Greciowe paplanie

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Greciowe paplanie

Postautor: Greta » 10 lis 2009

Nienawidzę się przedstawiać D; A cały czas gdzieś trzeba, no. Ehh.

Jestem Greta, mam 15 lat, chodzę do szkoły muzycznej, gram na skrzypcach, aktualnie leżę w łóżku z blżej nieokreśloną chorobą. *kaszle*
Jestem piszczącą fanką Kame. XD I jeszcze paru innych, ale głównie jego...
Słucham Kalafiny, KAT-TUN, Nightwish'a, Epiki, Within Temptation, Skilleta, Amberian Dawn... wymieniłam zespoły, bo trudno określić konkretny gatunek xD Od j-popu po metal, jak widać powyżej. Symfoniczny. A, i muzykę elektroniczną też lubię xD Dopóki to nie techno. == Komputerowe efekty i dźwięki mogą niezłego nastroju dodać <3 A emocje chyba cenię sobie w muzyce najbardziej.

Jeśli chodzi o dramy, to jestem nowa w tym temacie. Za wiele jeszcze nie widziałam, kilka japońskich zaledwie. [Oczywiście z Kame prawie wszystkie <3] Ale jak już dorwę, to trudno mnie oderwać, więc myślę, że nie poprzestanę na tych kilku :D A na pewno nie zamierzam.
[Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie, jak się będę za bardzo dramą podniecać xD" Bo ja tak mam, jak mi się podoba. Że piszczę, albo coś. Szczególnie przy happy endach w romansach xD... albo o, w dramatycznych momentach, założę się, że mam oczy jak spodki, drżę i cała blada jestem xD" Co wcale nie znaczy, że mam słabe nerwy... Satoś w Mr. Brainie przy pianinie umazany krwią baaaaardzo mi się podobał >D]
No to może od razu wymienię, co oglądałam: zaczęło się od speciala Kindaichi Shounen no Jikenbo, tego z Kame i wampirami [nie, żebym znała serię... po prostu wpisałam w YT 'kat-tun drama' i wyskoczyło jako pierwsze... i to nie dość że z Kame to jeszcze moja ulubiona tematyka 8D A własnie, bo ja uwielbiam wampiry, nie mówiłam jeszcze], potem były: Nobuta wo Produce, Tatta Hitotsu no Koi, Gokusen 2, Kami no Shizuku, MR. BRAIN, Konkatsu [tu znowu piszczałam jak tylko się Ueda pojawił XD kolejny wybranek, taa], no i wczoraj skończyłam Suppli i zabieram się za Mei-chan no Shitsuji. W planach mam Devil Beside You i resztę Gokusenów.

Co tu jeszcze o mnie... uwielbiam lolity. Ogólnie kocham modę czasów... eee... przeszłych xD" Te piękne suknie, gorsety i tak dalej, ach. <3 [wiem, gorsety strasznie deformowały ciało, ale chodzi mi tylko o to, jak wygladały xD""] Więc lolita, wzorowana na tym - bardzo przypadła mi do gustu. A jak już lolita, to classic - albo ero gothic. Sama bym chciała skompletować kiedyś strój ero-goth <3 Bo gotyk jako taki też kocham. I ogólnie pojęty 'mrok'... fantastykę... no a tak w ogóle to jestem uśmiechniętą osobą z optymistycznym nastawieniem do życia XD [Co nadal nie zmienia faktu, że krew dobra jest, i że horrory też są dobre... uwielbiam straszyć koleżanki >D]

Jeszcze na koniec:
- najprawdopodobniej nadużywam emotikon, z góry przepraszam
- za brak spacji też przepraszam, bo niestety czego się dotknę, to się spacja psuje D8
- jak się rozgadam to naprawdę duuuuużo gadam [ten post też miał być króciutkii, jako, że nie lubię się przedstawiać], uwaga ^^"
- hmm... enjoy. >D *widać, że świeżo po Suppli*

A, mój av wzięłam z tabemonojanai, żeby nie było, że nie credituję ^^

Oglądam: Bloody Monday | Sunao ni Narenakute | Tsuki no Koibito | Nodame Cantabile
Czekają: 14 Sai no Haha | Gokusen 1
Bez listy w sygnaturze nie połapię się co i jak XD
Awatar użytkownika
sweetluluby
Przyklejony do ekranu

Postautor: sweetluluby » 10 lis 2009

Witaj Greta !!!
Życzę Ci tutaj miłej zabawy!!!
A ha i nadużywaj emotków, ja też ich nadużywam i co tam.....raz się żyje...
kocham emotki hi hi hi !!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 10 lis 2009

Ok...aby się jakoś odnieść do Twojego posta :
-też nadużywam emotikonek :P
-mam koleżankę która piszczy na dramach
-zdarza mi się słuchać WT, a Nightwisha uwielbia moja koleżanka :D więc co nieco znam

i...przepraszam że to powiem, ale nie lubię Kame xD

Więc tak ogólnie to baw się dobrze, Nobutą i Ryżem i niech Ouran będzie z Tobą :D
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Postautor: evelinux » 10 lis 2009

łelkam! łelkam.. a kto nie kocha emotek?
:kyaa: :kyaa: :kyaa: :kyaa: :kyaa: :kyaa: :kyaa: :kyaa: :kyaa: :kyaa: :kyaa: :kyaa: :kyaa: :kyaa: :kyaa:
Obrazek
KOREA: | Flames of Desire | Playful Kiss | Paradise Ranch | Time Slip Dr Jin | Operation Proposal | I do, I do |
JAPAN:
TAIWAN: |Why Why Love | Love Keeps Going | Hayate the Combat Butler | Absolute Darling |
Awatar użytkownika
margot.
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: margot. » 10 lis 2009

Ja nie kocham w zbyt dużej ilości emotek ^^ :crazy:
"It's hard to tell that the world we live in is either a reality or a dream"
"Bin jip"
Awatar użytkownika
lovegood
Przyklejony do ekranu

Postautor: lovegood » 10 lis 2009

Eee...Ja kocham, ale te które są raczej nieruchome xD
Awatar użytkownika
Azzel
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Azzel » 10 lis 2009

Na początek to też witam^^

A emocje chyba cenię sobie w muzyce najbardziej.

To zacznij słuchać emo xD Nie zebym się zlewała, osobiście scremo i emo to chyba jednak moje ulubione gatunki^^ <aahhh, i symfoniczne cusie też są fajne, mrrrr....<3>

- jak się rozgadam to naprawdę duuuuużo gadam [ten post też miał być króciutkii, jako, że nie lubię się przedstawiać], uwaga ^^"

Widać^^ Ale na plus ci to idzie, tak dalej, pisz duuuużo^^
Awatar użytkownika
daydreamer4
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: daydreamer4 » 11 lis 2009

Witaj ;)
Wyczuwam bratnia duszę jeśli idzie o rozgadywanie i rozpisywanie na forum ;)

Nadużywanie emotek to nie tylko Twoja przypadłość :D Ale czuję się taka nie pełna jak na końcu zdania nie dowalę jakiejś buźki - mam wrażanie że wtedy nie całkiem przekazałam ładunek emocjonalny mojej wypowiedzi ;);)

No... to baw sie dobrze :D

Aha jeśli chodzi o dramy z muzyką (aż sie dziwie ze nie widziałaś - ale może tylko nie doczytałam - jesli tak to sorki ale dopiero zwlekłam się z łóżka) - to must see jest Nodame Cantabile !! Nieważne że humor troche głupiutki - wkomponowanie muzyki klasycznej i przedstawienie jej ...... aaaaach no poprosrtu cudo :D Polecam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Greta
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: Greta » 11 lis 2009

@lovegood
E tam, możesz nie lubić, więcej dla mnie XD

@Azzel
Ja nigdy się nie zetknęłam z emo XD Chociaż pewnie i tak, ale z nazwą tego nijak nie połączę.
Nie no, oprócz emocji jeszcze dużo rzeczy jest ważne... kocham jak jest wielogłosowość i instrumenty strunowe. :3 Albo... j-rock... <3 [Boże, jaka nieskładna wypowiedź XD" Trzy osoby na gg, w tym jedna w beznadziejnym nastroju + lekcje... -_-" To się nie kończy dobrze D: *próbuje się skupić*]

@daydreamer4
To już sobie zapisuję gdzieś do listy :D Wiesz, ja szłam dotąd szlakiem "Gdzie grał Kame [albo Ueda"... xD"

Dzięki za miłe przyjęcie :D
I cieszę się, że nie jestem osamotniona w emotach XDDD
Oglądam: Bloody Monday | Sunao ni Narenakute | Tsuki no Koibito | Nodame Cantabile
Czekają: 14 Sai no Haha | Gokusen 1
Bez listy w sygnaturze nie połapię się co i jak XD
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 11 lis 2009

CZeść czeeść :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Piżmak
Doramowy maniak

Postautor: Piżmak » 29 lis 2009

Witam i zapraszam na miłe dyskusje z ogromem nieruchomych buziek jako wyraz twoich emocji a także zarwane noce przed komputerem razem z nami i przystojnymi cookies albo christmas cakami:)

Na skrzypcach grałam osiem lat, więc jest bardzo prawdopodobne, że twój odbiór muzyki wiąże się z większą wrażliwością :) Co znów wiąże się z dyskusją:0 Cudnie:)

Miłej zabawy na forum!!!
Awatar użytkownika
Alera
Oglądam regularnie xD

Postautor: Alera » 29 lis 2009

Coś czuję że się polubimy:)

Within Temptation, Kame,gotyk,fantastyka,wampiry,horrory - to jest to!
Grasz na skrzypcach! Uwielbiam ten instrument i zazdroszczę że umiesz grać :D

Pozdrawiam i witam na forum( nowa jestem a już witam jakbym tu od dawna była. Ale to chyba dobrze ;) )
Awatar użytkownika
Kibou
Doramowy maniak

Postautor: Kibou » 29 lis 2009

witam w naszych skromnych progach.
będziemy razem piszczeć przy dramach.
^^
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”