pisze:Mnie poszła całkiem nieźle, aż się zdziwiłam, chociaż było parę zadań, które rozwiązałam na tak bzdurne sposoby, że płakać się chce... ale ze śmiechu xP

Zazdroszczę! :D Ja siedziałam na sali myśląc: "Boże, co ja tu robię?!" ;)
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Post autor: sweetluluby » 04 lis 2009

Witam serdecznie i życzę dobrej zabawy!!!
Widzę po tej historii z ciastem, że się tu wpasujesz... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A samej upiec to co nie honor? :mrgreen:
Dobrze się przy tym zbiera myśli..
Można zapomnieć o maturze i stresie
a jak wyjdzie to jaka satysfakcja :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 04 lis 2009

Azzel pisze:DSakura - nie pocieszające będzie to jak powiem że jak w kluczu nie mają takich rozwiązań a nauczyciel mało łaskawy - mogą nie zaliczyć? Oto i cały idiotyzm nowej matury - masz myśleć jak klucz a nie po swojemu <debilizm przez duże D> Już nic nie mówiąc o tym że w maturze zdarzają się też błędy ==" Taki optymistyczny akcent^^"

Właśnie z tego powodu ostatnio chodzę wściekła, a już najbardziej na maturę z polskiego. Nie rozumiem, dlaczego oni myślą, że jedna jedyna słuszna interpretacja to ta, na którą oni wpadli. Jeszcze NIGDY nie udało mi się niczego zinterpretować po ich myśli. Poza tym zastanawiające jest to, że autorzy tekstów, które interpretują, sami nie znają odpowiedzi na ich pytania ;] O, widzę, że zaczyna się ze mnie wylewać, więc koniec xP
margot. pisze:DSakura nie przejmuj się maturę, wszystko się stresują, a niepotrzebnie bo każdy i tak zda. A to co oni dają na maturze to trzeba mieć przede wszystkim szczęście i trafienie się w klucz. A na jakie studia chcesz się wybrać?
Wiem, wiem... ale cały czas mam świadomość, że sam fakt zdania matury, jeszcze nic nie znaczy T___T Wybieram się na japonistykę, a tam potrzebuję naprawdę dobrego wyniku T___T
Awatar użytkownika
Satsuki YO!!
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Satsuki YO!! » 04 lis 2009

Ojej, dziękuję za ogólne zrozumienie w sprawie ciasta^.^ Ja śliwek ogolnie też nie lubie, ale to ciasto to była taka perełka w kałuży błota, czy jak to się tam mówi xD

DSakura-chan, ja już ci mówiłam sto razy i teraz powtórzę to po raz sto pierwszy - że żeby zrozumieć tekst, NIE MOŻESZ GO CZYTAĆ SZYBKO. A jak ty przelatujesz wzrokiem pierwszą zwrotkę i mówisz, że to głupie i nic nie rozumiesz to już nie moja wina xP

A poza tym, zgadzam się ze sprawą z kluczem ^^'' Chociaz mnie zazwyczaj udaje się zinterpretować wszystko "poprawnie", to mimo wszystko uważam, że to bzdura totalna =-=

W ogóle obowiązkowa matura z matematyki to wymysł idiotów. No bo po co np. historykowi sztuki matematyka? Albo mnie? Ja i DSakura wybieramy się na japonistykę i po co nam matematyka? Bedziemy liczyć kreseczki w kanji? Śmiech na sali po prostu =-= Żałoże się, że wycofają tą głupotę, dopiero jak połowa uczniów z naszego rocznika nie zda matury =-=

A próbna... lepiej nie mówić xD Skończyłam najwcześniej z mojej grupy xD Zdecydowanie za duzo funkcji, a w tych wszystkich zadaniach z trójkątami tylko narysowałam trójkąty i wypisałam dane =-= Porażka jednym słowem xD'''

W ogóle czuję się osobiście zdołowana, że taki temat rozwinął się akurat na moim przywitaniu ^^'' xD
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 04 lis 2009

O, osoba która dużo pisze! Wiiitaaam ;D
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Maura pisze:O, osoba która dużo pisze! Wiiitaaam ;D

Teraz potrzebna osoba, która dużo czyta xP
Awatar użytkownika
emenssion
Co to jest dorama? o_O

Post autor: emenssion » 04 lis 2009

DSakura pisze: Właśnie z tego powodu ostatnio chodzę wściekła, a już najbardziej na maturę z polskiego. Nie rozumiem, dlaczego oni myślą, że jedna jedyna słuszna interpretacja to ta, na którą oni wpadli. Jeszcze NIGDY nie udało mi się niczego zinterpretować po ich myśli.
No co Ty! :P Na maturę z polskiego rozszerzonego wystarczy, że będziesz znała konwencje, konteksty, motywy literackie, środki stylistyczne i kilka innych przyjemnych hasełek, a dobrze zdana matura w garści (trzeba podchodzić do życia optymistycznie! ;) ). Kto by się przejmował kluczem haha :P
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

emenssion pisze:
DSakura pisze: Właśnie z tego powodu ostatnio chodzę wściekła, a już najbardziej na maturę z polskiego. Nie rozumiem, dlaczego oni myślą, że jedna jedyna słuszna interpretacja to ta, na którą oni wpadli. Jeszcze NIGDY nie udało mi się niczego zinterpretować po ich myśli.
No co Ty! :P Na maturę z polskiego rozszerzonego wystarczy, że będziesz znała konwencje, konteksty, motywy literackie, środki stylistyczne i kilka innych przyjemnych hasełek, a dobrze zdana matura w garści (trzeba podchodzić do życia optymistycznie! ;) ). Kto by się przejmował kluczem haha :P

Taak, jakież to proste, prawda? xP Nie wiem, czemu, ale mam jakieś złe przeczucia co do tej matury, nawet jeśli będę znała wszystkie re rzeczy xP
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 05 lis 2009

heh wszyscy zdaja mature.. az sie starow poczułam xD moze pojde poprawic mature a angielskiego? xD a moze lepiej nie.. xD haha, anyway, witam na forum i zapraszam do dyskusji :)

no i pytanie.. JAPONIA czy KOREA?
Awatar użytkownika
DSakura
Oglądam regularnie xD

Post autor: DSakura » 05 lis 2009

evelinux pisze:no i pytanie.. JAPONIA czy KOREA?

Podchwytliwe xP
ODPOWIEDZ